k JïIMönwmmj (H Ulensen inq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten KM Chris Bil Kees Traas Francois Cornelis van der Weele kijk ook op Jacoba Maria van der Heijde - Westerweele de heer Krijn van Rijn Cornelis Pieter Tot ons groot verdriet is overleden, onze lieve broer, zwager en oom Kees Traas Echtgenoot van Corrie Rijk In de leeftijd van 71 Jaar Deurne Francien en Frans f Heinkenszand Corrie en Kees t Lewedorp Matty en Kees t Philippine Rinus en Magda f Groede Lou en Rika Heinkenszand Bennie t en Tiny Heinkenszand Catrien f Frans Heinkenzand Ko en Jopie Lewedorp Els en Ben Lewedorp Sjaak en Jaennette f Neven en Nichten Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte Lewedorp 15 Juni 2016 Nico -ZZÏÏL- vrijdag 17 juni 2016 15 Je moeder blijft je moeder zo eigen en vertrouwd, je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat 't goed is maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig, maar dankbaar dat zij nog zo lang in ons midden mocht zijn, laten wij u weten, dat wij afscheid hebben genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma Koos Kamperland, 24 oktober 1922 Middelburg, 16 juni 2016 Riet en Rinus Trudy en Ruud Daniël, Christian Riny en Marjo Menno, Rona Hans en Siska Tom, Emy Een bijzonder woord van dank aan de verpleging en vrijwilligers van verpleeghuis "Willibrord" voor alle lieve zorgen. Correspondentieadres Herberdsland 28 4337 CM Middelburg Maandag 20 juni van 19.00 uur tot 19.30 uur kunt u afscheid nemen in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Dinsdag 21 juni om 12.00 uur is er een afscheids bijeenkomst in het "Casembroothuis" aan het Alexiaplein te Kamperland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren in het "Casembroothuis". Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Ons bereikte het trieste bericht dat op 79-jarige leeftijd is overleden, onze gepensioneerde medewerker Krijn heeft 36 jaar bij Zeelandia gewerkt als bakkerij specialist voor de Nederlandse industriële broodbakkerij. Daarnaast was hij ook lange tijd de specialist voor het Midden-Oosten. Hij heeft in deze regio door zijn grote vakmanschap de producten van Zeelandia op bijzondere wijze op de kaart gezet. Wij wensen zijn familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 16 juni 2016 Wat zijn ogen zagen konden zijn handen maken We zijn intens verdrietig omdat we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze (schoon) vader en opa. Hij was een zorgzaam, enthousiast en positief mens. 's-Heer Arendskerke, 30 november 1944 Nieuwdorp: Lewedorp: Calheiros (Portugal): Nieuwdorp, 15 juni 2016 Corrie Traas-Rijk Bianca Kloosterman-Traas Erwin Kloosterman Tom Emiel Ingeborg Jille-Traas Leen Jille Korenweg 9, 4455 RV Nieuwdorp Kees is thuis opgebaard. Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 18 en zondag 19 juni tussen 15.00 en 16.30 uur. We nodigen u uit voor de afscheidsdienst die plaatsvindt op dinsdag 21 juni om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligiuste Lewedorp. Aansluitend brengen we Kees naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof van bovengenoemde kerk. De opbrengst van de collecte, die tijdens de kerkdienst wordt gehouden, is bestemd voor "Steun Casper" in de strijd tegen alvleesklierkanker. Na de begrafenis bent u welkom in Restaurant Landlust, Landlustweg lte Nieuwdorp. Onze dank en waardering gaat uit naar alle medewerkers van het UMC Erasmus (in het bijzonder Prof. Dr. Van Eijck en zijn team), Huisartsenpraktijk Ingelse en Thuiszorg Allévo voor de goede begeleiding. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Voor uw hartverwarmende belangstelling en medeleven, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Gerrie Bil-van der Wekken kinderen en kleinkinderen Kerkwerve, juni 2016 Voor de vele blijken van medeleven en belang stelling voor en na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Juni 2016 Voor altijd in ons hart 17-06-2011 17-06-2016 Jenny en Paul Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74