m Familieberichten im Rowan Bram Bekker Rowan Bram Bekker Rowan kükookop q fflensenlinq.nl 14 vrijdag 17 juni 2016 Hendrik Batus Rowan Bram Franklin Jacobus van Dijke Johannes Franciscus Meijer Hans Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn is Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa 8 februari 1933 11 juni 2016 Middelburg: J.A. Batus-Verschiere Goes: H. Batus 's-Heer Hendrikskinderen: J.F.C. Batus S.A. Batus-Gabriëlse Megan Batus Correspondentieadres: Mevrouw J.A. Batus-Verschiere Rentmeesterlaan 17, 4336 EC Middelburg De crematieplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 17 juni om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop bent u welkom de familie te condoleren. Peter Schipper Dag lieve We hadden je graag beter gekend en aan iedereen verteld hoe bijzonder je bent. Opa Kees en Oma Lies Miranda en Martin Saskia en Richard en kinderen Je was zo klein. Je was zo gaaf. Het is ons niet gegeven dat je bij ons mocht zijn. Rowan Goes, 13 juni 2016 t Rotterdam, 13 juni 2016 Koen en Leonie Bekker-Kleinepier Correspondentieadres: 't Groentje 6 4357 BC Domburg Wanneer jullie het fijn vinden om Rowan nog te zien kan dat op zaterdag 18 juni van 10.00 tot 10.30 uur in Het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Om 10.50 uur willen we samen met jullie Rowan naar de begraafplaats te Domburg brengen. Na de teraardebestelling willen we graag nog iets met jullie drinken in Het Schuttershof. Willen jullie een witte of paarse bloem voor Rowan meenemen. f Zo'n mooi wondertje, zo innig gewenst, zo dapper gestreden, zo snel weer gegaan, zo voor altijd bij ons. Opa Jos en Oma Leonie Brant f Ruud en Romijn J f Lieve Waarom nou jij... Koen en Leonie we denken aan jullie. Je collega's van The Readshop Wij zijn verdrietig dat er onverwacht een einde is gekomen aan het leven van onze jongste broer, zwager en oom Colijnsplaat, 9 juni 1945 Gent, 14 juni 2016 Joop en Rinus (in herinnering) Jeanne (in herinnering) Corrie en (Bram in herinnering) Ko en Magda Adrie en Marjan Neven en nichten Colijnsplaat, 14 juni 2016 Onze goede vriend Frank van Dijke is niet meer.... De fijne herinneringen aan samen werken en samen ontspannen blijven! Leo en Aly Wim en Aly Frank van Dijke Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen en na alle fijne jaren die we samen mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa -Johan- Echtgenoot van Elizabeth Levina Roose Zaamslag, Vlissingen, 28 december 1938 15 juni 2016 Vlissingen Bets Meijer - Roose Vlissingen Ron en Harriëtte Vlissingen Kees en Natascha Sandra Ruud Remco Heideveld 22 4386 GP Vlissingen Johan is thuis, alwaar geen bezoek. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden dinsdag 21 juni om 10.30 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. Na de dienst bent u uitgenodigd voor een informeel samenzijn in voornoemde kerk. De familie zal zich vanaf 13.00 uur bij u voegen voor het condoleren. Van harte gefeliciteerd met jullie 50-jarig huwelijk! Marcel Machteld Met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zoon, broer en zwager. We hebben veel bewondering voor de manier waarop hij en zijn gezin met zijn ziekte zijn omgegaan. Pieter Jan Jacobus echtgenoot van Ingrid van den Priesche Kapelle, 26 april 1971 Amsterdam, 15 juni 2016 Kapelle Adrie Schipper-Eversdijk Krabbendijke Elly Schipper Kapelle Cobie en Adrie de Visser-Schipper Kapelle Jacolien Schipper Bergen op Zoom Joan en Fred Tanihatu- Schipper V V V Onbegrijpelijk! Geheel onverwacht is overleden onze grote vriend Wij wensen Ina en haar familie heel veel sterkte toe. Piet en Barbel Jan en Ingrid Jaap en Ineke Arie en Dientje Kees en Maja Piet en Elly Hans en Leny Jan en Joke Bram t en Corrie Ko t en Lineke Cees en Hanny

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73