1 2 3 5 Even voorstellen 8 Opgeknapt De kringloopwinkel staat vol meuk, maar vergis je niet: sommige spullen kunnen (weer) pareltjes worden. Studenten van de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht laten zien hoe je dat aanpakt. Hallo! Mijn naam is Fréderique Charbon, ik studeer bijna af aan de Hogeschool voor de Kunsten Utrecht in de rich ting Ruimtelijke Vormgeving. Eerder al studeerde ik af als fotograaf. Misschien herkent u mij; ik heb al eens eerder aan deze ru briek meegedaan met mijn kandelaars, die ik had gemaakt B. van glazen. Ik ben gek op spul len die hebben ge leefd en zijn afge dankt. Deze spullen zoek ik in gekke winkeltjes zoals Hans 2e Hands in Huissen. Die zaak is het absoluut de moeite waard om eens een bezoekje aan te brengen. Ik ben er niet weg te slaan omdat ik daar omringd ben door ontelbaar veel objec ten die hebben ge leefd en staan te springen om een nieuw gewaardeerd plekje in of om een huis te krijgen. Omdat ik graag het voorjaar in huis haal, heb ik er voor deze keer voor gekozen om 'lelijke' en afge dankte vazen om te toveren tot 'han gende tuinen'. Succes! NODIG STAPPENPLAN VOOR Verzamel vazen Verzamel een stel vazen, je kunt kiezen voor min of meer dezelfde vazen of juist totaal verschillende. Leg fietsband neer Leg een binnenband op de tafel neer en zet een vaas er zo op dat de band onder- langs in het midden loopt. Schoonmaken Knip de binnenbanden in reepjes en maak ze schoon (er zit wit poeder in de banden). 4 Strikken Houd de band omhoog en wikkel er reepjes van verschillende formaten omheen en strik deze vast. mÊÊ Ophangen Hang de vazen aan het plafond, het staat leuk om ze op verschillende hoogten te hangen. vrijdag 17 juni 2016 GO Plant met Vazen Oude binnenbanden van een fiets Schaar Sopje om de banden schoon te maken M Van oude vazen maak je zo een han gende tuin. FOTO KOEN VERHEIJDEN C c L__ U-I-' p J 1 p

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 61