7 Wonen op een hoek op de Bevelanden KIJK VERGELIJK We willen eerst nog rondtrekken in West- Amerika, die achtertuin komt later wel Nu zitten ze hier in de Calsstraat. Nog niet helemaal klaar en gesetteld. Gordijnen hangen nog niet en hier en daar moet er nog wat anders op de muur, maar het meeste werk is ge daan. Een week of zes geleden ver huisden ze van hun appartement naar hun hoekwoning met tuin. Ze hebben het reuze naar hun zin. Al gebiedt de eerlijkheid te zeggen dat ze aanvankelijk een ander huis op het oog haddden, maar daar gingen andere kopers mee aan de haal. Dat was even een domper, maar ze her pakten zich snel en hervatten hun zoektocht. Die leidde naar de Cals straat. Voor Ramon was het geen liefde op het eerste gezicht. „Ik was al een paar keer langsgereden en was niet gelijk verkocht. Ik had ook alleen nog maar het rommelige voortuintje gezien en nog niet naar binnen gekeken." Dus toch maar een afspraakje ge maakt. Wat bleek: de wat wilde voor tuin leek in niets op de strakke afge werkte binnenkant van de woning. Ze waren aangenaam verrast. Ra mon: „Alles was nieuw. Vloer, keu ken, badkamer. Wanden waren net jes afgewerkt. We hoefden er alleen nog maar onze meubels in te zetten." De verhuizing eind april verliep op een op het laatste moment geconsta teerde lekkage na vlekkeloos. Alles ging volgens plan, georganiseerd en strak. Net als de meubels in hun huis. Die zijn ook strak, daar houden ze van. Alles lekker opgeruimd. Zo moet de voortuin ook worden. Ramon wil daar grijstinten en plan tenbakken. Lekker overzichtelijk en zo onderhoudsvriendelijk mogelijk, want ze beschikken allebei niet over groene vingers. De tuin achter het huis hebben ze op de iets langere baan geschoven. Die moeten even wachten om een langgekoesterde wens van Ramon in vervulling te laten gaan: rondtrekken in West-Amerika. „Nu kunnen we dat nog met zijn tweeën doen. Daar laten de tuin graag even op wachten. We kunnen er zitten en de rest komt volgend jaar wel." Even voorstellen vrijdag 17 juni 2016 PZ -4 Het nieuwe huis van Natasha en Ramon bleek van binnen verrassend mooi afgewerkt. yi FOTO'S MARIEKE MANDEMAKER vakantie Natasha de Looff (24) werkt bij hotel en brasserie Katoen in Goes. Ramon de Wilde (26) werkt ook in Goes, bij CSM Benelux, een bedrijf dat onder an dere fruitvullingen maakt voor taarten, ijs en vlaai. Ook op zoek naar een betaalbare hoekwoning met tuin op de Bevelanden? We vonden deze huizen in de buurt die nog te koop zijn. Kortgene Adres: Kaaidijk 19 Prijs: 135.000 k.k. Bouwjaar: 1941 Kenmerken: volledig voorzien van kunst stof kozijnen, grote slaapzolder en zon nige tuin. Kortgene Adres: Wilhelminastraat 38 Prijs: 169.000 k.k. Bouwjaar: 1972 Kenmerken: nieuwe keuken, nieuwe badkamer, nieuw toilet en onderhouds- vriendelijke tuin. Woning ligt aan een rustig hofje. Kapelle Adres: De Stampertjes 2 Prijs: 250.000 k.k. Bouwjaar: 2010 Kenmerken: vijf ruime slaapkamers, een houten vloer in de woonkamer met dubbele deuren naar de tuin. Moge lijkheid tot het huren van garagebox. :/-v Goes Adres: Lodewijkstraat 9 Prijs: 243.000 k.k. Bouwjaar: 1971 Kenmerken: volledig voorzien van dubbel glas, achtertuin op het zuiden, helemaal bestraat, beschikt over fietsenberging. Woning heeft vrij staande garage. 's-Gravenpolder Adres: Hortensiastraat 1 Prijs: 162.500 k.k. Bouwjaar: 1998 Kenmerken: scherp geprijsde starters- woning in een kind vriendelijke buurt, mogelijkheden aanwezig om een garage te bouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 60