aïï 6 Natasha en Ramon hebben hun eerste huis gekocht. In Goes, want Ramon wil zijn stad voor geen goud verlaten. De voortuin oogde rommelig, maar eenmaal binnen zag de hoekwoning er als nieuw uit. Huizenpaspoort et liefst was Na tasha gewoon in haar geboorte plaats Colijns- plaat blijven wo nen, maar dat plan kreeg weinig bij val van vriend Ramon, Goesenaar in hart en nieren. „Je krijgt het meisje wel uit het dorp, maar het dorp niet uit het meisje", zo benadrukt Na tasha haar liefde voor haar dorpje. Inmiddels heeft ze zich neergelegd bij de situatie. Maar als ze mocht kie zen, koos ze voor het dorp op Noord- Beveland, waar haar ouders en zus nog steeds wonen. Oh zeker, ze heeft Alles was nieuw We hoefden er alleen nog maar onze meubels in te zetten het naar haar zin in Goes. Daar woont ze immers al weer wat jaar tjes. Maar Colijnsplaat heeft wel een apart plekje in haar hart. De blondine komt er nog graag. Gewoon even een bakkie doen bij haar ouders. Het jonge stel uit Goes woont sinds enkele weken in hun eerste échte huis. Daarvoor woonden ze in het appartement van Ramon aan de Ken- nedylaan, dus nieuw was het samen wonen niet. Natasha: „Ramon woonde daar nog maar net toen ik hem leerde kennen. Eerst nam ik mijn tandenborstel mee en vervol gens lagen er meer spullen van mij dan van Ramon", dolt Natasha een beetje. „Ik kwam daar en ben eigen lijk nooit meer weggegaan." Als dorpsmeisje verlangde Natasha na drie jaar bivakkeren op een balkon toch naar een tuin. In eerste instantie zat verhuizen niet in de planning, maar het werd een van-het-een- kwam-het-anderverhaal. Ramon: „Je kijkt eens een beetje rond op het internet en voor je het weet bezichtig je een huis." Boven dien was de verhuizing van een ap partement naar een eengezinswo ning ook handig; een tuin én een ka mer erbij voor wat extra ruimte, mocht dat met het oog op de toe komst noodzakelijk zijn. GOES vrijdag 17 juni 2016 - De tuin wijkt voor een Bij nader inzien De aflevering Net Gekocht van vorige week wekte mogelijk de suggestie dat de verkopers van de wo ning aan de Vronesteyn 6 in Oostkapelle de ver koop hebben tegengewerkt en bewust gebreken hebben verzwegen. Na overleg met meerdere par tijen is gebleken dat de kopers ruim de gelegenheid hebben gehad de woning te onderzoeken en dat de verkopers alle medewerking hebben verleend. Winnie de Witte-Van Dam —Ramon de Wilde Het hoekhuis van Ramon en Natasha ligt in Goes-Noord in de Calsstraat 10. De woning is gebouwd in 1976, maar werd vol ledig opgeknapt en gerenoveerd voordat ze het huis in april kochten. Klussen, schilderen of behan gen was dus overbo dig. De woning stond te koop sinds maart 2016 en de vraagprijs was 185.000 k.k. t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 59