nto.linq.nl FamHie5jLSh! snjummj Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio COR Herbert de Ruijsscher Twitter Bi Facebook Naam Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande 17-06-2013 17-06-201( Zoveel jaar waren we samen, 3 jaar zonder jou. De pijn wordt minder scherp. Het doet iets minder zeer. Het missen wordt niet minder, Maar steeds een beetje meer. 3 jaar later Houden we geen dag minder van je. Alleen maar meer... Netty, Micha, Marie Claire, Martijn en Maxim Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Heel bijzonder Heel gewoon Gewoon een bijzonder persoon Verdrietig moeten we afscheid nemen van onze lieve zwager en oom, Een stille genieter, dienstbaar, maar ook iemand met veel humor. We zullen je missen. Dordrecht Peter en Una t Nuenen Mia en Ton Mijdrecht Agnes en Wim Kapelle Rinie en Joke Virginia Beach Willy en Tanya Westdorpe Tonnie en Silvia Neven en nichten kijk ook op mensenlinq.nl volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 52