Veel nieuwelingen bij Hoofdplaat en Aardenburg De Schelde mijdt play-offs Van Willigen trekt z'n overschrijving nog in 16 ZEELAND Open Vlastoernooi in volle gang De tennissers Ivo en Jordi Wouters boeken in Koewacht een zwaarbevochten zege in het dubbel-6. 40 UP ZOMERFESTIVAL UTRECHT In het dubbel-6 van het Open Vlastoernooi van Tennis Vereni ging De Eikenhof in Koewacht wonnen vader en zoon Ivo en Jor di Wouters van het Clingse Ga- me'78 gisteravond in extremis van Bastiaan van den Boogaart en Steven de Meijer van TC Dri ve uit Sas van Gent. Na 7-5 en 3-6 moest er een su pertiebreak aan te pas komen: 10-7. Jordi Wouters serveert sterk, terwijl zijn vader aan het net aardig uit de voeten kan. Het duo van TC Drive tennist dege lijk. De twee versloegen eerder met 6-1 6-3 Pascal Elegeert en Frank Ivens. Vader en zoon Wou ters moeten vanavond aantreden tegen het als eerste geplaatste duo Ludo de Bakker/Harm Riet- jens. In de enkel-4 poule is de vijf tienjarige Wout Martens al toer- nooiwinnaar na winst op de rou tiniers Beny Ysebaert (6-0 6-3) en Stijn Cant (6-4 6-1). Het sterk ste wapen van Martens is zijn dwingende forehand. Dat bleek ook in de landelijke competitie voor Hulster Ambacht 2, waar hij bijna al zijn partijen in de vierde klasse winnend afsloot. In het dubbel-5 boekte Ysebae rt samen met Animo-clubgenoot Berend Hoek een zwaarbevoch ten zege via drie tiebreaks op de Koewachtenaren Wim Gorleer en Erwin van Regenmortel. Mor gen treft het duo Ysebaert/Hoek de Oost-Zeeuws-Vlamingen Mar co Ducheine en Alexander Riet- jens. TC Smash-speler Ducheine verloor in de enkel-6 poule mid dels 7-5 in de tiebreak van de der de set van Jurgen Zohlandt van TV Philten. Zohlandt verloor op zijn beurt met 7-5 6-2 van Ferry van der Veeke van TV Axel. Favo riet Michel Pateer van TC Smash was met regelmatige cijfers te sterk voor Van der Veeke: 6-3 6-2. In het dubbel-4 bedwongen Desiré de Schepper en Wouter de Feijter in een enerverende par tij Beny Ysebaert en Wesley Rae- mdonck. Het eerstgenoemde duo begon sterk en pakte de eer ste set met 6-3. In het tweede be drijf kregen De Schepper en De Feijter bij 5-4 al twee match points, maar een tiebreak bleek toch onafwendbaar. Hierin werd het 7-5. TERNEUZEN In de vijfde klasse van het zondag voetbal krijgen Aar denburg, Hoofdplaat, Hulsterloo en Koewacht er veel spelers bij. VIJFDE KLASSE ZONDAG De tennissters van De Schelde zien af van deelname aan de play-offs om het landskampioen schap. Door afzeggingen van an deren ploegen heeft het Vlissing- se team besloten om ook niet af te reizen naar Lisse, waar het fina leweekend is. Tijdens de play-offs strijden de beste vier ploegen uit de eredivi sie om de landstitel. Nummer drie Gooiland bedankte voor de eer. En vervolgens liet ook vervan ger ALTC DDV, vijfde tijdens de reguliere competitie, weten niet te komen. Daarna wilde ook de nummer zes, Bastion Baselaer, het gat niet opvullen. Daarop be sloot de KNLTB ploegen uit de overgangsklasse, een niveau on der de eredivisie, te benaderen om mee te doen. Dit was voor De Schelde, na goed onderling overleg binnen het team en met de tennisbond, genoeg reden om af te zeggen voor de finale, die morgen van start gaat. De ploeg is van mening dat de play-offs op deze manier niet verlopen zoals het hoort. VLISSINGEN Joshua van Willi gen heeft op het laatste mo ment besloten toch niet over te stappen naar zaterdag-derde klasser Noad'67. Hij heeft zijn overschrijving ingetrokken en blijft bij Vosmeer. Cadzand, dat komend seizoen na enkele jaren in het reserve voetbal terugkeert in de vierde klasse, verwelkomt twee nieu we spelers. Maxime Wille komt over van Breskens, Lars Vesseur van Oostburg. Daar staat het vertrek van Thijs Cornelis te genover. Hij voetbalt komend seizoen bij zondag- vierdeklas ser Oostburg. Domburg, dat komend seizoen ook in de vierde klasse speelt, heeft één nieuweling: Joey Is raël van RCS. Het leukste zomerfestival van Nederland met meer dan 40 jaar dansmuziek! Harry de Winter en Rob Stenders presenteren de grootste muzikale hits uit de jaren 70,80 en 90. Met live optredens van: Earth, Wind Fire experience met AL McKay, Jocelyn Brown, Het Goede Doel, Lois Lane en nog vele anderen! Zondag 26 juni Botanische Tuinen Utrecht 15.00-22.30 uur BESTEL DIRECT OP PZC.NL/40UP vrijdag 17 juni 2016 Vader en zoon winnen in extrem Henk van de Voorde Koewacht Aardenburg. Nieuw: Timen Cauwels (Balgerhoe- ke), Daan van Doeselaer, Maxime Martens, Dewald de Korne (allen Sluis), Ruben Steutel (Oostburg), Jeroen de Bart (Biervliet), Christof Boerjan (Blankenberge). Weg: Thijs Ringoot (FC Merlijn), Tom van Brakel, Danny Magito (Oostburg). Graauw. Nieuw: Ricardo Sponselee, Milan Jonkheim en Willem Everaert (allen Hontenisse). Weg: Dimitri Heijerman (Terhole). Hoofdplaat. Nieuw: Geerten van Dam, Onno Ko- lijn, Pepijn Dieleman, Maarten van Wijck, Wouter Velthuis (Schoondij- ke), Menno Waebeke (Breskens), Matthijs Priester (Walcheren), Josip Lovric (Kroatië), Myrel Vatamanes- cu (Roemenië). Weg: Bram van Keeken, Wessel Schoonakker (beiden IJzendijke), Tom de Smet (Biervliet). Jarno de Vleeschouwer (HVV'24), Sebastian van Berkel (Meerdonk, B), Dave de Waal (Hontenisse), Kris- tof van der Linden (Sombeke, B), Juul Thuy (Kieldrecht, B). Koewacht. Nieuw: Jordi Rietjens (RIA), Sander van de Bilt (Steen), Alper Yilmaz (Sint-Kruis-Winkel), Emedy Ndaniro- rere (Aalter), Arjan Lambert (SDO'63). Weg: Timo de Bruin (on bekend), Sven Ferket en Thomas de Schepper (België), Aaron de Schepper (Avanti Stekene). Sluis. Nieuw: Auke Boone (Breskens). Weg: Veron Schram (Breskens), Toon van Parijs (Groede), Wrez Ohanian (Groede), Daan van Doese laer, Maxime Martens, Dewald de Korne (allen Aardenburg). SDO'63. Weg: Timo Dhondt (Hontenisse). Terhole. Nieuw: Dimitri Heijerman (Graauw), Thomas Loof, Carlo Schillemans (HVV'24), Nicolai van Regenmortel (Koewacht). Weg: Sebastian de Rijcke (Honte nisse), Bram van Etten (Breda). De Schelde ziet af van de play-offs in de eredivisie. Vlissingen tO-JARIG JUBILEUM "prijzen zijn excl. servicekosten Daniel Vervelde Hulsterloo. Nieuw: Geoffrey Volkerick (Doors laar, B), Jan Bosman (Duitsland), Vogelwaarde. Nieuw: Barry van de Wetering (Bier vliet).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 49