k mensen inq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Willem Louwerse Krijn Cornelis van Rijn Cornelia Adriana Pouwer-Barentsen kijk ook op Wat zou mijn hart nog liever wensen dan dat het juichend U ontmoet die leven zijt en leven doet. Na een langzaam afnemende gezondheid is overleden onze lieve vader, opa en over opa Wim Sinds januari 2014 weduwnaar van Paulina Louwerse - Louwerse in de leeftijd van 90 jaar. Serooskerke: Serooskerke: Middelburg: Veere: Serooskerke: Serooskerke: Wim Louwerse Ko en Ria Louwerse - Boogaard Wilko, Marinka Rina Louwerse Peter en Cobi Louwerse - Dekker Ronnie en Nadine; Jesse, Thijs Roy en Britta Harry Louwerse Paul en Annemiek Louwerse - Boone Jeroen, Eva, Lindy Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Nieuw Sandeyiburgh voor de liefdevolle verzorging. Veere, 14 juni 2016 Correspondentieadres: Noordweg 73, 4353 AT Serooskerke Pa is opgebaard in zijn eigen kamer, Nieuw Sanden- burgh, "afdeling Kruidhof kamer 15. Hier is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 17 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 20 juni om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Verdrietig delen wij u mede, dat uit onze familiekring is weggenomen onze zwager en oom Wim Louwerse We wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Veere: Serooskerke: Vrouwenpolder: Goes: Serooskerke: Serooskerke: Serooskerke: Simon Pau en Corrie Dien en Lau Co en Jo Gerda Nelly en Jan Jannie en Loe In liefdevolle herinnering: Pautje, Rie, Wim, Adrie, Leinie, Piet, Suus. Nichten en neven 16 september 1936 14 juni 2016 Met humor, charme en vakmanschap vriendschappen opgebouwd en grenzen verlegd. Onze lieve vader en opa is heengegaan. Dankbaar voor wat hij ons tot het eind heeft gegeven. echtgenoot van Aafje van Rijn-Verboon f 31 augustus 2015 Oegstgeest: Corien en Arne Floris Ninah Winterswijk: Peter en Nicolette Job Emma Renesse: Tieneke en Martin Krista Roel Lotte Zierikzee, Allévo Borrendamme Correspondentieadres: Wilhelminapark 29 2342 AE Oegstgeest We nemen afscheid op zaterdag 18 juni op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, aanvang 11.00 uur. Aansluitend is er vanaf 12.00 uur gelegenheid tot condoleance in Restaurant Boaz, Engelse Kade 6 te Zierikzee. Jan Kort donderdag 16 juni 2016 15 Ze was eên van de leste... Wij geven kennis van het overlijden op 96-jarige leeftijd van sinds 28 oktober 2014 weduwe van Cornelis Pouwer moeder, grootmoeder, overgrootmoeder 2 januari 1920 - 14juni2016 Brouwershaven: Anneke Bruel-Pouwer en Leo Bruel Coert Martijn en Saskia Lotte en Oukje Vrouwenpolder: Ab Pouwer en Riet Pouwelse Tom Sara en Norbert (O)ma is opgebaard in de familiekamer van H. Jobse, Sandenburglaan 2a te Veere. Daar is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 18 juni van 19.30 tot 20.30 uur. Op dinsdag 21 juni om 13.30 uur komen we samen om (o)ma's leven te gedenken in het restaurant van zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh, Sandenburglaan 2 te Veere. Aansluitend aan deze bijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg in Veere. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd restaurant. Correspondentieadres: Camping Oranjezon Koningin Emmaweg 16a, 4354 KD Vrouwenpolder Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor de brieven, kaarten en warme woorden die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Door het overweldigende aantal blijken van mede leven is het niet mogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Het is een fijne gedachte dat Jan niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Jannie, kinderen en kleinkinderen Zierikzee, juni 2016 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74