ÜyarlailefJ Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 donderdag 16 juni 2016 Adriana van Belzen - Ventevogel Adriana van Belzen - Ventevogel Frank van Dijke Frank Pieternella Alberta Knuijt - van Nimwegen Vertrouwend op de beloften van haar Schepper is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Ada Arnemuiden, Middelburg, 8 maart 1947 14 juni 2016 Jaap van Belzen Jacco en Chrystel Emma, Fleur Annelies Andrea Kruitmolenlaan 206 4337 KX Middelburg Ada is thuis opgebaard. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 21 juni om 13.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Geen bloemen Ada Ventevogel Ad Meijers, Na een kortstondige ziekte is overleden onze zus, schoonzus en tante Arnemuiden T. van Belzen - Ventevogel E Ventevogel - Schroevers N. Poortvliet - Ventevogel Veere H. Nieuwenhuize - de Wijze Neven en nichten "In liefde losgelaten" Met veel mooie herinneringen hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lief, onze fantastische (schoon)vader en lieve opa 9 juni 1945 14 juni 2016 Colijnsplaat: Colijnsplaat: Amsterdam: Ina Francois en Cindy Sofie Sigrid en Sander Yonna, Eli Correspondentieadres: Alexandra Markusse Uitvaartverzorging bv Postbus 2283, 4460 MG Goes Op maandag 20 juni om 12.30 uur nemen wij afscheid van Frank in De Katse Kerk, Kerkstraat 3 te Kats. Daarna ontmoeten wij u graag in Restaurant "De Schel de", Havenstraat 9 te Colijnsplaat. Een geliefd persoon is niet meer Een familieband is verbroken Plotseling, maar vooral definitief moeten we afscheid nemen van Onze schoonzoon, zwager en oom S. Wisse - v.d. Guchte Ko en Laurien Wisse Maria Wisse Mieke Wisse Jaap en Liesbeth Wisse Janet en Ad Mijnsbergen Neven en nichten "Wat zullen we hem missen." Gent, 14 juni 2016 Frank van Dijke Naarden, 30 december 1920 Nw. en Sint Joosland, 14 juni 2016 echtgenote van Jannis Knuijt (J 1970) Onze stoere, lieve ma, schoonmoeder, oma en oma "Nieuwland" is voorgoed ingeslapen. Met liefde denken we aan haar enorme wilskracht en levenslust. Jaap (in liefdevolle herinnering) en Plonie Marcel en Margriet Jesse, Joël, Loïs Christel en Joost Lisa, Floor Ria en Adrie Ernest en Elma Yannis Onze innige dank gaat uit naar het hele team van de "Binnenhaven" te Nieuw en Sint Joosland, ze hebben ma fantastisch en liefdevol verzorgd. Correspondentieadres: Pieter Gootjesstraat 3 4333 CT Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op maandag 20 juni om 11.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdweg) te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 11.00 tot 11.25 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en het samen ophalen van herinneringen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Pieternella Alberta Knuijt-van Nimwegen weduwe van Jannis Knuijt in de leeftijd van 95 jaar. Oudewater: J. Knuijt t N. Knuijt-Dellebeke Arnemuiden: M. Knuijt A. Knuijt-de Nooijer Ritthem: J. Knuijt f C. Knuijt-Enters Goes: I. Barendse-Knuijt J.M. Barendse f Nieuw- en Sint Joosland: J. de Nooijer-Knuijt J.P. de Nooijer f Neven en nichten Wij gedenken ook in liefde hen die haar zijn voorgegaan. Mike Tavener partner van onze zoon Jan de Kuijper Mike werd slechts 54 jaar kijk ook op In gelovig vertrouwen, dat zij nu thuis is bij haar en onze God, is overleden onze schoonzus en tante Terneuzen: Cees van Belzen Ina van Belzen-Maas Kinderen en kleinkinderen Na een bewonderenswaardig gedragen ziekte is overleden onze geliefde zwager en oom echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Margriet. Wij wensen haar en haar gezin Gods nabijheid toe. H.l. Ambacht: Jan en Rie Verburg-Blankenburgh Oss: Adri en Maria Verburg-Janssen Goes: Marian en Bram Blankenburgh-Verburg Eindhoven: Jannie en Piet Nieuwenhuize-Verburg Neven en nichten Ede, 11 juni 201 f In plaats van bloemen liever uw gift voor de Nederlandse Hartstichting. Een collectebus treft u aan bij het condoleanceregister. Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze goede vriend. Wij wensen Ina kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Albert en Ariët Eduard en Nel Kees en Maaike Willy en Els Uit Amsterdam kregen we het droevige bericht dat op 10 juni is overleden Cor de Kuijper en Ina de Kuijper-Schrier Kesteloostraat 9, 4331 WL Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73