Üi/arlailau Familieberichten j-[erhert dheophdus de Huijsscher J-ferhert de Huijsscher Jderhert de Huijsscher Willem Louwerse kükookop fflensenlinq.nl Rosalia Maria de Block-Vermeulen Maaike Vinjé-Du Bois 18 donderdag 16 juni 2016 JSdemand is voor zichzelf geboren, wie voor zich zeCve Ceeft, Ceeft voor niemand... Wat zon mijn hart nog liever wensen dan dat het juichend U ontmoet die leven zijt en leven doet. Na een langzaam afnemende gezondheid is overleden onze lieve vader, opa en over opa Wim Sinds januari 2014 weduwnaar van Paulina Louwerse - Louwerse in de leeftijd van 90 jaar. Serooskerke: Wim Louwerse Serooskerke: Ko en Ria Louwerse - Boogaard Wilko, Marinka Middelburg: Rina Louwerse Veere: Peter en Cobi Louwerse - Dekker Ronnie en Nadine; Jesse, Thijs Roy en Britta Serooskerke: Harry Louwerse Serooskerke: Paul en Annemiek Louwerse - Boone Jeroen, Eva, Lindy Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Nieuw Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging. Yeere, 14 juni 2016 Correspondentieadres: Noordweg 73, 4353 AT Serooskerke Pa is opgebaard in zijn eigen kamer, Nieuw Sanden burgh, "afdeling Kruidhof" kamer 15. Hier is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 17 juni van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 20 juni om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. Van Wouwestraat te Serooskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Serooskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Met droefheid hebben wij het bericht ontvangen dat de heer Herbert de Ruijsscher is overleden. Herbert heeft zich voor zijn pensionering jarenlang ingezet als leerkracht van onze basisschool Sint Bavo te Oostburg en ook na zijn pensionering konden wij nog regelmatig een beroep op hem doen om te vervangen. Wij hebben dit zeer gewaardeerd. Wij wensen zijn familie alle kracht toe om dit verlies te dragen. Namens: Bestuur, directies en personeelsleden van de Stichting Confessioneel Basisonderwijs West Zeeuws-Vlaanderen, H. Verweg, algemeen directeur Diep geschokt zijn wij door het overlijden van de heer Herbert de Ruijsscher voormalig leerkracht van de Sint Bavoschool te Oostburg. Herbert was tot zijn pensionering en daarna een betrokken en gewaardeerde collega. Daarvoor zijn we hem heel erg dankbaar. Wij wensen zijn familie alle kracht toe om dit verlies te dragen. Namens team en alle geledingen van de Sint Bavoschool, M. Van Vlierberghe, directeur Jan Barend de Block Met ongeloof en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het noodlottig ongeval van onze collega Franco van den Broeke Hij was een waardevolle medewerker in ons bedrijf en we zullen hem erg missen. Wij wensen de familie en vriend veel kracht om dit zware verlies te verwerken. Medewerkers Directie Vernaeve Raamsystemen BV Sas van Gent Bram Vinjé Met intens verdriet moeten we onverwacht afscheid nemen van mijn lieve man, onze pa en trotse opa echtgenoot van Paulina Bokelaar 21 januari 1945 14 juni 2016 te Hoofdplaat teTerneuzen Oostburg: Paula de Ruijsscher-Bokelaar Oostburg: Deborah en Leander Myrthe Marit Nijmegen: Céline en Hedser Zoë Lucas Middelburg: BartenManon Julia Quinten Correspondentieadres: Oude Haven 2C, 4501 PA Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 20 juni om 14.00 uur in het crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van onze broer en schoonbroer Arnoldt en Stephanie Herman en Magda Mariet en Herman Vic en Marie Mienje en Peet Willy en Els Hypoliett en Marie Els en Henk Chariot en Frans Jose+ en Jan Wij wensen Paula, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Geschrokken en verdrietig zijn wij door het overlijden van We leven intens mee met de familie. Marco en Chantal Tom en Tamara Frederik en Saskia Johanan en Ellen Jurgen en Lisanne Orlando en Mieke Je hebt nu rust gevonden, al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn moeder, onze zus, schoonzus en tante -RoOS- weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 67 jaar. Patrick Familie Vermeulen Familie de Block 13 juni 2016 Correspondentieadres: Uitvaartcentrum t.a.v. de familie van mevrouw de Block-Vermeulen Van der Maelstedeweg 102b, 4561 GV Hulst U kunt afscheid nemen van Roos in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 20 juni van 10.15 tot 10.45 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 20 juni om 12.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c. Na de plechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Speciale dank aan stichting "Curamus" locatie Kloosterzande en Hulst voor de liefdevolle verzorging. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan echtgenote van Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Bram Vinjé Betsy en Jan Suus en Ryan Kinderen en kleinkinderen 11 juni 2016 Correspondentieadres: Noordwal 59, Oostburg De crematie heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel van de Stelle afdeling Boterbloem voor de liefdevolle en warme verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51