Ju iVlamuriaiiri Familieberichten UiSwp Sari <Sis tan Zorg Aandacht (Respect COLOFON Familieberichten 16 woensdag 15 juni 2016 Adrie Wattel kükookop fflensenlinq.nl Leef in liefde met elkaar ter mijn gedachtenis Aan hen die ik te kort gedaan heb, vraag ik om vergiffenis. Diegene waarvan ik veel liefde mocht ontvangen en aan wie ik ook liefde mocht geven, dank ik. Mooie herinneringen nemen wij mee in ons verdere leven nu we afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en zus Cornelia Pieternella Sonke - Servaas weduwe van Jacobus Sonke 14 juni 1919 13 juni 2016 Middelburg: P. A. Sonke J. E. Sonke - de Bart Robert en Monique, Tristan Evert en Esther, Isabelle, Julia, Carlijne Bernard en Martine, Maurits Hoogerheide: J. J. Leijnse - Sonke A. Leijnse Wouter en Edith, Veerle, Jochen Wemeldinge: J. J. J. Noussen - Servaas "We wisten haar in goede handen in Cederhof!' Correspondentieadres: Tureluurstraat 7, 4332 CJ Middelburg De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op donderdag 16 juni om 16:00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is een informeel samenzijn in de condole anceruimte van het crematorium. Cornelia (Corrie) Servaas weduwe van Jacobus (Ko)Sonke Tijdens het beoefenen van zijn geliefde hobby is uit het leven weggenomen Echtgenoot van Marleen Wattel - de Blaeij Broer, zwager en oom van: Middelburg: Aly Wattel Zoutelande: Cor en Rianne Wattel - Koppejan Middelburg: Heieen Wattel en Cor Sol Wijk en Aalburg: Anthony Wattel en Marcella van Gorp Ede: Elly en Jan Hoogteijling - de Blaeij Oude-Tonge: Hannie en Jan Verduin - de Blaeij Terneuzen: Dea en Leen de Kraker - de Blaeij Veenendaal: Ad en Coby de Blaeij - van de Pol Neven en nichten Onze gedachten zijn bij Marleen, Twan en Jana, Jacq en Adrie's vader. Adriaan Cornelis Wattel V Uw medeleven na het nog plotseling overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Cornelis Jan Louws is ons een grote steun geweest. P. Louws-Bentschap Knook Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, juni 2016 Telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1 a Kapelle voor een persoonfijfe uitvaart begeleiding Het adres voor een respectvof afscfierd'. 25 jaar uitvaartverzorging op Woord- en Zuid-Bevefand DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR! In liefdevolle herinnering 15 juni 1999 15 juni 2016 Mevrouw C. Kramer-Huiszoon Altijd in onze gedachten. Peter, Astrid, Caroline en Dennis Op 13 juni, één dag voor haar 97e verjaardag, is overleden onze bijzondere en altijd belangstellende tante Terneuzen: 's-Gravenpolder: Vlissingen: Burgh-Haamstede: Wemeldinge: Yerseke: Amstelveen: Mien Poelman-Sonke Co en Geerard van der Plasse- Sonke Paul en Hannie Sonke-Marchand Ko Sonke lan en Mattie Sonke-Koopman Corry Kievit-Sonke Els en Clemens Staphorst-Sonke Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van mij! Moet je door het water gaan - ik ben bij je; of door rivieren - je wordt niet meegesleurd. Jesaja 43 ib en 2a In zijn geliefde Zeeland is tijdens het duiken thuisgehaald mijn lieve, zorgzame man, onze betrokken en actieve vader en mijn geliefde zoon in de leeftijd van 59 jaar. Marleen Wattel - de Blaeij Twan en Jana Jacq A. Wattel Barneveld, 11 juni 2016 Correspondentieadres: Koehoorn Begrafenisverzorging, t.a.v. fam. Wattel Hugo de Grootlaan 2, 3771 HL Barneveld Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 17 juni van 19.00 tot 20.00 uur in het gebouw van de geref. kerk vrijgemaakt 'De Burcht', Van Schothorststraat 24 in Barneveld. De dankdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 18 juni om 12.15 uur in bovenvermelde kerk. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Kom zoais u bent. De familie stelt een gift aan de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij zeer op prijs, hiervoor zal een collectebus in de vorm van een reddingboot in de kerk aanwezig zijn. ZORG Peter Butler De zekerheid voor een waardig en betaalbaar afscheid! T 0113-23 15 77 M 06-512 774 73 roeland-uitvaart.nl info@roeland-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 65