J? Familieberichten kükookop (Hensenlinq.nl ANNA MARGRIETA HAGE - LOUWERSE ANNA MARGRIETA HAGE - LOUWERSE Ella Juliana de Ruijsscher - Oubrie Ank Hage Isaac Jacobus de Ruijsscher Ella de Ruijsscher - Oubrie woensdag 15 juni 2016 15 Mijn lichamelijke resten worden toevertrouwd aan de zee, mijn geest is bij allen die ik lief heb. Na een leven vol zorg voor anderen is, na een jaar van snel afnemende krachten, onze lieve zus, schoonzus en tante rustig ingeslapen Gehuwd geweest met dr. C. Hage Vlissingen, 28 oktober 1931 Oostkapelle, 13 juni 2016 Wij zullen Anneke heel erg missen. Chapin (S.C.) USA Elly Weber - Louwerse Zoutelande Jan Louwerse Corrie Louwerse - Bierma Neven en nichten De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 17 juni a.s. om 14.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 te Zoutelande. Aansluitend doen wij Anneke uitgeleide en brengen haar een laatste groet. Daarna is er in de kerk gelegenheid de familie te ontmoeten. Contactadres: Compassie uitvaartzorg Melsesweg 1 4374 NG Zoutelande info@compassieuitvaartzorg.nl Een naam geschreven in de palm van Gods hand Wij zijn verdrietig om het heengaan van Anneke, maar dankbaar voor alle liefde en aandacht die we van haar ontvingen. Jan Louwerse Diny Louwerse - Zielhuis Peter Clarine Mart en Susan Middelburg, 13 juni 2016. We zijn verdrietig omdat onze lieve, altijd klaar staande buurvrouw is overleden. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe bij dit verlies. Fam. Wisse Fam. Nijssen Fam. den Fierder Fam. Tates Oostkapelle 13 juni 2016 Fam. de Rijke Fam. Zwemer Mevr. Harting Fam. van Renswoude "Het is goed, ik ben gelukkig. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Biervliet, 10 december 1928 t Terneuzen, 12 juni 2016 Eric de Ruijsscher Ilse Nieskens Tomas en Dewi Mariëlle en Thijmen Wiebe Correspondentieadres: Achterweg 27, 4521 CB Biervliet De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 18 juni om 11.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid tot een persoonlijke condoleance. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij betuigen ons diep medeleven met het overlijden van Als moeder van Eric de Ruijsscher, onze Algemeen Directeur, is zij altijd erg betrokken geweest bij onze organisatie. Wij wensen Eric, Ilse en de kinderen veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Medewerkers en directie FI4A (Holding de Vier Ambachten BV) Sas van Gent, 15 juni 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64