Familieberichten Üi/arlailsfj Mieke van den Bemd- Verhoeven Marinus van Reemst Adriaan Dekker Arjaan Arjaan Dekker kükookop fflensenlinq.nl Mats Hoste-de Vries Mats Hoste-de Vries 14 woensdag 15 juni 2016 Maria Albertina Adriana -Rinus- Adriaan Dekker Arjaan Dekker Maatje Willemina 30-09-1936 13-06-2016 Jan Hoste Jacoline en Jan Waleson Irma en Niels Waleson Jorris en Elma Hoste Annemarie en Paul Waleson Klein- en achterkleinkinderen Goese Korenmarkt 4 4331 HT Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 juni om 10.15 uur in de Gast- huiskerk, Lange Delft 94 in Middelburg. Om 12.00 uur zal ze begraven worden op de begraafplaats van Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid om na te praten in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Vol respect en bewondering staan wij aan de zijlijn van onze jongste zus die, omringd door een kring van liefde en zorg van haar gezin, in haar 79e levensjaar op 13 juni 2016 van ons is heengegaan. Bedroefd nemen wij afscheid van haar. Mats leefde vanuit de absolute overtuiging dat het, waar ze nu heen gaat, goed is, ondanks alles wat ze achter moet laten. Onze gedachten zijn bij Jan en (klein)kinderen. Utrecht Zierikzee Burgh-Haamstede Nieuwegein Zierikzee Middelburg Corry de Vries Marie de Ruijter-de Vries Willie de Vries-Bijdevaate Wil de Vries-Sijthoff Dannie en Geerth de Vries Ann van Dam Neven en nichten Wij denken in deze dagen ook aan onze zus Tonny waar we een jaar geleden afscheid van hebben genomen. Johan Massink C^-ICIOIC, zwem in een zee van liefde, zweef boven de wolken zo vrij, schilder de hemel in duizenden kleuren met je lieve broer aan je zij! Je leeft voort in mij. Bergen op Zoom, Vlissingen, 6 december 1938 11 juni 2016 echtgenote van Frans van den Bemd Leimbach, Zwitserland Annemarie den Breeijen-van den Bemd Frits den Breeijen Sebastiaan den Breeijen Tatjana Fischbacher Yanique den Breeijen Bergen op Zoom Jacqueline van den Bemd Bram van der Aa Thomas van der Aa Bilthoven/Amsterdam Ferry van den Bemd Greetje Opheij Daisy van den Bemd Correspondentieadres: coöperatie DELA T.a.v. familie Van den Bemd-Verhoeven De Wijper 8, 4726 TG Heerle U kunt afscheid nemen van Mieke in uitvaart centrum De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen, op vrijdag 17 juni van 14.00 tot 14.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 17 juni om 16.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in Hotel Westduin, Westduin 1, 4371 PE Vlissingen. De wens van Mieke is dat u in plaats van bloemen een gift schenkt aan het KWF. Hiertoe zullen collectebussen in het crematorium klaar staan. 't Verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring, bezit van zijn gedachten nam. Wij voelden mee met zijn stil verdriet, nu rouwen wij maar treuren niet. Dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van H.C. Zweekhorst Heelsum, 8 februari 1927 f Vlissingen, 7 juni 2016 Rinus in herinnering Alex en Jolanda Loes en Todd Tom en Manouk René en Ellie John Onze dank gaat uit aan de medewerkers van het Picassoplein voor de liefdevolle verzorging. -De begrafenis heeft in familiekring plaatsgevonden. - Wij zijn erg verdrietig dat, voor ons heel onverwacht, van ons is heengegaan mijn lieve man en onze lieve pa in de leeftijd van 79 jaar. Wolphaartsdijk: Coby Dekker-de Witte Middelburg: Piet Hansweert: Stefan en Janny Domburg, 13 juni 2016 Burg. Hackstraat 29, 4471 BL Wolphaartsdijk De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt D.V. gehouden op zaterdag 18 juni om 11.00 uur in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Voorafgaand is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er in 'De Brug' gelegenheid tot condoleance en ontmoeting. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis van het nog onverwachte overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Cobie Dekker-de Witte Wolphaartsdijk: Piet Dekker Bergen op Zoom: Wim Dekker Annie Dekker-Bolq'u herinnering) Goes: Jannie Dorst-Dekker Johan Dorstfm herinnering) Biezelinge: Mien Paauwe-Dekker Rinus Paauwe Enschede: Maddiede 01de-Dekker(m herinnering) Marinus de Oldep'rc herinnering) Wilhelminadorp: Ina Versluijs-Dekker Kees Versluijs Swifterbant: Bart Dekker Maatje Dekker-Huissen Kapelle: Cobie bij de Vaate-Dekker Jan bij de Vaatefm herinnering) Wemeldinge: Alie Rottier-Dekker Sjaak Rottier Neven en nichten. 13 juni 2016 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve zwager en oom Riek en Adri Duijnkerke in liefdevolle herinnering Ad en Adri de Witte Dirk en Ella de Witte Gerard de Witte en Gerlène Stork Els en Simon Bosselaar Neleke en Gert de Kok Sentien en Gijs van Dale Ineke Murre Neven en nichten Wij wensen onze zus Coby en kinderen veel sterkte toe. 13 juni 2016 Wij zijn erg verdrietig dat onze altijd vrolijke en behulpzame Oom Arjaan is overleden. Hij was als een lieve opa voor ons. Thomas, Carlien en Marieke Verdrietig zijn wij omdat onze lieve buurman is gestorven. We bidden om kracht voor de buurvrouw, Piet, Stefan en Janny Louis en Linda, Sterre, Bente Troy Hoekman "Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van Mij". Jesaja 43 1 Na een leven, waar ze vol dankbaarheid op terugkeek, is thuisgehaald mijn lieve en dappere vrouw, onze bijzondere mama, oma en "oud-oma" Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van van 1974 tot 1990 de zeer betrokken directeur van M.L.K. school "De Triangel" te Vlissingen. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Leerkrachten, ouders en oudleerlingen van De Triangel" (nu "SBO het Springtij

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63