OysfJailau Familieberichten 0 IHensenlinq.nl 14 dinsdag 14 juni 2016 Paul Disseldorp Dirk Hendrik van Brummelen Hendrik Batus Johanna Josephina Groen-Wolffers Lieve Oma, éU Frans van der Maas Frans van der Maas Annie van de Wege - Dirk - Cornelia Krombeen - Corrie - Dirk van Brummelen (Jopie) HENK BATUS kijk ook op Bedroefd en verslagen geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zorgzame vader, grootvader en (bet)overgrootvader sinds 6 november 2007 weduwnaar van Adriana Machalina van der Maas-Overbeeke in de leeftijd van 99 jaar. Waarde: Mientje Lobbezoo-van der Maas (in liefdevolle herinnering Jan Lobbezoo Kruiningen: Jo Oostdijk-van der Maas Rinus Oostdijk Kruiningen: Frans van der Maas Margreet van der Maas-Lokerse Oostkapelle: Ko van der Maas Jeannette van der Maas-Jobse Klein-, achter- en achterachterkleinkinderen 13 juni 2016 Correspondentieadres: Fam. M. Oostdijk Slotstraat 10a 4416 AV Kruiningen Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op D.V. donderdag 16 juni van 19.30 tot 20.00 uur in rouw- centrum 'Waardig', Koninginneweg 2 te Waarde. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op D.V. vrijdag 17 juni om 13.30 uur in de 'Adullamkerk' Meezeweg 2a te Waarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Waarde. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Tot onze droefheid is door de Heere van ons weggenomen onze geliefde zwager en oom In de leeftijd van ruim 99 jaar Maarten Overbeeke (in herinnering) Jannie Overbeeke - Slotboom (in herinnering) Nico Overbeeke Jannie Overbeeke - van Houte Chiel Overbeeke Alie Overbeeke - de Jager Neven en nichten Krabbendijke, 13 juni 2016 Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid en liefde is zacht ingeslapen in de leeftijd van 85 jaar mijn lieve man, (schoon-)vader en opa echtgenoot van Stompwijk, 27 januari 1931 Vlissingen, 11 juni 2016 Vlissingen: Annie Disseldorp - van de Wege Middelburg: Marja Disseldorp Stefan en Kibi Roland en Clari Zuidhorn: Peter en Diana Nina Luca Pablo Picassoplein 98, 4382 KB Vlissingen De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 17 juni om 14.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid in de koffiekamer om de familie persoonlijk te condoleren. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van A Maarssen, 16 juli 1930 t Oost-Souburg, 11 juni 2016 Oost-Souburg: Corrie van Brummelen-Krombeen Vlissingen: Bea van Brummelen Vlissingen: Henk van Brummelen en Krista Antheunisse Iris en Clemence Romeo en Wendy Oost-Souburg: Jacky van Brummelen (in herinnering) Correspondentieadres: Oranjeplein 228, 4388 AH Oost-Souburg. U kunt afscheid nemen van Dirk in uitvaartcentrum de Voorzorg, Industrie weg 20 te Vlissingen, op vrijdag 17 juni van 15.00 tot 15.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 18 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna kunt u de familie persoonlijk condoleren. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Jan en Lenie f Geerard en Betsie Diny en David Joop en Betty Frans en Jenny Neven en nichten Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn is Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa februari 1933 11 juni 2016 Middelburg: J.A. Batus-Verschiere Goes: H. Batus 's-Heer Hendrikskinderen: J.F.C. Batus S.A. Batus-Gabriëlse Megan Batus De crematieplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 17 juni om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop bent u welkom de familie te condoleren. Afscheid is, met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten. Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede dingen die wij van haar mochten ontvangen, geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze moeder, oma en overgrootoma Weduwe van Hans Groen sinds 3 december 1999 Rotterdam, 18 augustus 1925 t Goes, 11 juni 2016 Hans en Elly Erwin Loes, Lana Jolanda Joke en Arie Linda Danny, Micah Krista Sander, Bas Ellie en Orlando John en Vivian Demi Bo Dylan Kylan U kunt haar een laatste groet brengen voorafgaand aan de crematieplechtigheid vanaf 10.15 uur. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 17 juni om 10.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en het ophalen van herinneringen. Correspondentieadres: Magnoliastraat 5, 4431 DN 's-Gravenpolder Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Bep van Belzen-Batus t Kees van Belzen t Jo Verhage-Batus Kees Verhagen Corrie Jobse-Batus Jan Jobse t Nichten en neven Nooit meer samen eten, Nooit meer een kus, Nooit meer een zoen. Wat had ik dat graag nog een keertje willen doen. Wat zal ik jou verschrikkelijk missen lieve Oma. ^7, A v t Jolanda /9

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62