ÜyarlailefJ COLOFON Familieberichten (J) mensen inq.nl Familieberichten familieberichten Hendrik Batus kijk ook op Marinus de Koeijer - Rinus - Rinus de Koeijer Cornelia Overdulve-de Kraker Anna Elisabeth van der Velpen - Tante Anna - Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of week blad naar keuze. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN familieberichten dinsdag 14 juni 2016 15 Plotseling niet meer in ons midden mijn lieve man; onze pa, opa en mijn opi echtgenoot van Nellie Dobbelaar op de leeftijd van 79 jaar. Nellie de Koeijer-Dobbelaar Marnix en Gerda Kim en Brendan Sanne en Tim Manon André en Ingrid Lindy en Marco - Femke Dennis en Maud Kevin en Annelien 12 juni 2016 Bernhardstraat 25 4571JS Axel Zaterdag 18 juni is er van 9.45 -10.20 uur gelegenheid de familie te condoleren in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel, waarna om 10.30 uur de dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het Torenlokaal bij de kerk. Wij zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom Liesbeth t en Kees Jo en Jo Kees en Hannie Jannie en Rinus Wim en Jenny Jan Axel, 12 juni 2016 neven en nichten Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn is Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa februari 1933 11 juni 2016 Middelburg: J.A. Batus-Verschiere Goes: H. Batus 's-Heer Hendrikskinderen: J.F.C. Batus S.A. Batus-Gabriëlse Megan Batus De crematieplechtigheid zal gehouden worden op vrijdag 17 juni om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop bent u welkom de familie te condoleren. Helpen was je leven. Voor iedereen stond je klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Met liefde hebben we afscheid genomen van onze lieve moeder en oma sinds 7-4-1991 weduwe van Frederik Overdulve in de leeftijd van 88 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van "De Vurssche" voor de goede verzorging. Met ma haar eigen woorden: 'Dankjewel is wel het minste dat je kan zeggen'. Els en Jan Koster-Overdulve José Freddy Ineke en Niek Jansen-Overdulve Martijn en Michelle Kim en Jaap 11 juni 2016 Correspondentieadres: Emmastraat 10 4571 LC Axel De begrafenis zal volgens ma haar wens in besloten kring plaatsvinden. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Dankbaar voor het leven dat haar gegeven is, geven wij u kennis, dat op 89-jarige leeftijd is overleden Rozan t Karina en Mare Pieter en Heidi Diana en Danny Saskia en verder familie Kloosterzande, 12 juni 2016 correspondentieadres: van Steenbergenlaan 8 4531 HJ Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt ge houden op vrijdag 17 juni om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande. Na de dienst is er gelegen heid de familie te condoleren in Hotel van Leuven, Hof te Zandeplein 19. De crematie zal in alle stilte plaatsvinden. Woensdag 15 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. familieberichtenonline.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43