€269,- €499,- MUSICAL MEETS OPERA Dresden en omgeving All 1 Inclusive 5 dagen 20,- KORTING Tossa de mar, All Inclusive 10 dagen 20,-KORTING BESTEL DIRECT OP PZC.NL/MMO Waar musical en opera elkaar ontmoeten met de mooiste livemuziek! Slechts v.a Slechts v.a Boek met actiecode DRES6 B°ek met actiecode T0SS6 Vertrekdata en prijs per Prijzen 2016 persoon Vertrekdata en prijs per prijzen 2016 persoon Meer informatie en boeken pzc.nl/webwinkel reizen busreizen Boek nu deze lezersreis I EEN belevenis VOOR HET HELE GEZIN ROttERDaMS PHiLHaRMOMiSCH ORKESt dinsdag 14 juni 2016 Deze stedenreis naar Dresden brengt u naar één van de kleinste deelstaten van Duitsland, Sachsen. Eén van de bekendste steden in deze deelstaat van het voormalige Oost-Duitsland is Dresden. Dit "Florence aan de Elbe" gaat u bezoeken. U ziet de geheel gerestaureerde Frauenkirche, de Semper Opera en de Dresden- er Zwinger. Natuurschoon vindt u volop in de Sachsische Schweiz en het Elbsandsteingebir- ge. Hier kunt u de "wildromantische" Bastei be- Maandag 20 juni (laatste plaatsen) €289,- Maandag 11 juli €289,- Maandag 1,22 augustus €289,- Maandag 12 september €289,- Maandag 3 oktober €289,- Maandag 10 oktober 269,- wonderen en de vesting Köningstein bezichti gen. Naast romantiek in vele steden en dorpjes staan wij even stil bij Karl May, de schrijver van de beroemde boeken over het "Wilde Westen" van Old Shatterhand en Winnetou. Ook het Spreewald zal u zeker bekoren. U verblijft in het ****hotel Akzent in de omgeving van Dresden. Ontdek een prachtig stukje van Duitsland met de goed verzorgde stedentrip naar Dresden van Bolderman. Bij de prijs inbegrepen: 4 overnachtingen in het ****hotel Akzent Goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauf feur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland Toeristenbelasting, tol- en parkeerkosten Een heerlijke onbezorgde vakantie, waarin niets moet tijdens uw verblijf in het ****Hotel Tossa Beach. U kunt genieten van ons All Inclu sive aanbod en daarnaast kunt u als u dat wilt, interessante excursies maken. Vrijheid staat tijdens deze reis hoog in het vaandel. Tossa de Mar ligt aan het mooiste gedeelte van de Costa Brava, de woeste kust. Het oude centrum van dit gezellige stadje is omgeven door vesting muren en torens, waarin elementen uit de mid deleeuwen terug te vinden zijn. De middeleeuw- Maandag 4,18 juli €649,- Maandag 19 september 549,- Maandag 3,24 oktober 499,- se stad Vila Vella steekt imposant boven de baai uit, een gezellig plaatsje waar veel te zien is. Wij hebben onze excursies zodanig samen gesteld, dat u optimaal kunt genieten van het all inclusive arrangement. Bij de prijs inbegrepen: 2 overnachtingen op de heen- en terugreis op basis van halfpension 7 nachten verblijf in ****Hotel Tossa Beach, All Inclusive Excursies, exclusief entreegelden Luxe comfortclass touringcar met chauf feur/reisleider Goed verzorgd afscheidsbuffet in Neder land Toeristenbelasting, tol-en parkeergelden Voor meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Bolderman.nl tel. 0318 - 58 09 58 of mail naar info@bolderman.nl o.v.v. lezersreis Wegener. ♦Niet geldig op reeds geboekte reizen. Kortingscode is geldig t/m 19 juni 2016 (niet geldig in combinatie met andere kortingen). Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen. Fouten en ANVR prijswijzigingen SGkR. voorbehouden. Bekende musicafsongs en fragmenten uit beroemde opera's komen door de live uitvoering in de concertzaal groots tot leven. Van Don Giovanni tot Les Misérables, van liefdesduet tot cross-over: een gegarandeerd onvergetelijke middag vol grote emoties. Het Rotterdams Philharmonisch Orkest werkt dit jaar samen met Marcel Reijans, Kelly God, René van Kooten en Willemijn Verkaik. Exclusief voor lezers: bonusprogramma met activiteiten voor het hele gezin op zondag 9 oktober. Het bonusprogramma zal bestaan uit: Musical/Opera schmink Instrumentenparade Sing-along met het koor De Orkest Ontdekker Knutseltafel Meet Greet met Willemijn Verkaik Voorstelling bonusprogramma 9 oktober 14.15 uur De Doelen, Rotterdam Avondvoorstelling 6 en 8 oktober 20.15 uur De Doelen, Rotterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 16