Microsoft doet bod van 26 miljard op Linkedln Linked 'McGregor gaat niet failliet' Voor wie zelf wil bepalen hoe hij z'n tegoed gebruikt! Huawei P9 Lite 18,- hollands nieuwe. E 15 huisvrouw met kinderen IN CIJFERS komen met La Place. Ze moeten hun formule aanpassen zodat die past bij onze winkels." Baker: „Onze klant is primair de huisvrouw die werkt, maar ook voor haar kinderen zorgt." Storch: „Ze neemt de kinderwa gen mee en heeft halverwege de dag geen behoefte aan oesters in Breda of Utrecht." Storch: „Mooi hè? Nederlanders houden van Canada, merkten we. Onze soldaten hebben grote delen van jullie land bevrijd, jul lie koningin Juliana kreeg er tij dens de oorlog een baby, er is zelfs een Hollandse tulp naar HBC vernoemd." Baker: „De panden moeten volle dig omgebouwd worden." Storch: „We strippen ze tot soms slechts de huls overblijft. Alles moet luxe uitademen." Baker: „Nogmaals: dit mag in niets aan V&D doen terugdenken." Storch: „We passen ze aan aan jullie levensstijl, de mensen zijn een stuk langer hier. Er zullen ook Nederlandse merken te koop zijn. We starten vanaf nul, met alle best practices die er op de wereld zijn." Baker: „Ik vraag me af of dit ooit elders op de pla neet is gedaan. Twintig compleet nieuwe warenhuizen." Storch: „We bezitten 470 waren huizen in Amerika en Europa. We hebben geleerd: klanten hou den van geweldige warenhuizen. Ze haten slechte warenhuizen." Baker: „In Canada zei ook ieder een: warenhuizen zijn op hun re tour, mensen kopen online." Storch: „We verbeterden onze formules, service en zijn het suc cesvolste warenhuis ter wereld." De Amerikaanse softwareprodu cent hoopt de overname voor het einde van dit jaar af te ronden. De transactie moet nog wel worden goedgekeurd door de toezichthou ders. Mocht de deal doorgaan, dan wordt hij volledig in contanten af gewikkeld. De grootste winnaars van de overname zullen dan de aandeelhouders van Linkedln wor den; zij krijgen per aandeel 196 dollar. Dat is bijna de helft meer dan de koers van Linkedln bij het sluiten van de beurzen in New York op vrijdag. Eerder gingen al geruchten dat Mi crosoft interesse had in Linkedln. Microsoftbaas Satya Nadella noem de de netwerksite gisteren een 'fantastisch bedrijf. Samen den ken de twee bedrijven de groei van Linkedln en de zakelijke soft wareproducten van Microsoft te De grootste winnaars van de overname zullen de aandeelhouders van Linkedln zijn kunnen versnellen. Linkedln werd in 2003 opgericht en heeft zijn hoofdkantoor in het Ameri kaanse Mountain View. De huidi ge topman van Linkedln, JeffWei- ner, blijft na de overname de kar trekken bij het zakelijke sociale netwerk. Het bedrijf, met 433 mil joen leden, ging in 2011 in New York naar de beurs. Sinds 2012 is de site ook in het Nederlands be schikbaar. Linkedln heeft 9.700 medewer kers in dertig steden, waaronder Amsterdam. In Nederland hebben ruim zes miljoen mensen een pro fiel. Linkedln haalde in het eerste kwartaal een omzet van 149 mil joen dollar. Het bedrijf kwam on der de streep 46 miljoen dollar te kort, iets meer dan een jaar terug. Ongeveer een vijfde van de inkom sten komt van betalende abon nees. AMSTERDAM Een faillissement van modehuis McGregor is nu niet aan een orde. Het modehuis kreeg vrijdag uitstel van betaling omdat het zijn rekeningen niet meer kon betalen. De bewindvoerder en directie zien echter 'voldoende kansen en mogelijkheden' om het voortbe staan van McGregor Fashion Group en winkelketen Adam Menswear veilig te stellen. Dat stelt woordvoerder Edwin van Wijk van de curator. Het bedrijf achter de 'kakkers- merken' McGregor, Gaastra en winkelketen Adam vroeg uitstel van betaling aan omdat het onder deel Adam niet genoeg geld in kas had om nieuwe bestellingen te kunnen plaatsen, zegt Van Wijk. „Uitstel van betaling geeft het be drijf een adempauze." Het biedt bescherming tegen schuldeisers, die nu geen faillissement kunnen aanvragen. Bij McGregor werken 1.200 men sen. Het bedrijf heeft 140 eigen winkels en 200 shop-in-shops. Die blijven vooralsnog open. „•ILÏI. p 1000 MB/MIN/SMS TOTAAL P/MND BUNDELVERDUBBELAAR: hollandsnieuwe.nl/pzc GEEN TOESTEL NODIG? Sim Only 1000 slechts 10,- p/mnd! dinsdag 14 juni 2016 opV&D' I I I I }>-.( j Hudson's Bay Company bezit 470 wa renhuizen in Amerika en Europa. De nieuwe winkels in Ne derland zorgen voor 2.500 nieuwe banen en 2.500 tij delijke jobs in de bouw. In twee jaar wil HBC in Nederland 20 vestigingen ope nen, onder meer in Amsterdam, Tilburg en Breda. Wordt het luxer? Krijgen we een oesterbar of sushi? Het Amsterdamse filiaal wordt de eerste Hudson's Bay buiten Noord-Amerika. Dat opengaan duurt wel dik een jaar. Waarom zo lang? In hoeverre krijgen de warenhui zen een Nederlandse touch? U bent zeer zelfverzekerd, maar overal hebben warenhui zen het moeilijk. Waarom slaagt Hudson's Bay? Microsoft heeft gisteren een flin ke steen in de financiële vijver gegooid met zijn bod van 26 mil jard dollar op Linkedln. Leo Roggeveen Seattle [•Ma irAriIili# 1 - bi BS* 2000 MB/MIN/SMS voor slechts 5,- extra Voor wie de volledige vrijheid wil over hoe hij zijn tegoed gebruikt is er hollandsnieuwe. Want bij ons is 1 MB gewoon gelijk aan 1 minuut bellen of 1 sms! Jij bepaalt zelf waar je het voor gebruikt. Kies voor volledige vrijheid met bijvoorbeeld de Huawei P9 Lite. Nu i.c.m. 1000 MB/MIN/SMS voor maar 18,- per maand. Voor het toestel t.w.v. 299,- betaal je slechts 192,-. En voor slechts 5,- per maand extra verdubbel jij je bundel naar 2000MB/MIN/SMS. Per maand €18,- waarvan €10,- abonnement en €8,- toestel. Toestel bijbetaling €0,- eenmalig. Totale toestelprijs €192,- Prijs excl. eenmalige kosten ter hoogte van €30,-. Looptijd 24 maanden. Deze actie is geldig tot en met 30 juni 2016.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 15