Ti inrup I lüULIlü t. Golden Tulip Noordwijk Beach A €99 Golden Tulip BI 4 De Noord-Hollandse kust Texel 12 de Gelderlander Exclusieve lezersreis Tot42(- voordeel per persoon! Onbewust hebben we allemaal vooroordelen. Werkgevers net zo goed. Voorkom dat ze het sollicitatieproces beïnvloeden en vergroot de kans de beste kandidaat aan te nemen. Ontdek hoe het zit met je eigen vooroordelen en wat je er tegen kunt doen op discriminatie.nl Boek vóór 15 juni op Kras.nl/LR53913 3-daags Zomer in Noordwijk arrangement Vanaf Lezersprijs vanaf 99,- p.p.* - Boek nu deze lezersreis "MiP dg.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen dinsdag 14 juni 2016 Rijksoverheid 3-4 dagen nu vanaf Overtocht Texel v.v. Sfeervol hotel Nabij strand en duinen Ontbijtbuffet Gratis wifi parkeren Klantbeoordeling 8,1 Combineer de stad Den Helder en het populaire Waddeneiland Texel met deze super voordelige aanbieding en geniet van de eindeloze fiets- en wandelpaden, vele musea, rust en groen! Tip: breng een bezoek aan kaasstad Alkmaar. Dit sfeervolle 3-sterrenhotel ligt nabij het centrum van Den Helder en op loopafstand van het strand en de duinen. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, restaurant met serre, een bar, terras, bowlingbanen en midgetgolf. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, kluisje, balkon en badkamer met douche en toilet. U kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR53913 Inbegrepen: 3/4 dagen (2/3 nachten) verblijf in Hotel Den Helder, ontbijtbuffet en 1 x een ticket voor overtocht naar Texel v.v. (voor passagiers en fiets) op een dag naar keuze. Niet inbegrepen: zie onze website. Aankomst: van 4 juni t/m 29 oktober 2016. 3 dagen 4 dagen van vanaf ^&2j- vanafT26T voor u nu vanaf 54,- nü vanaf 84.- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 15 juni 2016. Ga naar Kras.nl/LR53913 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR53913 Prijzen zijn vanaFprijzen p.p. o.b.v. 2 personen exclusieF reserveringskosten. Tt/i (Q) De bloemen badplaats Noordwijk aan zee biedt elk wat wils het hele jaar door. Lekker uitwaaien aan het strand of op de boulevard, zeven dagen per week gezellig winkelen, een partijtje golf of een bezoek aan een van de vele musea in de buurt. Of u nu voor een sportief of juist een ont spanningsuitje komt, Noordwijk heeft het allemaal. Golden Tulip Noordwijk Beach is directgelegen aan het strand en boulevard en beschiktovercomfortabelekamersaan land en zeezijde, een brasserie met een overdektverwarmd terras, een knusse bar met openhaard en een relaxcenter voor zien van sauna, stoomcabine en zwembad met bubbelbad en hydro-massage. Wij hopen u te mogen begroeten in ons hotel en zullen ons uiterste best doen om u een aangenaam verblijf te bezorgen. Kinderen tot en met 12 jaar (maximaal 2 kinderen) verblijven gratis op de kamer van de ouders op basis van logies en ont bijt (dit zijn altijd zeezijdekamers, dus geldt hiervoor een toeslag). Zomer in Noordwijk arrangement: Ontvangst met zomerse 'Ijscoupe' 2x overnachten in een 2-persoons landzijdekamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx3-gangen diner Gebruik relaxruimte Meer informatie en boeken Neem telefonisch contact op met Golden Tulip Noordwijk Beach via telefoon 071-36192 05 of via email: reservations@goldentulipnoordwijk beach.nl o.v.v. Zomerarrangement NOORDWIJK BEACH Deze prijs heeft betrekking op de kamers aan de landzijde. Prijs excl.toeristenbelasting circa 2,15 p.p.p.n. Toeslag 1 persoon 40,- per nacht, de 1-persoonstoeslag geldt alleen op basis van een 2-persoonskamer. Toeslag kamer met zeezicht€20,-p.p.p.n. Kinderen t/m 12 jaar (max. 2) slapen gratis op de kamer van de ouders o.b.v. L0. Familiekamers bevinden zich aan de zeezijde dus geldt hiervoor de toeslag. Aankomst zondag t/m donderdag: 99,-p.p. Aankomst vrijdag en zaterdag: 119,- p.p. Dit arrangement is geldig met aankomst t/m 29 augustus 2016 o.b.v. beschikbaarheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 12