Overladen Koos de Kok-Zegers Herman Dikkers Ko de Visser Diriy Hoogesteger-Snijder Jacobus de Visser KO Cornelis Verwei COLOFON Familieberichten Sophia Margaretha Jurriëns-Beulens Ons dierbare broer, zwager en oom is overleden Jacobus de Visser We zullen zijn warme vriendschap en positieve levens houding erg missen. Werkendam: Tine de Visser-Tilroe Markelo: Jan de Visser St. Laurens: Piet en Leny Sanderse-de Visser neven en nichten Kees Yvonne en Jaap Rens Ron en Natasha <0 Cornelis Verwei Veel mooie herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Bedroefd maar dankbaar dat wij zo lang zijn liefde, zorgzaamheid en wijsheid mochten ervaren, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en opa -Herman- echtgenoot van Mady Van Pelt Groningen, 25 september 1928 f Goes, 6 juni 2016 Vlissingen: Mady Dikkers-Van Pelt Vlissingen: Hennie en Paul Lockefeir-Dikkers Vicky Onze dank gaat uit naar de artsen en medewerkers van de palliatieve afdeling van verpleeghuis Ter Valcke voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Wibautlaan 7 4386 EC Vlissingen -De crematieplechtigheid heeft, overeenkomstig de wens van Hennan, in besloten kring plaatsgevonden.- E-mail familieberichtenpzc(g)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij. Toon Hermans Na een lang leven vol zorg en aandacht voor de ander, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze geliefde moeder en oma echtgenote van Robert Jurriëns in de leeftijd van bijna 85 jaar. Robert Henriëtte en Ad Laurie en Stijn Donald Jack en Patricia Jeroen Ankie en Dennis Robbie Ludwig en Corina Dushiö Puk-li1 Caroliene en Edwin Bowy Joyce 9 juni 2016 Drostlaan 9 4541 EP Sluiskil De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 16 juni om 10.30 uur in het kerkgebouw aan de Louisastraat 43 te Sluiskil. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in 'De Ark', naast de kerk. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de RK begraafplaats aan de Gildestraat. Woensdag 15 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. We zijn het personeel van verpleeghuis 'De Vurssche', afd. de Vlakteheel dankbaar voor de goede zorgen. Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet; zij redt het niet Je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Toch ben je dankbaar voor haar einde, dat na zoveel moedig strijden kwam, omdat het niet alleen haar leven, maar ook haar lijden overnam. Dankbaar dat zij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geven wij u kennis van het overlijden van onze ma en oma weduwe van Piet de Kok Wolphaartsdijk t 's-Heerenhoek 15 augustus 1930 10 juni 2016 Lidy en Dick Indy Nelleke en Louis Alex Suzanne en Dennis Manon en Arjen Jacqueline en Gert Raikko Kimi en Rossi "Jfr Correspondentieadres: Dorpsstraat 27 4474 AA Kattendijke Wij nemen afscheid van Koos op woensdag 15 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Koos hield van bloemen Wij danken het personeel van SVRZ voor de liefdevolle verzorging. Met veel verdriet moeten we afscheid nemen van onze bijzondere zwager en oom Tan Kluijfhout-Vos t Kees Kluijfhout t Leu Kluijfhout-Vos Lou Kluijfhout t Dirk Vos t Rika Vos-Poppe Frans Vos Suus Vos-Bierens Nichten en neven 't Is mooi geweest... Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, laten wij u weten, dat wij in alle rust afscheid hebben mogen nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma en kleine oma Weduwe van Jan Hoogesteger sinds 8 maart 2001 Garrelsweer, Dinteloord, 25 maart 1925 10 juni 2016 Reiny en Danker Robin Helen Luuk, Fenne Marije Karei Peter Matthieu Op woensdagmiddag 15 juni kunt u afscheid nemen van Diny tussen 16.30 en 17.00 uur in uitvaartcentrum Waardig, Koninginneweg 2 te Waarde. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag middag 16 juni om 14.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is daar een informeel samenzijn. ~Correspondentieadres: Elzenpad 6, 4751JP Oud Gasteh Met grote bewondering voor zijn kracht, moed en levenslust, hebben wij afscheid moeten nemen van Serooskerke, 4 mei 1931 Goes, 11 juni 2016 sinds 25 november 2004 weduwnaar van 'Neeltje' Zijn betrokkenheid naar de medemens vanuit zijn oprechtheid, humor en spontaniteit zijn een voorbeeld voor ons allemaal! Goes: Laura en Harry Hutjens Rick en Marije Mike en Sharon Kloetinge: Jacquelien en Nico Heynsdijk Marit en Stefan Het afscheid van 'Ko' is op donderdag 16 juni in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Van 10.30 tot 10.45 uur is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen. De afscheidsceremonie zal vanaf 10.45 uur plaatsvinden, waarna er gelegenheid is tot condoleren. Correspondentie adres: Fam. Heynsdijk Etty Hillesumlaan 8, 4481 DE Kloetinge Na een leven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, is geheel onverwachts in zijn vertrouwde omgeving overleden mijn innig geliefde man, onze allerliefste vader en trotse opa 16 augustus 1933 t 11 juni 2016 Allen die hem gekend hebben, zullen begrijpen wat wij in hem verliezen. J.A. Verwei - Janse Ans en Peter Sander en Annelieke Mark en Annemieke Heieen t Rik Tessa Bongerd 16, 4462 TA Goes De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 15 juni om 15:30 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de ontvangstkamer van het crematorium gelegenheid om de familie te condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Plotseling is overleden onze broer, zwager en oom Wij wensen Janny, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Familie Verwei

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 54