Kleintjesmarkt Groot bereik? 'Like'ons op Facebook! PZC €85 €85 NUWEG 12 Groot bereik? Werk Inkomen Logistiek Transport kleine letters, groot bereik snel een grote doelgroep bereiken doe je via het internet en deze krant ga naar Kleintjesmarkt.nl A.v Va Wereldnieuws en nieuws uitjouw regio. nl/cadeaU Komt dichterbij SCHITTEREND KASTEELHOTEL IN DE HARZ Slechts Adviesprijs 169 p.p. LEZERSPRIJS slechts €85 p.p. AUTHENTIEK KASTEELHOTEL UIT 1708 Slechts Adviesprijs €169 p.p. LEZERSPRIJS slechts €85 p.p. exc&uieft... Bij iedere boeking een Gratis exool sieraad Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen maandag 13 juni 2016 Op zoek naar een leuke baan? Word RIJ-INSTRUC- TEUR/RIJSCHOOLHOUDER M/V. Opleiding in Best. Bel De VerkeersAcademie 0499- 477540 voor gratis studie gids of kijk op deverkeersa- cademie.nl. Ook voor taxi- en transportondernemer. snel een grote doelgroep bereiken doe je via het internet en deze krant, ga naar Kleintjesmarkt.nl 't±.* j 2 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet en 2 x diner Dit elegante 18e eeuwse kasteel is gelegen in de prachtige Han, een gebied dat bekend staat om zijn schilderachtige landschappen. Het 4-sterren Van der Valk Schlosshotel is onderdeel van een eeuwenoud kasteelcomplex uit 1733 dat tegenover het historische theater in de Duitse plaats Ballenstedt ligt. U vindt het hotel direct aan het marktplein. Het hotel beschikt over een restaurant genaamd Fürst Viktor, een bar en een snackbar en in de zomerperioden kunt u lekker buiten zitten op het terras. In het wellness centrum kunt u gebruik maken van het overdekte zwembad, een sauna, stoombad, voetenbad en een ontspanningsruimte. De ruime en comfortabele kamers zijn voorzien van een woon- 2 overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, 2 x 3-gangendiner of buffet, gebruik zwembad en sauna en per boeking ontvangt u een sieraad EXOAL cadeau €85,-p.p. in een 2-persoonskamer. Bij een verblijf op vrijdag- en zaterdagnacht betaalt u ter plaatse een toeslag van 7 p.p.p.n. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 2 kinderen t/m 3 jaar gratis, 4 t/m 12 jaar 50% korting en 13 t/m 15 jaar 25% korting. Toeslagl-persoonskamer: 20 per nacht. Toeristenbelasting: 1,80 p.p.p.n. ter plaatse te betalen. Boekingskosten 1-malig 15 per boeking. kamer en beschikken over een comfortabel bed, een televisie, een radio, een minibar (gevuld tegen betaling), een kluis, een kledingkast en een eigen badkamer met douche, toilet en föhn. Wanneer u met 2 volwassenen en 2 kinderen t/m 15 jaar verblijft, dan krijgt u een grotere kamer met twee extra bedden. Het historische dorp Ballenstedt ligt tussen de beboste heuvels van het Duitse middel gebergte de Unterharz en het landschap van de stad Quedlinburg. Deze plaats heeft een rijk verleden. Neem daarom een kijkje in de historische over blijfselen, zoals het gele huis aan de stadsrand dat als tolhuis is gebouwd en de wachttorens van de stadsmuur. Een andere bezienswaardigheid is Burcht Falkenstein dat in het jaar 1200 is gebouwd. Regelmatig vinden op de binnenplaats van de burcht valkeniershows plaats. Voor een avondje uit kunt u een voorstelling bijwonen in het Slottheater. De omgeving is geschikt voor wandeltochten onder begeleiding van een gids of romantische koetsritten door het Seikedal. Ontdek ook de geschiedenis van de regio Saksen-Anhalt en bezoek de hoofdstad Magdeburg. 2 overnachtingen incl. uitgebreid ontbijtbuffet en 2 x diner Authentiek kasteelhotel uit het jaar1708, gelegen aan de voet van Burcht Falkenstein en omringd door het romantische Selketal aan de Strasse der Romantik. Het unieke kasteelhotel Van der Valk Parkhotel Schlol? Meisdorf is niet alleen bekend vanwege haar schitterende uitstraling maar ook vanwege de 18-holes golfbaan met mooie waterpartijen en verraderlijke bunkers. Het hotel bestaat uit drie verschillende gebouwen die vlak bij elkaar gelegen zijn. De luxe kamers en suites zijn gelegen in het hoofdgebouw of het 'Neue Schloss' en beschikken over modern hotelcomfort, samen met de flair van een middeleeuws kasteel. Ze zijn standaard voorzien 2 overnachtingen inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, 2 x 3-gangendiner of buffet, gebruik zwembad en sauna en per boeking ontvangt u een sieraad EXOAL cadeau 85,- p.p. in een 2-persoonskamer. Bij een verblijf op vrijdag- en zaterdagnacht betaalt u ter plaatse een toeslag van 7 p.p.p.n. Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: max. 2 kinderen t/m 3 jaar gratis, 4 t/m 12 jaar 50% korting en 13 t/m 15 jaar 25% korting. Toeslag 1-persoonskamer: 20 per nacht. Toeristenbelasting: 1,80 p.p.p.n. ter plaatse te betalen. Boekingskosten l-malig€ 15 per boeking. van een televisie, gratis Wi-Fi en een eigen badkamer met een douche en een toilet. In het hotel tref je restaurant Old Castle, waar je heerlijk kunt dineren. Mochtjevoorofnajedinereendrankjewillennuttigen, dan kanditinde gezellige hotelbar. Het hotel biedtvele faciliteiten, zoals een golfbaan, tennisbaan, bowling baan en een wellnesscenterwaarje kuntgenieten van het zwembad, de sauna en het solarium. Vlak naast het hotel ligt de lle-eeuwse Burcht Falkenstein. Een wandeling naar deze burcht is aan te raden, zeker als de valkenier aan het werk is op de binnenplaats. Net zo noemenswaardig is de Romantik Route, een tocht langs diverse kastelen uit de Middeleeuwen. In de omgeving liggen diverse schilderachtige stadjes, zoals de vakwerkstad Quedlinburg, die ruim duizend jaar oud is en uitnodigt tot een historische wandeling. Deze stad, op 16 kilometer van het hotel, behoort met zijn kastelenensemble en historische binnenstad met wel 1.200 vakwerkhuizen uit ver schillende eeuwen tot een van de grootste monu menten van Duitsland en werd daarom door de UNESCO op de Werelderfgoedlijst gezet. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voorvragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 12