t 10 NI Riviercruise Rondje Nederland All Inclusive Zonvakantie Kreta E0® BREXIT Alex Ballard 18 jaar Ik heb er zin in: ik mag voor het eerst stemmen en het is waarschijnlijk ook meteen de belang rijkste stem die ik ooit ga uitbrengen. Ik ga ont zettend voor 'Blijven' kiezen. De Europese Unie doet het heel goed. Ook al zijn de bestuurders in Brussel niet direct door ons geko zen, toch vind ik het een fijn gevoel dat ze er zijn. Ik vind het belangrijk dat andere landen met ons meekij ken en onze blik verruimen. Door de EU kunnen wij overal in Europa wonen, werken en studeren. Op de universiteit van Glasgow, waar ik studeer, zijn heel veel inter nationale studenten: het zou zo mooi zijn als dat niveau van integra tie overal normaal zou zijn. Ik ken mijn beste vriendin van de studie, zij is Francaise. Het vrije verkeer van personen is een schitterende verwor venheid. De Leflwe-campagne roept alleen maar dat we onze grenzen moeten dichtgooien omdat we al die immi granten en vluchtelingen niet meer kunnen betalen en huisvesten. Ik ben het daar niet mee eens: mensen zijn mensen. We zijn hier ongeloof lijk bevoorrecht, het is onze plicht om minder bevoorrechten te helpen. Als je op zoek bent naar een betere toekomst voor jezelf en je gezin, dan is dat je goed recht. Als we uit Europa stappen dan daalt het pond enorm, het schaadt de handel en we raken in een reces sie, dat lijkt me duidelijk. Een Brexit is heel slecht voor de economie. Daarnaast krijgt onze huidige Con servatieve regering de vrije hand om Ik heb eigenlijk niet zo veel nationale trots - ik ben liever onderdeel van een groter geheel alles te bepalen. Dat is echt een nachtmerriescenario voor mij. Ik ben het eigenlijk oneens met alles wat ze doen. Ik zie op Facebook best wel veel mensen die nog niet weten wat ze gaan stemmen. Ik hoop dat de mees te jongeren voor 'Blijven' gaan stem men. Veel ouderen willen uit Europa, daar zit een generatiekloof. Bejaar den vinden dat vroeger alles beter was, ik denk van niet. Ze hebben heel veel met het 'Brits-zijn'. Ik heb eigenlijk niet zo veel nationale trots - ik ben liever onderdeel van een gro ter geheel. Wij jongeren zijn eraan gewend bij Europa te horen, we weten niet beter. Sterker nog, wat mij betreft in tegreren we nog veel verder: meer Europa alsjeblieft." BÏ of bel 088 - 70 70 600 (ma. t/m vr. 09.00-16.00 uur) (StlP) 'Meer Europa, alsjeblieft!' Studeert Engelse literatuur en Theaterwetenschappen Suse van Kleef Londen maandag 13 juni 2016 Pakt u de koffers vast? Heusden^ ystad Kampt Vaar deze zomer per 3-sterren-plus MS Allegro, een écht Stip- schip, een rondje door Nederland naar prachtige authentieke plaatsen. Zo maakt u (afhankelijk van de datum die u kiest) kennis met o.a. Heusden en Grave of Kampen en Lemmer. Aan boord zijn tevens fietsen te huur zodat u op eigen gelegenheid de diverse plaatsen kunt verkennen. Vaart u mee? 16 juli 16 juli (5 dgn) (8 dgn) v.a. 239 v.a. 478 20 juli (4 dgn) v.a. 239 zie stipreizen.nl/crrrnb 4 of 5 dagen MS Allegro***+ incl. Stip-begeleiding l/ Ind. alle maaltijden aan boord en dagelijks live muziek Keuze uit 2 routes in hartje hoogseizoen Combineer als 8-dgs cruise Geniet van de Griekse zon en gastvrijheid op Kreta. Het luxe 5-sterren Vasia Hotels Zephyros Beach Boutique biedt de perfecte sfeer voor een ontspannen strandvakantie. Gelegen direct aan het zandstrand op een prachtige locatie in het charmante Stalis. Verken ook zeker het eiland en breng een bezoek aan Agios Nikolaos en Heraklion of maak een avontuurlijke jeepsafari. juli v.a. 529 sept. v a. 549 aug. v.a. 549 okt. v .a. 449 zie stipreizen.nl/arkrvzb 1 8- t/m 15-daagse vliegreis O.b.v. All Inclusive Minidub voor de kinderen Zwembad en apart kinderbad Zoover-beoordeling 9.1 Tijdelijk geen reserverings- kosten Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds en reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen reizen til J voorbehouden. ~S

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 10