t Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl Leendert Marinus Hoejenbos Cjeertruida fldrie Scüets-Lute C/ercfa 26 zaterdag 11 juni 2016 Koos Zegers Elizabeth Toorenaar-Breeweg Eduard Jozef Casteleyn Lieve opa "Denoek" Leen Willem Daniël Knol Ko Pikkaart Johanna Petronella Elisabeth Wessels Op 10 Juni is overleden onze schoonzus getrouwt geweest met onze broer en zwager Piet de Kok (overleden 17 Februari 2001 Zwagers en Schoon zussen ,Fam. de Kok Lewedorp neven en nichten. Een woord, een hand of een kaart, het doet je goed Wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en grootoma Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, 11 juni 2016 ET LUX PERPETUA LUCEAT EIS Verdrietig zijn wij dat, na een gelovig en rijk leven, van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en schoonvader weduwnaar van Cornelia Anna Oosthoek drager van de Pauselijke onderscheiding 'Pro Ecclesia et Pontifice' 25-6-1924 9-6-2016 Wij zijn hem intens dankbaar voor alles wat we van hem hebben geleerd en met hem hebben mogen delen. Utrecht: Lonieke en Arie Simon, Koen en Isabella, Laura Tilburg: Frenk en Ivan Sommelsdijk: Lauran en Jacqueline Adriënne en Rafael, Eduard, Joël Goes: Conny en Albert Boudewijn, Maria Gorinchem: Noël en Yvonne Langemeet 25, 4461 BH Goes Eduard is thuis, waar gelegenheid is om persoonlijk afscheid van hem te nemen tot maandagmiddag 14.00 uur, graag vooraf even bellen 0113-227522 De uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 14 juni om 13.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K.-gedeelte van de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze oud-directeur de heer E.J. Casteleyn Als vertegenwoordiger van de tweede generatie heeft hij op het familiebedrijf voor altijd zijn stempel gedrukt. Onuitwisbaar zijn zijn sporen. Casteleyn alles voor baby Mede namens de medewerkers Bridget, Leny en Anita Voor altijd in ons hart. Wij zijn trots op je en zullen je missen Richard en Anouk, Marilou en Marco, Jamie, Wouter, Sander, Emily en Niek, Carmen Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die wij samen mochten beleven, geven wij kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en opa Zeeland in de leeftijd van 88 jaar. Rina Hoejenbos-de Bruijn Ina en Leen Marian en Dennis, Justin, Katja Leoni en Kors, Jaylinn Ingret en Henk Babs en Kevin Minoes 9 juni 2016 Poortdijkstraat 2-05 4318 AN Brouwershaven Dinsdag 14 juni zal de afscheidssamenkomst om 14.30 uur gehouden worden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo Cornelia, in het bijzonder afdeling Hoge Duin, voor de liefdevolle zorg en aandacht. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden; Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen is na een afnemende gezondheid overleden mijn lieve man, onze trotse pa en fantastische opa sinds 25 juli 1963 gehuwd met Sara Janna de Meijer Hoek, 15 april 1941 Rotterdam, 9 juni 2016 S.J. Knol - de Meijer Kinderen en kleinkinderen Schuttershof 19 4537 BS Terneuzen De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, wordt gehouden op woensdag 15 juni 2016 om 14.00 uur in uit vaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Dinsdag 14 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Wim te nemen in het mortuarium aan de Hughersluys. Onze dank gaat uit naar het personeel van ZorgSaam Thuis voor alle zorg en aandacht die Wim de afgelopen jaren heeft gehad. "Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was" Na een dapper gevecht dat zij zo moedig heeft gestreden, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geweldige moeder en mijn trotse oma weduwe van Henk Schets in de leeftijd van 65 jaar. Gigi en Dave Kes Mare en Theresa 8 juni 2016 Correspondentieadres: Flamingoweg 35 4386 DS Vlissingen Gerda is overgebracht naar uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. Wij zullen afscheid van haar nemen tijdens een samen komst op dinsdag 14 juni om 13:00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar dokter J.M. G. Roebroeck en de medewerkers en vrijwilligers van het Sint Jans Hospice de Casembroot. Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilliger Namens medewerkers en vrijwilligers Fruitteeltmuseum, Kapelle Wees mij tot een rotssteen om daarin te wonen, om geduriglijk daarin te gaan. Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze tante Jopie 11 april 1934 Goes 6 juni 2016 Elly de Bad Addy de Bad Wim Roskam Robin Sjors Wij hebben geheel naar haar wens in kleine kring afscheid van tante Jopie genomen. Tante Jopie kon tot het laatst toe thuis in haar eigen omgeving zijn, mede door de goede zorg van de medewerkers van Iriszorg. Wij zijn daar heel dankbaar voor. Correspondentieadres: Diezestraat 26, 4388 SJ Oost-Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73