Üi J? Over lader) Adriaan Jacobus Kraak Adri Kraak V Rita Saarloos-Peeters Beijerinck Hans Jan van Ossenbruggen A "X -Adri- Bo* Adri Kraak Jan van Ossenbruggen ADRIE KRAAK Jan van Ossenbruggen Jviattheus Johannes de Jong Wim Saarloos Rita Saarloos - Peeters Heden is overleden Johan Frederik Hendrik 'In liefde i Met vele mooie herinneringen hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze fantastische vader en geweldige opa 1 maart 1941 9 juni 2016 Nell Arjan Margreth Judith Lars Britt Brent Familie Kraak pa Monuta uitvaartcentrum Goes Fluitekruidstraat 8 4461 MH Goes Wij willen u uitnodigen voor de afscheidsplechtigheid op woensdag 15 juni om 12.30 uur in het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de afscheidsdienst is er de gelegenheid met ons herinneringen op te halen in de condoleanceruimte aldaar. On^e dank gaat uit naar de vrijivilligers en het verplegend personeel van hospice 't Clarahopje in Goes. In plaats van bloemen graag een donatie aan het hospice. Intens verdrietig, maar met diep respect voor de geweldige strijd die hij heeft geleverd, laten wij u weten aat is overleden onze lieve altijd vrolijke vader, partner, opa en vriend in de leeftijd van 72 jaar. Wij konden altijd op hem rekenen en zullen hem ontzettend missen. Middelburg Mikkie Max-Jan Middelburg Jolijn en Dion Flo Dordrecht Louise Oude Bekke Corrine en Marliek Jeannette en Hans Middelburg Piet de Lange Middelburg, 9 juni 2016 Correspondentieadres: Vlasmarkt 54-56 4331 PG Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op dinsdag 14 juni van 19.00 tot 20.30 uur in het uitvaart centrum H. Jobse, Bachweq 2 /achterde Torentiidweq) te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst voorafgaand aan de crematie wordt gehouden op woensdag 15 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er uitsluitend gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig nu onze dappere broer, zwager en oom zijn strijd niet heeft kunnen winnen Leen Tonny en Lineke neven en nichten Those we love, don't go away, they walk beside us, every day. Unseen, unheard, but always here, still loved, still missed, still very dear Chan Elvier en Patries Met veel verdriet betreuren wij zijn heengaan, maar we zijn dankbaar voor alles wat onze zwager ook voor ons heeft betekend. Addy en Kees Wil en Ad Henk en Marian Neven en nicht Met warme herinneringen en veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze beste vriend en altijd behulpzame vroegere buurman Wij wensen Nell, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe dit grote verlies te verwerken. Ad en Jannie Goedegebure Piet en Jannie Tramper Dick en Nell Schipper Hans en Ineke Steenhard Jaap en Ria Koppejan Henk en Mary v/d. Weele Lauw en Corrie Joosse Goes, 9 juni 2016 Bedroefd en aangeslagen zijn we vanwege het zo plotseling overlijden van onze golfvriend We hebben met Jan vele, plezierige golfuurtjes beleefd en zullen vooral het vocaal begeleiden van zijn 'successen' node gaan missen. We wensen Louise, Mikkie en Jolijn veel sterkte. Het maandag/woensdag golfgroepje Piet, Hans, Rink, Ko, Jan, Ron, Sjaak De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft getoond na het overlijden van mijn echtgenoot, onze broer en oom hebben ons diep getroffen. We zijn u dankbaar voor uw lieve steun en troost welke ons dit heeft gegeven op velerlei wijzen, een kracht voor het verdere leven. Dank! Dank! Angela de Jong - Doolaege en familie Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven, nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Wilrijk, 19 april 1950 Hansweert, 9 juni 2016 Wim Joan Jurgen, Jaycee, Ziva Correspondentieadres: Schoolstraat 6, 4417 AB Hansweert We nemen afscheid van Rita met een laatste groet op dinsdag 14 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Haven dijk 3 te Middelburg. Vanaf 15.00 uur bent welkom in Dorpshuis Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert en bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van mijn schoondochter en onze schoonzus. echtgenote van Wim Saarloos Hansweert: E. van Eenenaam - Maasmans Hansweert: Jenny en Harm Hansweert: Sjaak en Irene Krabbendijke: Eef en Peter Hansweert: René en Asha Krabbendijke: Rita Hansweert: Piet in herinnering Kinderen en (achter) kleinkinderen Een zwerver en techneut is heengegaan In de leeftijd van 80 jaar Groningen, t Middelburg, 5 juni 1936 6 juni 2016 De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 13 juni om 14.00 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de plechtigheid nodigen wij u uit voor een hapje en een drankje. Middelburg: Ella Vlissingen: Catherine Zoutelande: Catrien Middelburg: Hester en Frans Amsterdam: Lies Eemnes: Theo en Els Correspondentieadres: Theo Beijerinck, Wakkerendijk 5, 3755 DA Eemnes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 72