JL M Familieberichten ÜyarJailari X X 0 IHensenlinq.nl flHI X V 26 zaterdag 11 juni 2016 "X Cecile Kind-Rammeloo Willem Daniël Knol Lieve opa "Denoek' Maria Adriana Aerens - Hamelink Cornelia Neeltje de Ruijter-Meesen 'Mattheus Johannes de Jong Johannes Hendrikus Soetmulder - Joop - 9 Jannetje Susanna Geelhoed-Clement Krijn Boone Frans Rijk kijk ook op Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden; Je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden? En wie kan voelen wat je hebt doorstaan? Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen is na een afnemende gezondheid overleden mijn lieve man, onze trotse pa en fantastische opa sinds 25 juli 1963 gehuwd met Sara Janna de Meijer Hoek, 15 april 1941 Rotterdam, 9 juni 2016 S.J. Knol - de Meijer Kinderen en kleinkinderen Schuttershof 19 4537 BS Terneuzen De afscheidsdienst, voorafgaande aan de crematie, wordt gehouden op woensdag 15 juni 2016 om 14.00 uur in uit vaartcentrum De Ridder, Hughersluys 22 Terneuzen. Na de plechtigheid kunt u de familie condoleren. Dinsdag 14 juni is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Wim te nemen in het mortuarium aan de Hughersluys. Onze dank gaat uit naar het personeel van ZorgSaam Thuis voor alle zorg en aandacht die Wim de afgelopen jaren heeft gehad. Voor altijd in ons hart. Wij zijn trots op je en zullen je missen Richard en Anouk, Marilou en Marco, Jamie, Wouter, Sander, Emily en Niek, Carmen r- Psalm 23 De Heer is mijn Herder mij zal niets ontbreken. Na een korte periode van ziek zijn, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma sinds 21 april 1999 weduwe van Augustus Augustinus Aerens Axel, 30 juni 1928 t Terneuzen, 9 juni 2016 Met een lach en een traan, heeft onze ma en oma het leven verlaten. De rijke herinnering aan haar lieve, zorgzame en altijd opgewekte karakter dragen wij voor altijd met ons mee. Goes: Terneuzen: Oudenbosch: Breda: Miel en Monique Rina en Walter Martijn Mireille en Jeroen Marijke en Eric Bas Jessica Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg, T.a.v. Familie Aerens Postbus 344, 4530 AH Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 16 juni om 13.30 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer behorend bij de aula. Op een mooie zomerdag als de rozen bloeien Je laatste wandeling is gestart voor altijd in ons hart In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Abraham Johannes de Ruijter A Waterlandkerkje, 22 augustus 1924 t Sluis, 08 juni 2016 Breskens: Marie en Kees van de Kreeke-de Ruijter Sylvia en Edwin Annette en Marc, Liselotte, Milan Laura en Jordy, Jelte, Merijn Oostburg: Hannie en Rudi Kiburg-de Ruijter Arnoud t Moniek en Roland, Julia (uanita Correspondentieadres Schorpioen 7 4501 HA Oostburg Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Online condoleren kan ook op www.denachtzon.nl De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft getoond na het overlijden van mijn echtgenoot, onze broer en oom hebben ons diep getroffen. We zijn u dankbaar voor uw lieve steun en troost welke ons dit heeft gegeven op velerlei wijzen, een kracht voor het verdere leven. Dank! Dank! Angela de Jong - Doolaege en familie Met verdriet in ons hart, maar ook met dankbaarheid voor alle momenten die wij met hem mochten genieten, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en mijn broer weduwnaar van Maria Johanna Adriana Hendriks Rotterdam, 17-11-1926 t Terneuzen, 5-6-2016 'Bedroefd, maar wetend dat het goed is zo.' correspondentieadres: Koolmees 1 4533 GJ Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar dokter J.G.H. Hensels en de medewerkers van team 'Zoutvliet' voor de goede begeleiding en liefdevolle verzorging. Een handdruk, een arm om je heen. Zoveel liefde en steun. Een kaart, telefoontje en jullie aanwezigheid. Bedankt voor alle hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Fam. Geelhoed Kamperland, juni 2016 Wij willen u hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader Uw aanwezigheid op de begrafenis en andere blijken van medeleven waren hartverwarmend en hebben ons erg goed gedaan. Nel Ineke en Wim Leida en Kenny Klein- en achterkleinkinderen Oostkapelle, juni 2016 In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons meevoelden toen mij lieve man, onze vader, schoonvader en opa zo plotseling overleed. Voor alle blijken van meeleven willen wij u hartelijk danken. Hanny Jonckheere - van Dongen kinderen en kleinkinderen. Aardenburg, juni 2016 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Terneuzen, juni 2016 Voor de wamie en overweldigende belangstelling na het overlijden van mijn man, onze vader en (over) opa Willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Sjaan Rijk-de Koster Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 's-Heerenhoek, juni 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 62