De Gea blijft op EK, ondanks rel 31 prescan ji Thomas Müller (27) Mario Götze (24) Broers tegenover elkaar Lombaerts haakt af bij België Lezersaanbieding Prescan® Total Body Scan Direct boeken? zkn zou zijn uitgedraaid op een ver krachting. De Gea was er niet bij betrokken, maar zou wel pogin gen hebben gedaan om de zaak in de doofpot te stoppen. En dus was lie de Ré gisteren opeens dé plek om te zijn. Want daar ging De Gea vertellen wat er waar is van de aantijgingen. „Maar ik kan duidelijk zijn", zei De Gea. „Ik ken het meisje niet, ik ken Tor- be niet. Ik heb er niets mee te ma ken. Mijn advocaten kijken naar de zaak, maar ik ben kalm omdat ik weet dat ik er niets mee te ma ken heb." Een vertrek uit het Spaanse kamp is niet ter sprake gekomen. „Ik ben hier om te keepen en om te trainen. Ik voel dat mijn ploeg genoten achter mij staan." Maar onschuldig of niet, de breed uitgemeten 'zaak De Gea' eist enkele dagen voor de wed strijd in Toulouse tegen Tsjechië plotseling alle aandacht op. „Ik zal heel duidelijk zijn", zei Aritz Aduriz van Athletic Bilbao, ploeggenoot van de niet opgeroe pen Muniain. „Wij gaan er niets over zeggen. Ik verwacht ook dat dit de allerlaatste keer is dat er naar wordt gevraagd." Ploeggenoot Hector Bellerin van Arsenal is het met hem eens. „Het is voor ons geen kwestie", zegt de rechtsback. De chagrijnige persdame naast hem knikt. „Geen vragen meer over De Gea. Dank u wel, we gaan trainen." Waarom Prescan? De doelman van Manchester Uni ted wandelde op dat moment een bomvolle perszaal in. Om tekst en uitleg te geven. Zijn naam was op gedoken in een politierapport in een beschamende zedenzaak. De Spaanse justitie haalde de laatste maanden alles boven water om pornobaas Ignacio Fernandez Allende achter de tralies te krij gen voor onder meer seksuele ge weldpleging, kinderpornografie en prostitutie. De seks- baron, bijgenaamd Torbe, werd in april opgepakt en opgesloten. Maar een be schermde getuige noemde tijdens dat justitië le onderzoek naar 'Torbe' ook de naam van De Gea en Athletic Bil- bao-aanvaller Iker Muniain. De twee speelden jarenlang samen in de Spaanse jeugdelftallen, onder meer in Jong Spanje tijdens het ge wonnen EK in Israël in 2013. De Gea zou ervoor hebben ge zorgd dat twee meisjes in 2012 in een vijfsterrenhotel in Madrid twee spelers van Jong Spanje kon den ontmoeten. Die ontmoeting o sr zaterdag 11 juni 2016 Het duel tussen Albanië en Zwitserland van vanmid dag wordt een speciale voor de familie Xhaka. De 23-jarige Granit Xhaka komt namelijk uit voor Zwit serland, terwijl zijn broer Taulant (25) in het Albaan- se elftal is opgenomen. In de Zwitserse competitie speelden beide broers al eens eerder tegen elkaar. Zwitserland begint vandaag tegen Albanië aan zijn vierde EK, maar slaag de er nog nooit in de knock-out- fase te bereiken. Nicolas Lombaerts (foto) heeft afscheid genomen van zijn Belgische ploeggenoten. De verdediger van Zenit Sint-Petersburg werkte de afgelopen tijd als 24ste lid van de selectie aan het herstel van een hamstringblessure. Lombaerts moest gisteren vertrekken, omdat België een fitte ploeg heeft. de beste zorg is uit voorzorg Dagelijks overlijden ongeveer 200 Nederlanders aan kanker en hart en vaatziekten, helaas ook vaak jong. In de regel geldt: hoe eerder een ziekte ontdekt wordt, hoe groter de kans op genezing. Heeft u klachten, of wilt u weten hoe gezond u bent? Kijk dan op prescan.nl/aanbieding en boek voordelig een Total Body Scan. prescan.nl/aanbieding of bel 074 255 9 255 Bijna alles spelers van de Spaan se selectie stonden gisteravond op het veld. David de Gea ont brak echter wel. Mikos Gouka ïle de Ré Bekijk de voorwaarden op prescan.nl/aanbieding ifii Geen wachttijden Direct de uitslag Specialistische nazorg Erkende artsen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 31