a Familieberichten COLOFON Familieberichten Danny van Dijk - Muis - Danny Rust zacht lieve Danny Danny (Muis) Danny van Dijk Danny van Dijk Danny van Dijk Danny van Dijk Johanna Wilhelmina Heijboer - den Haan ~Jo~ Jacobus Johannes Pikkaart Simone Filius Ko Pikkaart DE VLIEGER Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs, samen kwaad, samen weer goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder papa. dat doet pijn, te weten nooit meer zo samen te zijn. Mijn vriend, mijn maatje, mijn vader is plotseling overleden. Rotterdam, Rotterdam, 1969 2016 Jens - Muis jr. - Ada en Piet (beppe en pake) Correspondentieadres: Banjaardstraat 1,4456 BRLewedorp Ik zou het fijn vinden om samen afscheid te nemen van mijn vader en met een stoet van Lewedorp naar Middelburg te gaan. Vertrek om 15.45 uur vanaf de Postweg. De aanvang van de samenkomst in het crematorium, aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, is om 16.30 uur. Na afloop is iedereen van harte welkom in "De Goede Verwachting", Burg. Vermetstraat 2 te Lewedorp. De herinneringen samen blijven altijd. Heieen Een groot gemis Een groot verdriet maar herinneringen vergeten wij niet. Jens - you never walk alone - Onze gedachten zijn zeker ook bij ons zusje Heieen. Je ooms, tantes, neven en nichten. Kees en Marian Gilles, Jochem, Chiel, Inge Marietje en Peter Serge, Ludo, Marije Corrie en Jan Björn, Jorick Joep en Trees Jurgen, Arieke Johan en Aimée Sammy, Berbel Adrie en Jacqueline Henny Lize Wim Antoinette en Aart-Jan Marit Frank Donna, Iban Lonny en Jaap Sara, Hanna, Kaj, Freya Naar menselijke maat tekort, de jaren van jouw leven. Maar wat heb je ons in weinig tijd MATE loos veel gegeven I Wij wensen Jens, Heieen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Jacco en Angelica Corné en Diana Pieter en Lia Edwin en Marinka Hans-Jan en Francis Geert-Jan en Sandra Ronald en Edith Peter en Kim Arian en Anne-Marie Ronald en Chantal Leen en Ingeborg vrijdag 10 juni 2016 15 Verslagen namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze collega Danny werkte sinds 2006 bij McCain te Lewedorp als Operator Palletizer Forkliftdriver. Danny was een zeer gewaardeerde collega en vaak betrokken bij sportieve evenementen, waaronder het Europees McCain voetbaltoernooi. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie, vrienden en naaste collega's. Directie en medewerkers McCain Foods Holland BV Verslagen namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze collega Zijn vriendschap en collegialiteit zullen altijd in onze herinnering voortleven. Wij leven allen mee met de familie. Etien, Willy, Thomas, Said, Rahwan, lbo, Erkan, Brahim, Edo, Abdul, Wing, Zeynel, Abdullah, Jan, Gerard, Petra, Danny, Sander, Martijn, Albert en Dirk Collega's ploeg 4, McCain Lewedorp Verslagen en vol ongeloof vernamen wij het droevige nieuws dat op veel te jonge leeftijd plotseling is overleden onze oud le elftalleider en speler van diverse senioren elftallen (Muis) Wij wensen Jens, Ada Piet, Heieen en verdere familie en naasten heel veel sterkte met dit zware verlies. Bestuur, leden en sponsorcommissie vv Lewedorpse Boys Verdrietig en geschokt zijn we door het overlijden van vader van onze jeugdspeler Jens Wij wensen Jens en de familie alle sterkte toe. Jeugdbestuur, jeugdleden, trainers en leiders van Lebo/SVN/Borssele handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, trotse oma en overgrootoma 5 januari 1936 8 juni 2016 Cees Maya en Louis Léon en Nanda Kyano, Fayèn Daphne en Ferdy Esmee, Lotus Marty Anita Correspondentieadres Park De Moucheron 33 4336 AZ Middelburg De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Liever geen bezoek aan huis. Thuis overleden na een slopende ziekte, omringd door allen die hem lief waren, mijn lieve man, onze vader en opa echtgenoot van Middelburg, 25-10-1946 t Hansweert, 8-6-2016 Simone Els en John Yora, Ferre Heieen en Christian Martin en Nanne De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 14 juni om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in het crematorium. Onze dank gaat uit naar Team Buurtzorg Kapelle - Kruiningen voor hun liefdevolle zorg. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Goes: Rinus en Mieke Pikkaart-Zuydwegt en kinderen. Heinkenszand: Sanny en Jan Meijaard-Pikkaart en kinderen c? UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Juist bij een overlijden heeft u een uitvaartverzor ger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. Die kan bogen op een jarenlange erva ring. Die weet dat juist de kleinste details zo belang rijkzijn. Onze mensen staan klaar als het nodig is. A®*, Overtoom TJZZÜ Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon 4382 XW Vlissingen www.uzzl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74