Familieberichten O IHensenlinq.nl Üi/arJailsiJ Ineke Duivewaarde-Meulpolder Ineke Ineke Duivewaarde-Meulpolder 14 vrijdag 10 juni 2016 Elizabeth Blankenburgh - Kooman Bep Blankenburgh - Kooman Hessel Smit In liefde losgelaten 12 oktober 1959 - f7 juni 2016 Adri Duivewaarde Rowan Antje Sven, Finn Tamar Armand Julie Nicky Elizabeth Bonzijweg 9 4424 AM Wemeldinge www.memori.nl De crematie heeft naar de wens van Ineke in besloten kring plaatsgevonden. Bep Blankenburgh - Kooman Liefde, zorgen voor... denken aan... het hoorde bij jou Zijn zoals jij was... doen zoals jij deed... Je gaf zoveel. Mijn lieve zus, schoonzus en tante Wij zijn verdrietig datje er niet meer bent. Rian en René Maayke en Sander Colin Na jarenlange vriendschap moeten we nu toch nog onverwachts afscheid nemen van onze vriendin Ineke Duivewaarde Karina, Aad en José Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde collega Ineke Duivewaarde-Meulpolder Ineke was werkzaam als functioneel beheerder op onze afdeling ICT. Een zeer betrokken medewerkster die met volle inzet haar werkzaamheden deed, zelfs nog tijdens haar ziekte, maar ook vooral een lieve, wanne persoonlijk heid, waar iedereen fijn mee samenwerkte. Wij zullen haar missen en wensen haar man Adri, kinderen Nicky, Tamar, Rowan en hun partners, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte en kracht toe om dit grote verlies te kunnen dragen. Namens alle medewerkers van Zorggroep Ter Weel, Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Wij ontvingen het droevige bericht dat onze collega Ineke Duivewaarde is overleden. Woorden schieten ons tekort. Nog maar een jaar geleden kwam Ineke ons ICT-team versterken en nu al moeten wij afscheid van haar nemen. Wij zijn Ineke dankbaar voor haar rol binnen ons team en zullen haar herinneren als een zeer gewaardeerde collega. Wij wensen de familie, vrienden en bekenden van Ineke heel veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Collega's team ICT Zorggroep Ter Weel, Alwin, Erik, Hanneke, Jan. John, Michiel, Piet, Victor en Xandra Wij zijn diep getroffen door het overlijden van onze oud- collega Ineke Duivewaarde Met grote vakkundigheid en toewijding heeft zij een bijzonder actieve en betrokken rol gespeeld in onze organisatie. Altijd in regie, inspirerend, diep respect voor je echtheid zonder franjes. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Adrie en de familie. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers Connexxion HR Service Center Connexxion Taxi Services Goes Toch nog onverwachts is overleden ons oud-lid Ze is jarenlang muzikaal actief geweest binnen onze vereniging "Jonge Kracht". De laatste jaren gaf zij ons administratieve ondersteuning. Wij zijn haar veel dank verschuldigd en zullen haar herinneren als een positief en actief lid. Bestuur en Leden Showkorps "Jonge Kracht" Kapelle-Biezelinge Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. kijk ook op een bijzonder mens is er niet meer tegendraads, eigenzinnig, creatief, aimabel Terneuzen, 21-3-1946 Zierikzee, 6-6-2016 Familie Dobbelaar-Smit Ank Tieleman Correspondentieadres: Zuidsingel 22 4571 HP Axel Het was zijn wens dat de crematie in alle stilte zou plaatsvinden. 'We hoeven niet te treuren zoals zij die geen hoop hebben. Want als wij geloven datJezus is gestorven en is opgestaan, moeten wij ook geloven dat God door Jezus de doden naar zich toe zal leiden'. 1 Thess.4:14 Dankbaar voor haar leven, delen wij u mede dat is overleden onze moeder, oma en overgroot oma: Weduwe van Cornelis Blankenburgh Grijpskerke 18 november 1930 Veere 8 juni 2016 Middelburg Rinus en Coby Blankenburgh-Kasse Elze en Alex, Sem, Lotte, Nikki Corine, Aemy, Kjell Halle (België) Hanneke en Piet Krijnen-Blankenburgh Hennie en Daan, Zias, Jente, Febe, Nathan Liesbeth en Daniel, Lily, iona, Julian William en Jessica, Elijah, Josiah, Michah Angela en Pieter, Liam, Ayla (In herinnering) Annelies Kramer-Blankenburght Tilburg Marleen Kramer en Ewoud Oost-Souburg Piet en Lianne Kramer-van der Zanden Jesse en Anne Marie Daan Krabbendijke Peter en Lia Blankenburgh-Goedbloed Suzanne en Rob, Nikki Michelle en Yannick Middelburg Kees en Els Blankenburgh-Littooij Eva Casper Correspondentieadres: Grote Sternstraat 44, 4332 DT Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 13 juni om 15.00 uur in de aula van de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'de Rozenhof' Nieuw-Sandenburgh (Veere) voor de goede verzorging. Indien u geen persoonlijke kennisgeving heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op de leeftijd van 85 jaar is van ons heengegaan, maar nu geborgen bij God, onze lieve schoonzus en tante weduwe van Cor Blankenburgh Halsteren: Annie de Wolf-Blankenburgh Cor de Wolft Goes: Adri Blankenburgh Middelburg: Jan Blankenburgh Klazien Blankenburgh-de Wolf H.I.Ambacht: Rie Verburg-Blankenburgh Jan Verburg Goes: Bram Blankenburgh Marian Blankenburgh-Verburg Zuidlaren: Jannie Geertsema-Blankenburgh Arnold Geertsema Zoetermeer: Guus Blankenburgh Bea Blankenburgh-v.d.Meij Breda: Jopie Snelleman-Blankenburgh Arie Snelleman t Goes: Wim Blankenburgh Ria Blankenburgh-v.d.Knaap Oosterhout: Leny de Caluwé-Blankenburgh Johan de Caluwé Dronten: Coby v. Leeuwen-Blankenburgh Jaap v. Leeuwen Neven en nichten -ft- Vol liefde nemen wij afscheid van onze lieve zus en schoonzus Goes, Jan en Nel van Dalen Goes, 8 juni 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 73