(J) mensen inq.nl Oyarlailai) Familieberichten COLOFON Familieberichten kijk ook op Danny van Dijk - Muis - r Johanna Wilhelmina Heijboer - den Haan ~Jo~ Danny Rust zacht lieve Danny Ko Pikkaart Hessel Smit De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Mermoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 O familieberichten@persgroep.nl 0 www.familieberichtenonline.nl KENNISGEVING IS MEER DAN EEN VERDRIETIGE MEDEDELING Drieluik Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs, samen kwaad, samen weer goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder papa. dat doet pijn, te weten nooit meer zo samen te zijn. Mijn vriend, mijn maatje, mijn vader is plotseling overleden. Rotterdam, Rotterdam, 1969 2016 Jens - Muis jr. - Ada en Piet (beppe en pake) Correspondentieadres: Banjaardstraat 1,4456 BRLewedorp Ik zou het fijn vinden om samen afscheid te nemen van mijn vader en met een stoet van Lewedorp naar Middelburg te gaan. Vertrek om 15.45 uur vanaf de Postweg. De aanvang van de samenkomst in het crematorium, aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, is om 16.30 uur. Na afloop is iedereen van harte welkom in "De Goede Verwachting", Burg. Vermetstraat 2 te Lewedorp. Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij samen mochten beleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, trotse oma en overgrootoma 5 januari 1936 8 juni 2016 Cees Maya en Louis Léon en Nanda Kyano, Fayèn Daphne en Ferdy Esmee, Lotus Marty Anita Correspondentieadres: Park De Moucheron 33 4336 AZ Middelburg De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Liever geen bezoek aan huis. vrijdag 10 juni 2016 19 De herinneringen samen blijven altijd. Heieen Een groot gemis Een groot verdriet maar herinneringen vergeten wij niet. Jens - you never walk alone - Onze gedachten zijn zeker ook bij ons zusje Heieen. Je ooms, tantes, neven en nichten. Kees en Marian Gilles, Jochem, Chiel, Inge Marietje en Peter Serge, Ludo, Marije Corrie en Jan Björn, Jorick Joep en Trees Jurgen, Arieke Johan en Aimée Sammy, Berbel Adrie en Jacqueline Henny Lize Wim Antoinette en Aart-Jan Marit Frank Donna, Iban Lonny en Jaap Sara, Hanna, Kaj, Freya Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Goes: Rinus en Mieke Pikkaart-Zuydwegt en kinderen. Heinkenszand: Sanny en Jan Meijaard-Pikkaart en kinderen een bijzonder mens is er niet meer tegendraads, eigenzinnig, creatief, aimabel Terneuzen, 21-3-1946 Zierikzee, 6-6-2016 Familie Dobbelaar-Smit Ank Tieleman Correspondentieadres: Zuidsingel 22 4571 HP Axel Het was zijn wens dat de crematie in alle stilte zou plaatsvinden. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 51