0 mensen inq.nl Familieberichten familieberichten COLOFON Familieberichten Lieve Ruud - familieberichten - Ruud de Zwaan kijk ook op Riet Schot-Koster Lieve dappere Riet Ruud de Zwaan ia Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN donderdag 9 juni 2016 15 En als ik dood ben treur dan niet Ik ben niet echt dood moet je weten Het is mijn lichaam dat ik achter liet Dood ben ik pas als jij me bent vergeten Bram Vermeulen Na een fijn leven, waaronder bijna 52 gelukkige huwelijks jaren, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn allerliefste meisje en vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma 10 januari 1944 7 juni 2016 fan Schot Christian en Esther Fabiënne Nicole en Edwin Anne, Gijs Correspondentieadres: Weststraat 29,4301 BW Zierikzee We nodigen u uit om samen met ons afscheid van Riet te nemen op zaterdag 11 juni om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstruimte van dit crematorium. Heel veel dank voor bijna 60 jaar vriendschap. Wij zullen je missen. Tineke Veerhoek-Deurloo Kees Veerhoek Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Verdrietig geven wij kennis van het verlies van onze zwager en goede vriend Wij wensen kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden van Ruud veel sterkte Hans en Lisette René en Ria Ko en Miep Loek en Anita En kinderen We zullen je missen, als bonus-opa en als vriend. Liefs, Joanne en Marieke Dion en Guy Beverly en Peter Nog volop genietend van het leven is onverwacht en veel te vroeg overleden onze lieve, zorgzame papa, onze trotse, betrokken opa en mijn lieve vriend 17 april 1942 6 juni 2016 We zijn er trots op hoe hij zijn leven weer heeft opgepakt na het overlijden van mama Hij was vol plannen en altijd bezig We zijn heel verdrietig dat we weer zo plotseling afscheid moeten nemen Het is nog niet te bevatten Anneke (in liefdevolle herinnering) Monique en Mario Alain en Willemein Claire en Sjoerd, Indya, Yona Sophie en Aynsley Maurice en Danielle Max en Tom Jadie Mandie Betsy Correspondentieadres: Brouwersbuurt 41 4357 HE Domburg Zaterdag 11 juni om 14.30 uur nemen wij afscheid van Ruud in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. U bent hierbij van harte welkom. Aansluitend kunt u de familie condoleren. Uit de tuin van zijn leven vol warmte en licht heeft hij ons blijvende bloemen gegeven. Zelfs de laatste zijn tuin is nu dicht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 79