Uyarlaila/J Familieberichten Albert Nico Maria Huige Albert Huige c Nico Klaasse 14 donderdag 9 juni 2016 Eduard Driedijk Mathilde Catharina Klazina Van der Slikke - Til - Cornelia Jacoba Catharina Adank kükookop fflensenlinq.nl Ward Helena van Noorden-Molhoek Corrie "Geborgen in Gods hand" Met liefde heb je voor ons geleefd en gezorgd. Nu moeten we met veel verdriet afscheid nemen van mijn lieve man, onze trotse en zorgzame vader en opa 11 november 1936 t 7 juni 2016 Arnemuiden: S. Klaasse - van de Gruiter Arnemuiden: Bram en Marleen Wendy en Thijs Kim en Jacco Arnemuiden: Dinie en Rien Marije en Jus Vrouwenpolder: Ankie en Jos Niek en Anna Marten en Kelsey Arnemuiden: Marina en Wim Soraya Dani en Lisanne Nieuw en St. Joosland: Lia en Jan Sharon en Michael Nadine en Davy Amy Julia Nieuwdorp: Nicolien en Sjaak Keira Noah Luteynstraat 3 4341 GR Arnemuiden De afscheidsdienst wordt gehouden zaterdag 11 juni om 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. v -/ Nico Klaasse Nico Klaasse Zacht uit het leven weggegleden Kapelle-Biezelinge, Cadzand-Bad, 13 maart 1919 7 juni 2016 innig geliefde echtgenoot en vader van Maria Driedijk-van Hove Hetty Driedijk Sjefke Correspondentieadres: Sterntjeslaan 5, 4506 JM Cadzand-Bad De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden in de kerk te Cadzand-Dorp op maandag 13 juni om 14.00 uur. Aansluitend is de crematie in stilte. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 13.45 tot 14.00 uur. Tot het laatste moment positief. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat wij toch nog onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa echtgenoot van Agnes Huige-Nagelkerke in de leeftijd van 73 jaar. Kloetinge: Agnes Huige-Nagelkerke Kapelle: Myriam en Jeffry Anouk Isa Vlissingen: Barbara cn Marcel Milan Quinn Goes, 7 juni 2016 Martinus Nijhofflaan 44, 4481 DK Kloetinge. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden maandag 13 juni om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We gedenken hem als een zachtmoedige en vriendelijke zwager Kloetinge: Ad Magda Kloetinge: Marijke Jan Heinkenszand: Rob Trudy Neven Nichten Tot onze droefheid werd door de Heere uit onze familie kring weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Krabbendijke: J.C. Molhoek-Versprille M. van Iwaarden-Molhoek J.J. van Iwaarden Neven en nichten Krabbendijke, 6 juni 2016 Het leven komt op als een vloed en sterft nog eer het eb wordt Bestaan is de tijd die het kiezelzand nodig heeft om nat te worden Heel rustig is van ons heengegaan mijn lieve en onvergetelijke schoonzus, onze tante en oud tante Draagster van de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in goud Bemmel, 29 maart 1920 Goes, 6 juni 2016 Uit aller naam: Els van der Slikke Correspondentieadres: Stoeken 21, 9321 JB Peize Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 11 juni van 10.30 tot 10.45 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zullen wij daar met elkaar haar leven gedenken. Na afloop gelegenheid tot een informeel samenzijn, in de ontvangkamer van het crematorium. Gezorgd, gewerkt en zoveel ons geleerd. Zoveel liefde ons gegeven, niets deed jij verkeerd. Waarom dan toch dat vechten, waarom al die pijn? Wij hopen dat voor jou het antwoord er nu zal zijn. Lieve ma en oma, dank voor ai je goede zorgen, voor je liefde, voor het zijn. We zullen je missen, ook na morgen. "Als het leven lijden wordt, is rusten goed. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor hen, die met mij hebben geleden, vaarwel en wees tevreden. Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan weduwe van Petrus Cornelis Johannes Jacquemijns Zij is 91 jaar geworden. Ad en Wilma Jacquemijns-Somers Miranda en Alex Danielle en Wouter Patrick en Nadine Annalies en Theo Fruijtier-Jacquemijns Marjolijn Jeroen en Natasja Saskia en Marius, Nota Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Weyevliet, woning 3, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. 6 juni 2016 "Zorgcentrum Weyevliet" Weyevlietplein 5, Vlissingen Correspondentieadres: Doctor Ottestraat 6, 4382 LV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 13 juni van 10.00 tot 10.30 uur in het uitvaart centrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de gezongen uitvaartdienst plaats hebben om 11.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe- kerk, Singel 106 te Vlissingen, gevolgd door de crematieplechtigheid om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze broer, zwager en oom Arnemuiden: Sam en Cathrien Klaasse Middelburg: Maatje en Rinus Goedhart Arnemuiden: Leny en Laurus Kramer Neven en nichten Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Saar Klaasse-van de Gruiter Wij bidden om kracht voor onze zus en haar gezin om dit verlies te kunnen dragen. Sint Laurens: Hanny Dekker-van de Gruiter Han Dekker Arnemuiden: Riet de Graag-van de Gruiter Lau de Graag Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 78