Familieberichten Uyarlailau Albert Nico Maria Huige Albert Huige 18 donderdag 9 juni 2016 Eduard Driedijk George Victor Galle kükookop q fflensenlinq.nl Cornelia Jacoba Catharina Adank Jos de Liège Met verdriet geven wij kennis dat na een leven van toewijding en zorg, uit ons midden is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma, mevrouw Mathilde Marie Delnad-Tas weduwe van de heer René Prudent Delnad Sluis, 7 augustus 1913 t Sluis, 5 juni 2016 Aardenburg: IrmaTas-Delnad Guust Tas Oostburg: René en Petra Tas - de Milliano Roderick en fesminne Pauline Liselotte en Sam Cochrane (Canada): Paul en Sarah Tas - Larivee Simone, Hannah, Thomas Aardenburg: Carlos en Veerle Tas- Decuypere Birger en Margot Amber Oostburg: Frans Delnad Annie Delnad-Galle Oostburg: Annemiek Delnad Gwenn Woensdrecht: René Delnad Peniscola (Spanje): Mia Geensen-Delnad t Piet Geensen Peniscola (Spanje): Maurits en Rosa Geensen-Simó Simó Sara, Pere Peniscola (Spanje): Esther en José Barriga-Geensen Amber, Nicolas Barcelona (Spanje): Benjamin en Belén Geensen-Traver Lea Correspondentieadressen: Gaaiperswei 1 App. 129, Aardenburg 4527HD Past. v. Genklaan 2-14, Oostburg 4501 AH De afscheidsdienst, waarvoor U wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 11 juni 2016 om 10.30 uur in de parochiekerk Heilige Petrus te Schoondijke. De crematie is in stilte. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Alleen schriftelijke condoleance. Online condoleren kan ook op www.denachtzon.nl Ward Tot het laatste moment positief. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat wij toch nog onverwacht afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa echtgenoot van Agnes Huige-Nagelkerke in de leeftijd van 73 jaar. Kloetinge: Agnes Huige-Nagelkerke Kapelle: Myriam en Jeffry Anouk Isa Vlissingen: Barbara en Marcel Milan Quinn Goes, 7 juni 2016 Martinus Nijhofflaan 44,4481 DK Kloetinge. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden maandag 13 juni om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We gedenken hem als een zachtmoedige en vriendelijke zwager Kloetinge: Ad Magda Kloetinge: Marijke Jan Heinkenszand: Rob Trudy Neven Nichten Corrie Zacht uit het leven weggegleden Kapelle-Biezelinge, Cadzand-Bad, 13 maart 1919 7 juni 2016 innig geliefde echtgenoot en vader van Maria Driedijk-van Hove Hetty Driedijk Sjefke Correspondentieadres: Sterntjeslaan 5, 4506 JM Cadzand-Bad De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden in de kerk te Cadzand-Dorp op maandag 13 juni om 14.00 uur. Aansluitend is de crematie in stilte. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 13.45 tot 14.00 uur. Bezige handennu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Louise Verstraete Sint Kruis, Oostburg, 27 december 1931 7 juni 2016 Eede: Harry Galle Marissa Gregory Maldegem: Ylva Galle en Rik Missiaen Bryan Roy Correspondentieadres: Noordstraat 170, 9990 Maldegem, België De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 11 juni om 10.30 uur in de H. Maria Hemelvaartkerk, Weststraat 80 te Aardenburg. Daarna zal de begrafenis in besloten familiekring plaatsvinden. Alleen schriftelijke condoleances. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Gezorgd, gewerkt en zoveel ons geleerd. Zoveel liefde ons gegeven, niets deed jij verkeerd. Waarom dan toch dat vechten, waarom al die pijn? Wij hopen dat voor jou het antwoord er nu zal zijn. Lieve ma en oma, dank voor al je goede zorgen, voor je liefde, voor het zijn. We zullen je missen, ook na morgen. "Als het leven lijden wordt, is rusten goed. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor hen, die met mij hebben geleden, vaarwel en wees tevreden. Zover we konden zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan weduwe van Petrus Cornelis Johannes Jacquemijns Zij is 91 jaar geworden. Ad en Wilma Jacquemijns-Somers Miranda en Alex Danielle en Wouter Patrick en Nadine Annalies en Theo Fruijtier-Jacquemijns Marjolijn Jeroen en Natasja Saskia en Marius, Nota Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Weyevliet, woning 3, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. 6 juni 2016 "Zorgcentrum Weyevliet" Weyevlietplein 5, Vlissingen Correspondentieadres: Doctor Ottestraat 6, 4382 LV Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 13 juni van 10.00 tot 10.30 uur in het uitvaart centrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de gezongen uitvaartdienst plaats hebben om 11.00 uur in de Onze Lieve Vrouwe- kerk, Singel 106 te Vlissingen, gevolgd door de crematieplechtigheid om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Na voor ons allen een voorbeeld te zijn geweest van liefde en geduld is na een kortstondige ziekte van ons heengegaan Zij overleed in de leeftijd van 58 jaar. Terneuzen: Hans Jansen Zuidzande: Linda en Christophe Demeulemeester Devin 4 juni 2016 Grote Beer 50, Oostburg Correspondentieadres: Garsstraat 14, 4505 BA Zuidzande Volgens de wens van Jos heeft de crematieplechtigheid in stilte plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55