fcl ZEELAND 15 De trainers die hem hebben gewonnen zijn daarna allemaal gedegradeerd. Een duidelijk antwoord kan ei genlijk niet gegeven worden, zoals dat vaker het geval is bij verkiezin gen. De winnaars hebben er ook maling aan. Matthijs Jobse is de scheidsrechter van het jaar, Serge Thomaes van Hoofdplaat maakte volgens de jury het mooiste (ge- fimde) doelpunt van dit seizoen. Randy Dees uit Zaamslag schiet drie ballen in een wasmand en is de voetbalvrouw van het jaar, ter- wijk Ramon Janson, de talentvol le aanvaller van MZC'n die een zware knieblessure opliep, de pechvogel van het jaar is. Zijn club MZC'ti krijgt ook een schaal, als club van het jaar. „We zijn na de fusie tussen Zierikzee en Mevo nu vijfjaar bezig", zegt aanvoer der Freek Torensma. „We zijn in die periode twee keer kampioen geworden en twee keer tweede. Volgens mij kun je dan van een prima samenwerking spreken." De meeste aandacht gaat uit naar Arjen de Koeijer. De topsco rer van Yerseke - 41 goals - krijgt de trofee uitgereikt die hoort bij het PZC Topscorersklassement. Hij beantwoordt een reeks vragen over zijn eigen goals en moet daar bij stevig nadenken. „Scoren gaat hem makkelijker af', zegt Van Kampen. Daarna wordt De Koe ijer ook gekozen tot speler van het jaar. De spits glundert, aan het ein de van een topseizoen. Is het niet opmerkelijk dat hij niet is geselec teerd voor het Zeeuws elftal? „Mwah, ik weet niet", houdt De Koeijer zich op de vlakte. „Mijn conditie is nu ook niet meer zo ge weldig. Maar ik had het nog wel een helftje volgehouden hoor...." ZEEUWSE V0E1 'BAL AWARDS donderdag 9 juni 2016 De winnaars van de Zeeuwse Voetbal Awards. Van links naar rechts: Arjen de Koeijer, Kees Westerweele, Serge Thomaes, Randy Dees, de zeven man sterke delegatie van MZC'11 waarvan Ramon Janson en Ron van Putten een schaal dragen en scheidsrechter Matthijs Jobse. fotografie ruben oreel Gérard de Nooijer Acht prijzen wer den gisteravond in de Vlissingse bio scoop CineCity uit gereikt tijdens de Zeeuwse Voetbal Awards. Arjen de Koeijer van voetbal vereniging Yerseke ging met twee hoofdprijzen naar huis. Speler van het jaar: Arjen de Koe ijer (Yerseke). Trainer van het jaar: Kees Wester weele (FC Axel). Club van het jaar: MZC'11. Doelpunt van het jaar: Serge Tho maes (Hoofdplaat). Topscorer: Arjen de Koeijer (Yerse ke). Scheidsrechter van het jaar: Mat thijs Jobse (Sint-Laurens). Pechvogel van het jaar: Ramon Janson (MZC'11). Voetbalvrouw van het jaar: Randy Dees (Zaamslag). A Kees Westerweele (FC Axel) werd gekozen tot trainer van het jaar. Dat voorspelt niet veel goeds volgens Gérard de Nooijer. A Randy Dees uit Zaamslag won op haar hakken de wasmanden competitie waardoor ze voetbalvrouw van het jaar werd. A Serge Thomaes van Hoofdplaat is trots op de prijs die hoort bij zijn doelpunt van het jaar. A Arjen de Koeijer was de grootgrutter bij de Voet bal Awards: topscorer én speler van het jaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 52