MIJN PZC Schildersweek ZEELAND 13 Vrijwilligers uitgezwaaid U EN UW SCHILDERSBEURT Domburg Tijdens de Domburgse Schildersweek, van 30 april tot en met 7 mei, lieten zeven professionele kunstenaars zich door de omgeving van Domburg inspireren om nieuw werk te creeëren. Maud Minneboo uit Oostkapelle maakte een foto van een van de schilders in actie. VAN LEZERS Voor een aantal cliënten van Eilandzorg locatie De Wie ken in Zierikzee is men nog op zoek naar wandelvrijwilli- gers. Mensen die af en toe cliënten willen vergezellen om naar buiten te gaan. In groepsverband of indivi dueel. Interesse of meer informatie? Neemt u dan vrijblijvend con tact op met Evelien Buijs, stafmedewerker Welzijn. Zij is bereikbaar op maandag, dinsdag en donderdag van 9:30 uur tot 13:30 uur via 0111- 45 34 10 of per email: ebuis@eilandzorg.com De Nederlandse Stichting voor het Gehandicapte Kind (NSGK) is op zoek naar (vrij willige) coaches die jongeren een steun in de rug geven. Ben jij positief, praktisch en enthousiast, en wil je jonge ren helpen om hun ambities te ontdekken en waar te ma ken en woon je in Zeeland? Dan ben jij wellicht een ge schikte NSGK Jongerencoach. Humanitas Zeeland zoekt vrijwilligers. Ieder mens heeft behoefte aan socia le contacten met andere mensen. Mensen met een licht verstandelijke beper king vinden het soms moeilijk om zelf die con tacten te leggen en te on derhouden. Het Maatjes project zoekt voor hen een vrijwilliger om sa men dingen te onderne men. Dit kan variëren van samen kletsen onder het genot van een kopje koffie tot gezamenlijk een hobby uitoefenen zo als wandelen, voetbal kij ken of vissen. Neem voor meer informa tie en aanmelden contact op met Vicky Wiessner. Dit kan via de telefoon: 06 - 48 90 79 40, email: maatjes.zeeland @humanitas.nl Dierenambulance Zeeland zoekt dierenvrienden uit de regio's Walcheren, de Bevelanden en Zeeuws- Vlaanderen die dieren in nood een helpende hand willen toereiken. We zoe ken mensen voor de invul ling van dag-nacht en weekenddiensten. Interes se?, stuur een mailtje naar regiozuid@dierenbescher ming.nl ow 'Vacature die renambulance Zeeland'. yw |H^j Terre des Hommes Middelburg nam maandag afscheid van de drie vrijwilligers Annie Oosterhout, Bert Ooster hout en Conny Ligthart Schenk. Zij zijn vele jaren actief geweest als vrijwilligers in en bij het Terre des Hommes winkeltje in de Geerepassage. Ze werden uitvoerig be dankt door de voorzitter van Terre des Hommes Middel burg én de directeur Nederland. donderdag 9 juni 2016 Mijn PZC is een pagina gemaakt door en voor lezers. Wilt u iets delen met de lezers van de PZC, stuur dan een mail naar mijnpzc@pzc.nl onder vermelding van Mijn PZC. Foto's, recepten, oproepjes: alles wat u kwijt wilt aan andere lezers kunt u sturen. Wilt u een foto plaatsen in de rubriek U en Uw fotoalbum? Stuur dan voor volgende week de kiekjes van uw ZOMER in. Mail uw foto('s) naar mijnpzc@pzc.ni of plaats ze op www.pzc.nl/mijnpzc. Graag met naam, woonplaats en korte toelichting. Anne-Marie vindt dat er geen kwast en verf aan te pas hoeft te komen voor het maken van een schilderij. 'De natuur maakt zijn eigen schilderijen'. Desiree zag in Dishoek hoe de laatste hand gelegd werd aan het schilderwerk van haar vakantiehuisje. Mijn vrijwilligers Mijn coach ■www.nsgk.nl/jongeren- coachtraining Mijn tuin 'Haal de stenen uitje tuin' is het thema van de lande lijke actie Tegel eruit, plant erin'. Groei Bloei afdeling Walcheren doet daaraan mee en staat za terdag van 10.00 -15.00 met een stand bij Intratuin in Koudekerke. ledereen die daar een tuintegel inle vert krijgt twee gratis vlin der- of bijenlokkende plan ten. Door een tegel uit uw tuin te verwijderen, kan er per jaar gemiddeld 600 li ter water door die grond zakken. Mijn vrijwilliger www.humanitaszee- land.nl Mijn vrijwilliger De vrijwiligers werden in het zonnetje gezet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 50