Üi/arladai) Familieberichten O IHensenlinq.nl 14 woensdag 8 juni 2016 André Petrus de Jaeger Elisabeth Marie Théresè van Wesemael Tï]arcei 'JuarJuó (fëuyóóe Jan Nieskens Corrie Rienhout - Eversdijk Corrie de Zwarte-Walhout Met intens verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en omi Elly echtgenote van wijlen J.A. van Lierop F.E.M.Bakker Spanbroek, 27 juni 1928 Hulst, 6 juni 2016 Bernadette en Bernard Fortuyn-van Lierop Coen en Linda, Daan Dominique en Gustavo, Felipe Justus en Laetitia Jan Arnold van Lierop (in herinnering) Manon en Franklin Millecam-Dieckmann Elsje en Tim Noortje en Gijs Noud en Melina Marilou en Wilfried Huet-van Lierop Quirina en Pieter Jan, Julius Nan en Ben, Pjotr Arp (in herinnering) Aubin en Joke Marie-Christine en Ronald Boermeester- van Lierop Remmelt Joran Robert-Jan van Lierop Liduinapark52 4561 JW Hulst De eucharistieviering is op donderdag 9 juni 2016 om 14.00 uur in de Basiliek te Hulst. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats aan de Glacisweg te Hulst. Ik zal nog altijd grapjes met je maken we zullen samen door het stille landschap gaan nu je mijn handen niet meer aan kunt raken raak je mijn hart nog duidelijker aan. Bedroefd, maardankbaarterugkijkend naaralles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Philomena van den Brande Sas van Gent, 29-8-1928 tTerneuzen, 6-6-2016 Mien Buysse-van den Brande Marena en Rinus Marleen Leander Ronald en Katja Tobias en Samantha Anouk Monique en Walter Angelique en Youri Oostelijk Bolwerk 103 4531GP Terneuzen Zaterdag 11 juni is ervan 9.45 tot 10.20 uur gelegenheid de familie te condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 teTerneuzen, waarna om 10.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. Na afloop van de dienst bent u welkom in de koffiekamer. Onze dank gaat uit naar Woonzorgcentrum Maxima voor alle goede zorgen en aandacht. Met verdriet geven wij kennis dat na een leven van toewijding en zorguit ons midden is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma, mevrouw Mathilde Marie Delnad-Tas weduwe van de heer René Prudent Delnad A Sluis, 7 augustus 1913 t Sluis, 5 juni 2016 Aardenburg: Irma Tas-Delnad Guust Tas Oostburg: René en Petra Tas - de Milliano Roderik en Jesmine Pauline Liselotte en Sam Cochrane (Canada): Paul en Sarah Tas - Larivee Simone, Hannah, Thomas Aardenburg: Carlos en Veerle Tas- Decuypere Birker en Margot Amber Oostburg: Frans Delnad Annie Delnad-Galle Oostburg: Annemiek Delnad Gwenn Woensdrecht: René Delnad Peniscola (Spanje) Mia Geensen-Delnad t Piet Geensen Peniscola (Spanje) Maurits Geensen en Rosa Sara en Pere Peniscola (Spanje) Esther Geensen enjosé Amber en Nicolas Barcelona (Spanje) Benjamin Geensen en Belin Lea Correspondentieadressen: Gaaiperswei 1 App. 129, Aardenburg 4527HD Past. v. Genklaan 2-14, Oostburg 4501 AH De afscheidsdienst, waarvoor U wordt uitgenodigd, wordt gehouden op zaterdag 11 juni 2016 om 10.30 uur in de parochiekerk Heilige Petrus te Schoondijke. De crematie is in stilte. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Alleen schriftelijke condoleance. Online condoleren kan ook op www.denachtzon.nl Als je te moe bent om te leven is eeuwige rust een zegen Na een eenvoudig en integer leven is plotseling in zijn vertrouwde omgeving overleden onze vader, opa en mijn partner -Johannes Hendrik- sinds 9 januari 1995 weduwnaar van Dien Nieskens-de Koene 23 april 1933 f3 juni 2016 Ko Nieskens en Corina Stoffels Douwe Anne Bram Sjak Nieskens en Anita Voortman Mieke de Rooij-van den Bergen Correspondentieadres: Vijverhof 1 4532 EX Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jan ligt naast Dien begraven op begraafplaats 'Westerzicht' te Axel. kijk ook op Altijd zullen er sporen blijven van jou die ons aan je zullen herinneren. En wanneer we je zoeken kijken we gewoon in ons hart. Daar ben je altijd te vinden. Op 5 juni is mijn man, onze vader, grootvader en overgrootvader overleden echtgenoot van Lij da Kindt 11-06-1922, 05-06-2016, Zuiddorpe Westdorpe Lijda Maria de Jaeger - Kindt Betty en Chiel van Langevelde - de Jaeger Ursula en Martijn van Es - van Langevelde Joep en Suze Correspondentieadres: Singel 68 4554 CP Westdorpe De afscheidsdienst zal plaats vinden op vrijdag 10 juni om 14.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. U kunt de familie schriftelijk condoleren. Speciaal woord van dank aan Dr. Demuynk, Dr. Haeck en thuiszorgteam Zeeuws-Vlaanderen voor alle goede zorgen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Na een langdurige ziekenhuisopname is toch ons lid Overleden Zij was jaren lang DE kantine vrouw die alles regelde bij kaartavonden en alle krulbollingen en alle feestavonden Wij wensen haar man en kinderen en kleinkinderen en achterkleinkinden veel sterkte toe voor de komende tijd Bestuur en leden van de Arjoanbolclub te Breskens Breskens 7 juni 2016 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze oud-medewerkster Corrie heeft meerdere jaren bij Elopak gewerkt en was werkzaam in onze kantine. Wij herinneren haar als een fijne en zeer betrokken collega. Ons medeleven gaat uit naar haar man en verdere familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze verdrietige periode. Directie en personeel Elopak b.v. Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 42