Bffig/nüriiin) Familieberichten Üi/arJadsf) Frank Bos Kees Goeree Martin Joseph Cyriel Wintein kükookop q fflensenlinq.nl Franciscus Bonifatius van Dommelen -Frans- 14 dinsdag 7 juni 2016 "De heer is mijn herder" Psalm 23 Bedroefd maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, hebben we onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze (schoon) vader en opa Jan Frank 30 december 1945 f 3 juni 2016 Ankie Bos - van den Bergh Erika, Roel en Nikki, Marvin, Julian f Ingrid en Antonio, Ricardo Berkenlaan 17 4334 BS Middelburg Wij nemen afscheid van Frank op donderdag 9 juni om 15.00 uur in de aula van Algemene Begraafplaats Middelburg aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Mocht u geen rouwkaart van ons hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Frank Bos Aanvulling: Willemien Aletta van der Bijl Minalet Ze is overleden op 2 juni 2016 in Erasmus MC te Rotterdam. Graag willen we met u herinneringen delen op woensdag 8 juni tussen 14:30 -16:00 uur in Buitenhuis de Weeltjes, Brilletjesdijk 1,4443 RH Nisse. Mama zal daar aanwezig zijn in een gesloten wade. Letty, Albert, Carstien en Marten Salina, IsabelSep en Mette Met leedwezen hebben wij kennis genomen dat, na een ernstige ziekte, is overleden onze jachtvriend Zijn gedrevenheid en passie voor de jacht zullen wij erg gaan missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte toe met dit verlies. Jagers en drijvers van verschillende jachtcombinaties. 4 juni 2016 Jij was zo mooi jij was prachtig maar jij hebt je strijd nu gestreden Thé Lau Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is plotseling in ons bijzijn overleden onze lieve man, papa en opa Heist aan Zee (België), t Middelburg, 15 maart 1953 5 juni 2016 Hanny Wintein - Verpraet Stefan en Wilma Wintein - de Groot Luc, Cas, Sef Renske en Renato Duarte Lopes - Wintein Nolan Correspondentieadres: Blauwedijk 33 4331 JD Middelburg Gelegenheid om afscheid van Martin te nemen op vrijdag 10 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid worden gehouden om 14.45 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Zorgzaam en verbindend, zo was ze Vol liefde nemen wij afscheid van onze lieve ma, oma en overgrootoma Corrie van Wijck-Le Feber -Cornelia Anna- weduwe van Cor van Wijck 9 december 1927 t 4 juni 2016 Holten Ton en Eva Eva en Arjen - Loïc Onno en Anna - Noa, Oana, Samuël Andreas Mai en Erwin - Loes, Jonathan Hannah Temeuzen Jan en Netty Hans en Maarten Christiaan en Evelynda Goes Ineke en Kees Peter en Veerle - Marie, Belle Esther en Ronald Den Haag Peter en Karin Eindhoven Kees en Renee Jonne Okke Correspondentieadres: Anna Paulownastraat 9 5616 AX Eindhoven Gelegenheid tot condoleren is op zaterdag 11 juni vanaf 12.15 uur in de Protestantse Kerk Koestraat 2 te Axel. Om 13.00 uur begint de dienst waarin we ma gedenken. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop drinken we graag nog iets met elkaar. Speciale dank aan alle mensen die ma de laatste periode zo liefdevol hebben verzorgd en bijgestaan. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinne ringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve, zorgzame man, onze zwager en oom Pachier de Wee Pas echtgenoot van Nel de Wee-van de Parel in de leeftijd van 86 jaar. N.S.M. de Wee-van de Parel Familie de Wee Familie van de Parel Goes, 5 juni 2016 Zorgcentrum Ter Valcke Correspondentieadres :Molenmeet 3 3 4416 BX Kruiningen De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden Geen bloemen Geen bezoek aan huis We hebben afscheid moeten nemen van onze vader, schoonvader, opa en overgrootopa Leens, 13 febmari 1927 f Vlissingen, 5 juni 2016 Tinus en Franca Eddy en Karin Floor en Mireille Frans (in liefdevolle herinnering) en Lida Jan en Crista Peter en Dianne Willem en Wendy Rinus en Stefanie René en Carla Melania en Willem kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar WVO zorg en ieder die Pa de afgelopen jaren verzorgd heeft. Correspondentieadres: Zuidwateringstrraat 28 4389 TVRitthem De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 10 juni om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Wij ontvingen het bericht van het overlijden van onze oud-medewerker, de heer Hij heeft vele jaren in ons bedrijf mogen werken. Zijn gezondheid liet dat al enige tijd niet meer toe. Wij wensen de achtergebleven familie, in het bijzonder ook onze collega, zijn broer Wim sterkte toe in dit verdriet. Wij herinneren hem als een trouwe en fijne collega. Namens het team van WLB De Ambachten, H.Westerbeke coördinator Etienne Kreemers Geen kind is zo aanwezig, Dan 't kind dat wordt gemist Verlangen, dat is wat zó intens knaagt nu de rauwe pijn is overwonnen. Het verlangen naar jou, gewoon om wie je was. Alles lijkt zó ver en zó vervlogen 't neemt niet af, 't gaat niet over. Maar hoe kan het ook anders dit verlangen gaat over mijn broer en onze zoon Etienne. Lieve Etienne, Jouw naam blijven wij noemen en dragen je voor altijd in ons hart. Wij houden van je. 28-10-1980 7-6-1998 Raoul Marleen Wim Marian

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64