'Èinur Bin Dvafejs 'óünfnvdu Familieberichten Overladen O IHensenlinq.nl H1ensenlinq.nl Kees Goeree A V Martin Joseph Cyriel Wintein COLOFON Familieberichten 14 dinsdag 7 juni 2016 S Met leedwezen hebben wij kennis genomen dat, na een ernstige ziekte, is overleden onze jachtvriend Zijn gedrevenheid en passie voor de jacht zullen wij erg gaan missen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen sterkte toe met dit verlies. Jagers en drijvers van verschillende jachtcombinaties. 4 juni 2016 Zorgzaam en verbindend, zo was ze Vol liefde nemen wij afscheid van onze lieve ma, oma en overgrootoma Corrie van Wijck-Le Feber -Cornelia Anna- weduwe van Cor van Wijck 9 december 1927 4 juni 2016 Holten Ton en Eva Eva en Arjen - Loïc Onno en Anna - Noa. Oana, Samuël Andreas Mai en Erwin - Loes, Jonathan Hannah Temeuzen Jan en Netty Hans en Maarten Christiaan en Evelynda Goes Ineke en Kees Peter en Veerle - Marie, Belle Esther en Ronald Den Haag Peter en Karin Eindhoven Kees en Renee Jonne Okke Correspondentieadres: Anna Paulownastraat 9 5616 AX Eindhoven Gelegenheid tot condoleren is op zaterdag 11 juni vanaf 12.15 uur in de Protestantse Kerk Koestraat 2 te Axel. Om 13.00 uur begint de dienst waarin we ma gedenken. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na afloop drinken we graag nog iets met elkaar. Speciale dank aan alle mensen die ma de laatste periode zo liefdevol hebben verzorgd en bijgestaan. Elisabeth Mechielsen - van Waes Leendert Marie Mechielsen Jij was zo mooi jij was prachtig maar jij hebt je strijd nu gestreden Thé Lau Veel te vroeg, maar omringd door liefde, is plotseling in ons bijzijn overleden onze lieve man, papa en opa Heist aan Zee (België), 15 maart 1953 t Middelburg, 5 juni 2016 Hanny Wintein - Verpraet Stefan en Wilma Wintein - de Groot Luc, Cas, Sef Renske en Renato Duarte Lopes - Wintein Nolan Correspondentieadres: Blauwedijk 33 4331 JD Middelburg Gelegenheid om afscheid van Martin te nemen op vrijdag 10 juni om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid worden gehouden om 14.45 uur. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Elly van Steenberge - Segers Verdrietig geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Ter Schorre" woning R13 zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 25 juli 1989 weduwe van Terneuzen, 13-9-1918 t Terneuzen, 5-6-2016 Cor Mechielsen Saar Wieland - Mechielsen Joost Wieland Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Martinus Eijkestraat 8, 4531 HT Terneuzen De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 9 juni om 10.00 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Waarna aansluitend de begrafenis is. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de koffiekamer, behorend bij de aula. In liefdevolle herinnering Ik mis je stem... Je lieve lach... Ik mis alles.van elke mooie dag Ik mis het simpele 'even1 samen zijn Ik mis je gewoon... En missen... Dat doet pijn! 7 juni 2015 7 juni 2016 Henny van Steenberge kijk ook op Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44