Duiven vliegen terug vanuit België RIA W. strikt oud-prof El Bodmossi Zorgen om Van de Goor Zege Breur in Roosendaal ZEELAND 13 EDEGEM De toestand van motor crosser Jeremy van de Goor uit Vlissingen is nog steeds zorgwek kend. Zijn vader Mykel: „Wij heb ben een gesprek met de arts gehad en het is een kwestie van de lange adem. Om de druk op zijn herse nen zo laag mogelijk te houden is hij in een nog diepere coma ge bracht. De arts liet verder weten dat het nog wel enkele weken kan duren voordat een poging wordt gedaan om hem te laten ontwa ken." Van de Goor verblijft sinds za terdag 28 mei op de intensive care van het Universitair Ziekenhuis Antwerpen in Edegem. Hij kwam op die dag tijdens een clubcross in Rilland ernstig ten val en liep daarbij hersentrauma op. Het zit voor de duivensportlief hebbers niet mee op de mid- fondconcoursen. Het weer zit alsmaar tegen. Afgelopen weekend stond een vlucht uit Fontenay sur Eure op het programma. Er werden voor die vlucht nog wel 4145 duiven ingekorfd door 329 liefhebbers, maar uiteraard had een aantal melkers op veilig gespeeld en niet ingekorfd vanwege de slech te weersvoorspellingen. Het slechte weer boven West-Europa hield aan tot en met afgelopen weekeinde. Door de Afdeling werd besloten van Fontenay sur Eure terug naar St. Just Cimetiere te rijden. Maar ook daar kon niet gelost wor den. Nadat Roye nog even in beeld was, werd besloten door te rijden tot in Menen. Daar wer den de duiven zondag om 14.45 uur gelost. De duiven kwamen over het algemeen redelijk goed naar huis. Volgens het reglement wordt bij een lossing in België (in plaats van Frankrijk) geen Sa menspel- en Afdelingsconcours gehouden. In de verenigingen werd wel een uitslag gemaakt. Komend weekeinde staan Ar- genton en de laatste vitesse- vlucht uit Roye op het program ma. Kijk voor meer spelletjes op pzc.nl/speelplezier Voormalig profvoetballer Karim El Bodmossi komt volgend sei zoen uit voor RIA W. De 35-jarige aanvaller van Zelzate maakte be gin 2000 deel uit van de eerste selectie van de Belgische eerste klasser Lokeren. Daarna kwam hij onder meer uit voor Turnhout, FC Dender, Harelbeke en Malde- gem. In 2013 was El Bodmossi een sei zoen uitgeschakeld door een achil lespeesblessure. Trainer Patrick Verhoosel is blij met de aanwinst, die hij als een welkome verster king ziet. De selectie van RIA W. ondergaat de nodige veranderin gen. Jordi Maas keert na één sei zoen terug naar zijn oude club Terneuzense Boys. Ook het ver trek van Cüneyt Kursun (club nog onbekend) staat vast. Eerder was bekend dat Hakim Boucheta (Ronse), Patrice Engelschenschilt (Watervliet), Marthijn van Ham (Terneuzen), Yannick en Sebasti- aan Vanhijfte (beiden Philippine), Bas Dekker en Michael Hamelink (beiden FC Axel) elders gaan voet ballen. Van Corn Boys keren enke le spelers terug naar RIA W. Verhoosel wil zijn selectie naar achttien spelers brengen. Binnen de club hoeft men voorlopig niet te rekenen op doorstroming van jongere spelers, want er is geen jeugdvoetbal meer in Westdorpe. De volledige jeugd is overgestapt naar FC Axel. Verhoosel ziet ech ter nog genoeg perspectief bij RIA W. „We zijn nog volop bezig met een aantal spelers." RIA W. degradeerde afgelopen weekend naar de vierde klasse van het zondagvoetbal. ROOSENDAAL Joke Breur uit Ter- neuzen is in Roosendaal winnaar geworden van de tweede editie van het Ladies Crazy Diamond toernooi driebanden klein. Zes ronden lang bleef zowel Breur als haar naaste concurrente, Graddie Berry, ongeslagen. In de laatste ronde verloren beiden, maar Breur had de meeste bonuspun- ten binnengehaald en won daar door. dinsdag 7 juni 2016 PIXAR Marcel Buijsse Vlissingen Aector Dooms Westdorpe Rini Bruijnooge genoot vooral van zijn jaren op het hoogste amateurniveau. Toen had de Wemel- dingenaar echte assistenten, foto mechteld jansen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 43