üyarlailaf] Familieberichten Cornelis Goeree Kees Goeree Kees Goeree 24 maandag 6 juni 2016 Tanneke Christina Pladdet kükookop fflensenlinq.nl Leo Wisse Engelina van Es-Sinke - Lien Engelina van Es-Sinke - Lien Lien van Es-Sinke Lien van Es - Kees - Verdrietig delen wij u mede dat, na een ernstige ziekte, is overleden onze broer, zwager en oom Hellevoetsluis C. de Muynck - Goeree I. de Muynck Driewegen: M.P. Goeree M.M.M. Goeree - Koeman Halsteren: P. Nederlof - Goeree H.T. Nederlof Neven en nichten 4 juni 2016 Margaretha Maatje Kole-Zweedijk M. Kole-Zweedijk Pieter Gilde Piet Wij waren verslagen toen wij hoorden dat onze medewerker, de heer is overleden. We wensen zijn kinderen, kleinkinderen en verdere familie de kracht toe om dit verlies te dragen. Wij herinneren hem als een trouwe en fijne collega. Namens het team van H. Westerbeke WLB De Ambachten coördinator Liefde houdt niet op waar het leven eindigt. Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die we van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat na een laatste moeilijke levensperiode is overleden onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma sinds 28 november 2010 weduwe van Louis van Es in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: Ineke en Aletta Yerseke: Jan-Kees en Laurette Kleinkinderen en achterkleinkind Middelburg, 4 juni 2016 Corrrespondentieadres: Moerplein 34 4401 HZ Yerseke De afscheidsdienst, geleid door ds. C. Baggerman, wordt woensdag 8 juni om 13.30 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg Yerseke, ADRZ te Goes en Hospice St. Jans de Casembroot te Middelburg voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met verdriet hebben we kennis genomen van het over lijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Goes: J. Carels-Sinke Kapelle: A.E. Sinke A.M.L. Sinke-Goeseije Goes: A. Sinke-Pikaar Sluis: J.H. Sinke S.H. Sinke-Cok neven en nichten Kort na het overlijden van onze oudste zus hebben we nu ook afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante D. van Iwaarden-van Es J. van Es neven en nichten Na jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van onze altijd meelevende vriendin Jopie en (an Harinck lopie Boot Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt als een bevrijden. Na een lang en prachtig leven hebben wij afscheid genomen van onze schoonzus en tante Tannie weduwe van Pieter Izaak Dirkx Biervliet, 18 augustus 1926 Oostburg, 3 juni 2016 Familie Pladdet Familie Dirkx Correspondentieadres: Pr. Beatrixstraat 12, 4507 AK Schoondijke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 9 juni om 16.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de dienst is er een informeel samenzijn in de koffiekamer aldaar. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van verpleeghuis De Stelle, afdeling Boterbloem. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is na een kortstondig ziekbed overleden mijn man, onze vader, schoonvader en opa Driewegen, f Driewegen, 24 april 1929 4juni 2016 A. Goeree - Karelse Kinderen en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar de huisartsen en het verzorgend personeel van Thuiszorg Allévo voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. Smitsweg 21, 4438 AG Driewegen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 9 juni om 10.00 uur in het uitvaartcentrum van Van der Hooft Uitvaartzorg, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Na de afscheidsbijeenkomst is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Op vier juni is overleden onze zwager en oom Nisse: Familie Bosman - Karelse Iedere dag werd de wereld kleiner De mogelijkheden minder De levenswil bleef Het leven niet. Na een leven vol liefde, goedheid en hartelijkheid voor allen die haar gekend hebben, waarin ze tot het laatst toe betrokken bleef bij eenieder die haar dierbaar was, is heden van ons heengegaan op de bevoorrechte leeftijd van 88 jaar, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Ridder in de Orde van Oranje Nassau fiz Kloetinge t Bolsward 1 december 1927 3 juni 2016 Sinds 10 april 1997 weduwe van Gerard Willem Kole Terneuzen: Thijs en Marleen Wesley en fanna Davy Bolsward: Janny en Henk Vera Correspondentieadres: Eelke Mobachstraat 20 8701 CV Bolsward Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 7 juni a.s. van 16.30 tot 17.00 uur in de Kapel van Woonzorg centrum 'Huylckenstein', Eekwerdlaan 1 te Bolsward. De dienst van Woord en Gebed, waarin zal voorgaan Ds. L.C.P. Deventer, wordt gehouden op donderdag 9 juni a.s. in de Nederlands Hervormde Kerk te Kapelle. Eenieder die de dienst wenst bij te wonen, wordt verzocht om 11.00 uur in de kerk aanwezig te zijn. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Vroone', C.D. Vereekestraat 74. We zouden het fijn vinden wanneer u een mooie herinnering achterlaat op de gedachtenis- en condoleancepagina die voor haar is aangemaakt op www.dehoendtvaart. nl Na een mooi leven is overleden onze tante Gré, kort na het overlijden van haar zus Nel. Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Familie Visser-Zweedijk Dankbaar voor alles wat wij van hem hebben ontvangen, geven wij u kennis dat door zijn Heer en Heiland is thuis gehaald mijn man, onze broer, zwager en oom Sint Laurens, 4 mei 1936 Goes, 3 juni 2016 Marg Gilde-Kasse Kees Gilde Lein en Nanny Gilde Riet en Rinus Villee Nel en Anton in den Bosch Ans en Gerard de Jonge neven en nichten Fazantenhof 21 4332 XT Middelburg Dinsdag 7 juni om 13.00 uur zal de herdenkingsdienst plaatsvinden in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372, 4333 KJ Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis op de begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Gereformeerde Kerk. Geen bloemen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 55