Ovsttes ösncMa (J) mensen inq.nl Familieberichten (Hensenlinq.nl COLOFON Familieberichten Alien de Krijger - Cammaert kijk ook op Antoine de Krijger Fons Hemelaar Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memoriam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN O familieberichten@persgroep.nl (S) www.familieberichtenonline.nl KENNISGEVING IS MEER DAN EEN VERDRIETIGE MEDEDELING Drieluik maandag 6 juni 2016 25 De kaars leek bijna eindeloos, maar nu stil gedoofd. Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven en geloofd. Een hand die zwaaide als we gingen, en nog veel mooie dingen, zijn herinneringen aan onze Ma, die voor altijd van ons afscheid nam. Mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma is overleden. echtgenote van |4-6-2016 Terneuzen *21-5- 1933 Biervliet Westdorpe: A. de Krijger Philippine: Theo en Erna de Krijger - de Graeve Jessica en Dennis, Romy Dion Malaika en Bart, Rik Alec Westdorpe: Thilly en Jaap de Putter - de Krijger Jack en Genevieve Peter Axel: Trees en Hugo Verschraegen - de Krijger Carlo en Stephanie, Sean Aslev Jacqueline en Dennis, Merel Mees Anne en Laurens Middelburg: Joseph de Kr ijger en Paul de Vries Zuiddorpe: Rudi en Astrid de Krijger - van der Slikke Jeffrey en Iris Larissa Westdorpe Wilfried de Krijger en Anja Van Nieuland Daisy en Jan, Amélie Wesley Robbe Kato Sas van Gent Paul en Anja de Krijger - Raes Westdorpe, 4 juni 2016. De Witte Leeuw 26,4554 BG Westdoipe De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 10 juni om 10.30 uur in het Crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28c, alwaar u na afloop de familie kunt condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar verpleegkundigen en medewerkers van SOKA, 't Verlaet en afdeling 2A/B van Ziekenhuis Zorgsaam te Terneuzen. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Mede namens mijn kinderen en kleinkinderen wil ik u allen hartelijk danken voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Tevens onze hartelijke dank aan Miranda Brasser Tilly Hemelaar - Impens kinderen en kleinkinderen Sint Jansteen, Juni 2016 uuww.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl m Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op like ons op Twitter Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats 088-0139999

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 26