Familieberichten ■HAlU O IHensenlinq.nl Hans Leij dekker 26 zaterdag 4 juni 2016 Leo Wisse Corrie Walhout Willy Kalle-Sinke Leo Wisse Leo Wisse Cornelia Jacoba de Zwarte-Walhout 9 Margriet Debbaut-Coens Jo Eckhardt Geertruida Pieternella Heijnsdijk - Heijstek Jannie Helmendach-Tijl Lina van de Velde-Nijssen kijk ook op Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vader, opa, broer en oom Kamperland, 17 september 1955 Geersdijk, 1 juni 2016 Robin en Pascalle Thyson, Marley Krista en Ferdy Jan Pieter en Bella Wisse Koen en Marjo-Anne, Isa Eva en Mark Correspondentieadres: Provincialeweg 3 4494 NA Geersdijk Wij willen graag in besloten kring afscheid nemen. van hem Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Anna Leendertse Nelleke Leendertse Wim en Karin Leendertse José en Anne Met droefheid hebben we kennis genomen van het overlijden van onze mede-vennoot Wij zullen zijn kenmerkende inbreng tijdens onze vergaderingen missen. Bij deze wensen wij zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Vennoten en medewerkers van akkerbouwbedrijf CGZ Wissenkerke, 3 juni 2016 Na een periode van afnemende krachten heeft de HEERE uit ons midden weggenomen mijn lieve vrouw en onze Corrie echtgenote van Iman de Zwarte Terneuzen, 2-2-1932 Terneuzen, 3-6-2016 Terneuzen Iman de Zwarte Corrie Pladdet -in herinnering- Terneuzen Axel Conny en Sjaak Verhelst-de Zwarte Wouter en Sandra - Justin, Julia Willem en Carola Corine en Mario Jan de Zwarte en Anita Labmjère Niels Romy Familie Walhout Familie de Zwarte Familie Pladdet Koninginnelaan 2, kamer 124 4532 BP Terneuzen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 7 juni om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Maandag 6 juni is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 37 te Terneuzen. Geen bloemen. Wij namen kennis dat door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze geliefde zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 84 jaar. Kapelle J. Walhout C. Walhout-Bijl Terneuzen S.W. van Wijck-Walhout D.J. van Wijck -in herinnering- Terneuzen J.J. Walhout S. Walhout-Verhelst Terneuzen M.L. Pladdet-Walhout J. Pladdet Terneuzen J. Walhout E. Walhout -Haverhals Middelburg C. Walhout M. Walhout-Dieleman Terneuzen L. Verboom-Walhout H. Verboom Terneuzen J. de Ritter-Walhout A. de Ritter -in herinnering- Neven en nichten Terneuzen, 3 juni 2016 Voor uw medeleven en blijk van belangstelling voor en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en oude oma willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, juni 2016 Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor het medeleven en de belangstelling na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het is ons tot grote steun geweest Nel Eckhardt-de Bree Kinderen en (achter)kleinkinderen Oost-Souburg, juni 2016 De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op welke manier dan ook blijk hebben gegeven van hun medeleven, na het onverwachte overlijden van onze lieve ma en oma Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, juni 2016 "Het gemis zal altijd blijven" Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma willen wij u hartelijk bedanken. Uw medeleven is voor ons een grote troost. Kinderen en kleinkinderen Voor uw hartverwarmende belangstelling en medeleven, aan ons betoond, tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma betuigen wij u onze oprechte dank. Leo Kalle Paul en Karin Kalle-Vieregge Maurice Danique Marjo en Sarei de Jager-Kalle Kapelle, juni 2016 Zoveel belangstelling, mooie woorden, bloemen en kaarten bij het afscheid van onze lieve Lieve mensen, heel veel dank voor al jullie steun. Lenie Leijdekker-Passenier Caroline, Bram en Ize Tim Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling na het plotseling overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder en oma willen wij een ieder hartelijk bedanken. Ook willen wij in het bijzonder de betrokken hulp- en dienstverleners hartelijk bedanken voor hun inzet. Jan van de Velde Kinderen en kleinkinderen Yerseke, juni 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 76