Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Johanna Maria Wouterse-van Leliveld Johannis Marinus de Vrieze Jan Bos Jacoba Prins-van Boven Mevrouw Prins Jo Bedroefd delen wij u mee dat na een lange moeizame levensavond, maar gesterkt door haar geloof, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma sinds 21 januari 1980 weduwe van Jan Prins Yerseke, 8 april 1930 Geersdijk, 1 juni 2016 Johan Prins Inge Prins-van Belzen Jacqueline en Vincent Valerie, Sebastien Janine en Jorik Ko Prins Hanneke Prins-Zoeteweij Car oliën en Steve Sarah, Matthew Monique en Ron Jan en Sybile-Astrid Correspondentieadres: Zweedijkseweg 10 4401 NH Yerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden Wij willen de medewerkers van Landgoed Rijckholt hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze lieve moeder en oma en dit gedurende bijna 7 jaar Familie Prins Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Met dankbaarheid denken wij terug aan haar jarenlange grote inzet voor ons bedrijf. Directie en medewerkers Koninklijke Prins Dingemanse Toch nog onverwachts is van ons heengegaan Mevr. J.Prins- van Boven Na zoveel jaren is er aan onze vriendschap een einde gekomen. Ik zal je missen. De familie Prins veel sterkte toegewenst. Henriette. Na een werkzaam leven vol liefde voor zijn vrouw, kinderen, klein- en achterkleinkinderen is van ons heengegaan 26 juni 1931 12 juni 2016 L.C. de Vrieze-den Boer Schuddebeurs, Ina en Leo van Gastel-de Vrieze Joleen en Rob, Ilse, Sofie, Liza Janita en Martijn, Julia Nieuwerkerk, Jeannet en Rinus van der Wielen-de Vrieze Bert-Jan en Annebelle Christiannec en Dominic, Amber Johan en Annejet Zevenhoven, Jolanda en Theo de Werk-de Vrieze Savanna Marit Lagezoom 3 4328 EN Burgh-Haamstede De herdenkingsdienst zal gehouden worden dinsdag 7 juni om 13.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Dapperweg 25 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op begraafplaats "Vredehof" te Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen Winy Bos - Knigge zaterdag 4 juni 2016 25 Na een moeilijke levensavond is, moegestreden, van ons heengegaan, mijn lieve vrouw en der kinderen zorgzame moeder en oma 18 september 1929 - 2 juni 2016 Andries Wouterse Nico Yvonna Dientje t Ineke Sipke Annemarieke Niels, Bart De afscheidsceremonie vindt plaats op maandag 6 juni om 13.30 uur in de Huizumer Dorpskerk, Huizum Dorp 67 te Leeuwarden. Aansluitend wordt ze begraven op de Huizumer begraafplaats. Vanaf 13.00 uur is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Erasmus, Hempenserweg 31P 8935 BD Leeuwarden De Heer is mijn herder. Psalm 23 Verdrietig laten wij u weten dat, na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, zorg en liefde, van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa sinds 29 januari 2013 weduwnaar van Wildervank, 27 april 1936 's-Heer Arendskerke, 2 juni 2016 Hij was een man van geloof, die voor velen tijd en aandacht had. Goes: Klaas en Judith Bos Jedidja Stefan Joshua en Marjolein David Jeremy Correspondentieadres: Boogstraat 88, 4458 CB 's-Heer Arendskerke Een dankdienst zal worden gehouden op dinsdag 7 juni om 11.00 uur in het kerkgebouw Evangeliegemeente De Wijngaard, Kanaalstraat 8 te Oost-Souburg, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Molenweg 2 aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in voornoemde kerk. Wij willen het personeel van de Boogstraat danken voor de goede zorg, die zij Jan in de laatste jaren van zijn leven hebben gegeven. Indien wij zijn vergeten u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75