Uj Familieberichten Over ladan O IHensenlinq.nl Franciscus Joannes Pi eters 24 zaterdag 4 juni 2016 Willem Adriaan van den Bos Ria van Merrienboer-Delmotte Piet en Willie de Visser Jan Beijer - Wim - Paula Joziasse Christina Keller Jazz Frans Georgette Rozalia Levina Pieters-Selis Cornelis Rijsdijk Aurelia Schwartz kijk ook op We willen iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en de vele kaarten bij ons 50-jarig huwelijk. Tevens voor het mooie bedrag voor de weeskinderen in Malawi. Meliskerke Een mooi, humorvol, aimabel en scherpzinnig mens is niet meer. Meer dan 45 jaar was hij lid van onze vereniging met een bijzondere en eigen kijk op het leven. Het was een voorrecht om hem gekend te hebben. Wij zullen hem niet snel vergeten. Schouwen-Duiveland, 3 juni 2016 Bestuur en leden Lions Club Schouwen-Duiveland Je voetstappen die zich verwijderen alleen wie achter blijft weet hoe afscheid klinkt Na een korte, heftige periode waarin hij het gevecht tegen deze slopende ziekte moest verliezen, is overleden mijn trouwe altijd zorgzame maatje, vader en opa op de leeftijd van 73 jaar. Goes: Coccy van den Bos-Jansen Spijkenisse: Jolanda en Eddy Liam Tayra Apeldoorn: Monique en Maurits Anne Erik Onze dank gaat uit naar het personeel van Nieuw-Sandenburgh, afd. Rozenhof te Veere en de doktoren Korf van den Boomgaard en de Laet voor de deskundige begeleiding en de liefdevolle verzorging. 2 juni 2016 Van de Spiegelstraat 5a, 4461 LJ Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 8 juni om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 14.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Caring for seafarers arourwf trie world Verdrietig zijn wij door het overlijden van Met hart en ziel heeft Paula zich jarenlang ingezet als vrijwilligster voor de Mission to Seafarers. De zorg voor de zeevarenden kwam bij haar op de eerste plaats en ze had haar vaste plek in de winkel. Wij zullen Paula en haar inzet heel erg missen. De familie wensen we sterkte om dit verlies een plekje te geven. Bestuur en vrijwilligers van de Mission to Seafarers Ritthem, 3 juni 2016 Onze nestor is overleden. Dankbaar zijn we voor de sporen die zij heeft achtergelaten. Tina was ruim 45 jaar lid van onze club. Zij heeft zich ingezet voor vrouwen en kinderen wereldwijd, bevlogen en actief. Wij wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe. Soroptimist International Club Walcheren Middelburg, 2 juni 2016 Altijd stond je klaar, voor ons en voor een ander al die herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden voor altijd in ons hart. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 73 jaar. Rini van Merrienboer Arthur en Christine Walter en Jacqueline Nicky, Jordy Agathastraat 34 4363 BD Aagtekerke De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Na alle fijne jaren die ik samen met hem mocht beleven, waarvan de laatste twee jaar in Breda, heb ik nu afscheid moeten nemen van mijn lieve pa weduwnaar van Hij overleed op 1 juni 2016 in de leeftijd van 92 jaar. Breda: Emmy Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v mevr. Pieters Postbus 2109 4800 CC Breda De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 7 juni om 11.00 uur in Aula 1 van het crema torium Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer, waar gelegenheid is tot condoleren. "Behouden vaart" Na 61 jaar lief en leed met elkaar te hebben gedeeld, heb ik met groot verdriet afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, mijn alles Hoofdwerktuigkundige G.H.V. Oud directeur van de Zeeuwse School voor de Zeevisvaart Hoeven, 20 januari 1931 t Vlissingen, 30 mei 2016 E. Rijsdijk-Meijaard Chopinlaan 125 4384 KX Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. "Uw genade is mij genoeg" Dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u hierbij kennis van het overlijden van onze dierbare zuster en schoonzuster Krabbendijke, 27 april 1924 Arnhem 1 juni 2016 Rijswijk: J. Schwartz Goes: J.H.F. Schwartz N. Schwartz-van der Tuin Barendrecht: C. P. Schwartz (in herinnering) C. Schwartz-van Oosten Krabbendijke: M.D. Schwartz J.N. Schwartz-Wolfert Den Haag: P.M. Schwartz Correspondentieadres: Sportlaan 572 2566 MH Den Haag Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden op begraafplaats Den en Rust te Bilthoven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74