Familieberichten O IHensenlinq.nl 26 zaterdag 4 juni 2016 Bedroefd delen wij u mee dat na een lange moeizame levensavond, maar gesterkt door haar geloof, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Jacoba Prins-van Boven sinds 21 januari 1980 weduwe van Jan Prins Yerseke, 8 april 1930 Geersdijk, 1 juni 2016 Johan Prins Inge Prins-van Belzen Jacqueline en Vincent Valerie, Sebastien Janine en Jorik Ko Prins Hanneke Prins-Zoeteweij Car oliën en Steve Sarah, Matthew Monique en Ron Jan en Sybile-Astrid Correspondentieadres: Zweedijkseweg 10 4401 NH Yerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden Wij willen de medewerkers van Landgoed Rijckholt hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze lieve moeder en oma en dit gedurende bijna 7 jaar Jan Vlaander Familie Prins Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mevrouw Prins Met dankbaarheid denken wij terug aan haar jarenlange grote inzet voor ons bedrijf. Directie en medewerkers Koninklijke Prins Dingemanse Aurelia Schwartz Celina Regina van de Voorde-van Pamelen Jan van de Voorde kijk ook op Ken Hem in al uw wegen, en Hij zal uw paden recht maken. Spreuken 3: 6 (Huwelijkstekst 27-8-1953) Diepbedroefd delen wij u mee dat de HEERE uit ons midden heeft weggenomen mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Sara Elisabeth Dobbelaar in de leeftijd van 87 jaar. Zaamslag S.E. Vlaander-Dobbelaar Oostburg Sjaan en Peter Dankaart-Vlaander AxelAdri en Ada Vlaander-Overdulve Wijk en Aalburg Dert en Nel Vlaander-van de Wege Houten Dea en Dick van Vuuren-Vlaander Klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, 3 juni 2016 Molenstraat 47 4543 CN Zaamslag De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 8 juni om 14.00 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Axelsestraat 9 te Zaamslag. Voorafgaand aan de rouwdienst is ervan 13:15 - 13:50 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Wingerd' (naast de kerk). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Veerstraat. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie nog ontmoeten in 'De Wingerd'. Degenen die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen de advertentie als zodanig beschouwen. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerk(st)ers van ZorgThuis voor de liefdevolle verzorging Geen bloemen. "Uw genade is mij genoeg Dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u hierbij kennis van het overlijden van onze dierbare zuster en schoonzuster Krabbendijke, 27 april 1924 Arnhem 1 juni 2016 Rijswijk: J. Schwartz Goes: J.H.F. Schwartz N. Schwartz-van der Tuin Barendrecht: C. P. Schwartz (in herinnering) C. Schwartz-van Oosten Krabbendijke: M.D. Schwartz J.N. Schwartz-Wolfert Den Haag: P.M. Schwartz Correspondentieadres: Sportlaan 572 2566 MH Den Haag Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden op begraafplaats Den en Rust te Bilthoven t Voor jou ging het sterven niet ineens, je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten watje hebt gevoeld, ook niet watje hebt geleden. Najaren waarin haar levenskaars steeds zwakker ging branden is onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma vredig ingeslapen. weduwe van IJzendijke, 15 april 1925 f Breskens, 2 juni 2016 André f en Mic§unica Liduina en Kees Paula en Rob f Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mauritsstraat 21 4441 BA Ovezande Onze moeder en oma is opgebaard in Hooge Platen, afdeling Boulevard, Westlandstraat 21, kamer 12, alwaar u in de gelegenheid bent om persoonlijk afscheid van haar te nemen op zondag 5 juni van 15.00 tot 17.00 uur. De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaats vinden op woensdag 8 juni om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 64