r- J? J? (J) mensen inq.nl Familieberichten üi/erlailen Franciscus Joannes Pieters A Willem Adriaan van den Bos Walter Bernardus Irma Kindt Cornelia Janneke Eversdijk Corrie Eversdijk - Wim - Christina Keller Vera Snoeck Frans Georgette Rozalia Levina Pieters-Selis Jan Izaak Reinhout Piet van den Bossche Cornelis Rijsdijk kijk ook op zaterdag 4 juni 2016 25 Je voetstappen die zich verwijderen alleen wie achter blijft weet hoe afscheid klinkt Na een korte, heftige periode waarin hij het gevecht tegen deze slopende ziekte moest verliezen, is overleden mijn trouwe altijd zorgzame maatje, vader en opa op de leeftijd van 73 jaar. Goes: Coccy van den Bos-Jansen Spijkenisse: Jolanda en Eddy Liam Tayra Apeldoorn: Monique en Maurits Anne Erik Onze dank gaat uit naar het personeel van Nieuw-Sandenburgh, afd. Rozenhof te Veere en de doktoren Korf van den Boomgaard en de Laet voor de deskundige begeleiding en de liefdevolle verzorging. 2 juni 2016 Van de Spiegelstraat 5a, 4461 LJ Goes. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 8 juni om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 14.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze nestor is overleden. Dankbaar zijn we voor de sporen die zij heeft achtergelaten. Tina was ruim 45 jaar lid van onze club. Zij heeft zich ingezet voor vrouwen en kinderen wereldwijd, bevlogen en actief. Wij wensen haar familie en vrienden veel sterkte toe. Soroptimist International Club Walcheren Middelburg, 2 juni 2016 Zijn tijd is nu gekomen, hij moest gaan Hij kon geen afscheid nemen Hij accepteerde zijn ziekte, wij niet Hij zat vol vreugde, en wij met verdriet Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, schoonzoon, schoonbroer, oom en pepe echtgenoot van Terneuzen, 15 oktober 1949 t Philippine, 2 juni 2016 Philippine: Westdorpe: Hulst: Hulst Breda Boekhoute (B) Vera Kindt - Snoeck A.E. Snoeck t E.C. Snoeck - Verschorre Jeannine en Wilfried Ivens - Snoeck Evelien t Martijn Lien Matthijs Kleine Stelledijk 1 4553 PR Philippine U kunt afscheid nemen van Walter op zondag 5 juni van 16.00 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De uitvaartdienst vindt plaats op woensdag 8 juni om 14.00 uur in de kerk H. Maria Hemelvaart, Philipsplein 10 te Philippine. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren achter in de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na alle fijne jaren die ik samen met hem mocht beleven, waarvan de laatste twee jaar in Breda, heb ik nu afscheid moeten nemen van mijn lieve pa weduwnaar van Hij overleed op 1 juni 2016 in de leeftijd van 92 jaar. Breda: Emmy Correspondentieadres: Coöperatie DELA, t.a.v mevr. Pieters Postbus 2109 4800 CC Breda De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 7 juni om 11.00 uur in Aula 1 van het crema torium Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer, waar gelegenheid is tot condoleren. Moeder zijn is alles geven Zorgen, lijden, liefde en leven Moeder zijn is alles derven Alles, en tevreden sterven. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Corrie echtgenote van eerder weduwe van 19 januari 1937, Retranchement t 3 juni 2016, Gent (B) Jan Reinhout Karin t Peter en Jacqueline Sabine en Joeri, Tess, Evi Mare Desiree en Jan Lotte Léon Gerdine en Marcel Jory Dani Chelyn Westlandstraat 4-109, 4511 XX Breskens De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 9 juni om 13:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend aan de plechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot ons groot verdriet is van ons heengegaan onze zus en schoonzus Lena, Nina, Greta, Nellie, Suzan, Leendert en Rie, Rie Dol "Behouden vaart" Na 61 jaar lief en leed met elkaar te hebben gedeeld, heb ik met groot verdriet afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, mijn alles Hoofdwerktuigkundige G.H.V. Oud directeur van de Zeeuwse School voor de Zeevisvaart Hoeven, 20 januari 1931 t Vlissingen, 30 mei 2016 E. Rijsdijk-Meijaard Chopinlaan 125 4384 KX Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 63