Bradley promoot Hollands Nieuwe Italian Opera meets Jazz zeeland Mogelijke meevaller Sloeweg ZEELAND 7 Swingende aria's? Dit mag u niet missen! Terneuzen Middelburg 9 t/m 19 juni info en tickets www.zeelandjazz.nl/operameetsjazz Automonteur Leroy Wachtels, fotos lex de meester Screenshot van de reclame met Bradley Braaf hart. B' I radley Braafhart 1(20) uit Hoek schit- 'tert ook op de Ne derlandse tv. Hij heeft een rol in een reclame van mo biele provider Hollands Nieuwe. „De ene keer kijk ik alleen maar YouTube filmpjes, dan bel ik hele da gen met mijn schatje en soms doe ik niets anders dan sms'en." Meer dan dat hoefde Bradley niet te zeg gen voor de camera en toch vond hij het super leuk om te doen. De Hoekse acteur staat bij een castingbureau inge schreven en kwam via een oproep terecht bij dit spot je. „Ik reisde helemaal van uit Hoek naar Amsterdam voor een auditie van nog geen twee minuten", ver telt hij lachend. Gelukkig was het niet voor niets, want een paar dagen later kreeg hij te horen dat hij de rol kreeg. Het is niet de eerste keer dat hij acteert. Bradley heeft ook in musicals (Cis- Tja, van dat sms'en moest ik zeggen omdat het in de bundel zit ke de Rat) en korte films (Plakband) gespeeld en hij heeft zijn eigen YouTube- kanaal 'Bradleys Awkward Life'. Daar deelt hij weke lijks een vlog, een filmpje over zijn eigen leven. In dit reclamespotje kon Bradley ook redelijk dicht bij zichzelf blijven. Want YouTuben doet hij inder daad erg veel. En als zijn vrienden door kunnen als zijn 'schatjes' belt hij soms echt uren aan een stuk. Al leen dat sms'en, dat doet hij eigenlijk bijna nooit. „Tja, ik moest dat zeggen omdat het in de bundel zit. Er zullen vast een hoop mensen zijn die dat nog wel doen, maar ik stuur eigenlijk alleen een sms'je als mijn internet- bundel op is", geeft hij toe. Als er nog eens zo'n rol op zijn pad komt, zou Bradley het zo weer doen. „Er is alleen veel concur rentie, dus dan moet ik weer het geluk hebben dat ik in het profiel pas dat ze zoeken." 9 juni 20 uur Scheldetheater Opening leelandJazz 2016 f/zeelandjazz De beste variant voor het kruis punt in de Sloeweg bij 's-Heeren- hoek kan mogelijk 3,5 miljoen eu ro goedkoper uitvallen. Gedepu teerde Harry van der Maas ver wacht daarover 'een dezer dagen' uitsluitsel van Rijkswaterstaat. Hij onthulde dat gisteren in een interpellatiedebat dat was aangevraagd door Francois Ba- bijn (Partij voor Zeeland). Die had die ongebruikelijke variant van debatteren aangevraagd, om dat zijn schriftelijke vragen over het onderwerp niet naar zijn zin waren beantwoord. Dus kwam Babijn met een sper vuur aan vragen over AEC-bodemas. Dat is een grond stof die kan worden gebruikt bij het ophogen van wegen. Omdat het eigenlijk een afValstof is, krijgt een aannemer geld toe als hij het gebruikt, in tegenstelling tot bijvoorbeeld zand. Na 2020 is bodemas een afval stof die onderhoudskosten met Bij gebruik bodemas wordt duurste variant van kruising 3,5 miljoen euro goedkoper zich meebrengt. Bij de provincie bestond de vrees dat Rijkswater staat een Sloeweg met bodemas om die reden over tien jaar niet wil overnemen. Dat is niet meer het geval, onthulde Van der Maas. Van 'nee, tenzij' was het standpunt van Rijkswaterstaat veranderd in 'ja mits'. Hij wil wel zwart op wit de garantie dat bo demas kan worden gebruikt. Overigens levert dat alleen iets op bij de aanleg van de sterva riant van de Sloewegkruising. Die heeft de voorkeur van de meeste Statenleden, maar kost 22,5 miljoen euro. Wellicht kan dat dus goedkoper, als er ook nog een aannemer is die het aandurft en goedkoper inschrijft. Van der Maas: „Ik ben benieuwd." zaterdag 4 juni 2016 Zeeuwen in de tv-reclame Elodie Kint Hoek Met: Metropole Orkest strijkers blazers Claron McFadden sopraan Mike del Ferro piano Ernst Jan Rozendaal Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 44