Ook uw vacature hier plaatsen? 'IRS Wij zoeken collega s! -1e Auto- Diagnosetechnieker (Goes) - Autotechnieker op BBL basis (Goes) - Autotechnieker (Roosendaal) - Autotechnieker op BBL basis (Roosendaal) Iets voor jou? Kijk dan op www.zwartepoorte.nl Opticien- Optometrist (m/v) HOONDERT STAALBOUW BV Ervaren machinist mobiele torenkraan wvo zorg Bel: 020-204 22 00 of kijk op www.persgroepemploymentsolutions.nl Zwartepoorte Goes bv Amundsenweg 33 4462 GP Goes Tel. 0113 245 245 Zwartepoorte Roosendaal bv Vlierwerf 2 4704 SB Roosendaal Tel. 0165 576 376 Gevraagd: Werktijden in overleg Voor inlichtingen: 0117-385300 DE COCK OPTIEK www.decockoptiek.nl Bij het IRS, hét kennis- en onderzoeksinstituut voor de Nederlandse bietenteelt, is plaats voor een fulltime (junior) proefveldmedewerker (m/v) Het IRS werkt met ongeveer 25 medewerkers aan onderzoek en kennisoverdracht over de teelt van suikerbieten in Nederland. Dit gebeurt ook steeds meer voor cichorei. We hebben proefvelden voor suikerbieten en cichorei verspreid over geheel Nederland en beschikken over speciale proefveldapparatuur voor zaaien, verzorgen en oogsten. We willen ons team op de proefvelden versterken met een nieuwe medewerker. Uw taken: in teamverband uitvoeren van werkzaamheden op proefvelden, zoals zaaien, verzorgen en oogsten van suikerbieten. Waarnemingen op proefvelden. Onderhoud aan proefveldapparatuur en assisteren bij het voorbereiden van veld proeven. De werkzaamheden op proefvelden vinden plaats onder een grote variatie van weersomstandigheden, arbeidstijden en reisafstanden. Wij vragen: - een MBO opleiding, bij voorkeur niveau 3 of 4 richting Plantenteelt - bij voorkeur een achtergrond in de akkerbouw - nauwkeurige werkwijze - teamspeler - flexibele werkhouding - zelfstandig kunnen werken, ook met proefveldmachines - rijbewijs BE Het hebben van een spuitlicentie en heftruckcertificaat is een pre. Wij bieden: een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd met uitzicht op een vaste aanstelling. Op deze functie is een passend pakket arbeidsvoorwaarden van toepassing. IRS volgt de CAO van Suiker Unie, Sensus en hoofdkantoor Cosun. Standplaats: Bergen op Zoom. Inlichtingen: Peter Wilting, Hoofd proefveldendienst IRS (telefoon 0164-274409). Sollicitatie: mail uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitae aan Yvonne Mulders, hoofd Administratie en Facilitair: mulders@irs.nl. De selectiegesprekken zijn gepland op 17 en 23 juni. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Verzorgenden IG zaterdag 4 juni 2016 Oostburg - Raadhuisplein 3 - 0117-453657 Bresken5 - Dorpsstraat 19 - 0117-335300 U l.v.m. uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een: (of iemand die hiervoor opgeleid wil worden) U beschikt over TCVT hijsbewijs en rijbewijs C. Indien u interesse heeft graag binnen 10 dagen uw CV mailen naar c.bitter@hoondert.com Eventuele aanvullende informatie is op te vragen per e-mail via staalbouw@hoondert.com Handelsweg 3, 4421 SH Kapelle Postbus 7, 4420 AA Kapelle Tel: 0113 - 34 44 10 Fax: 0113 - 34 01 31 staalbouw@hoondert.com Word je deze zomer aangenomen dan fxonn een Wij zoeken enthousiaste collega's voor onze thuiszorg, zorgcentra en verpleeghuizen in Vlissingen, Oost-Souburg en Middelburg. Op dit moment zijn wij op zoek naar: Bij WVO Zorg werken mensen die passie hebben voor hun vak. Persoonlijke aandacht hebben voor cliënten én collega's. Samen met dit team van professionele en betrokken medewerkers zorgen we ervoor dat onze cliënten hun vertrouwde leven kunnen blijven voortzetten. Dat is waar wij ons dagelijks voor inzetten. Meer informatie Voor meer informatie over de vacatures en om te solliciteren kun je kijken op www.wvozorg.nl/ werken-bij-ons of bellen naar 0118 - 44 83 09 Samen voelt beter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 14