mm v Qtfgmjs Bsricdirsn Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl MS Lojim Bedroefd delen wij u mee dat na een lange moeizame levensavond, maar gesterkt door haar geloof, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Jacoba Prins-van Boven sinds 21 januari 1980 weduwe van fan Prins Yerseke, 8 april 1930 Geersdijk, 1 juni 2016 fohan Prins Inge Prins-van Belzen Jacqueline en Vincent Valerie, Sebastien Janine en Jorik Ko Prins Hanneke Prins-Zoeteweij Carolien en Steve Sarah, Matthew Monique en Ron )an en Sybile-Astrid Correspondentieadres: Zweedijkseweg 10 4401 NH Yerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden Wij willen de medewerkers van Landgoed Rijckholt hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze lieve moeder en oma en dit gedurende bijna 7 jaar Familie Prins Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mevrouw Prins Met dankbaarheid denken wij terug aan haar jarenlange grote inzet voor ons bedrijf. Directie en medewerkers Koninklijke Prins Dingemanse Dankbaar voor alle liefde en humor die zij ons tot het eind heeft gegeven, hebben wij bij het aanbreken van een nieuwe dag afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma, zus en schoonzus Annie Soolsma-Minheere in de leeftijd van 91 jaar. Okke Soolsma Okke Soolsma jr. Theo en Hannie Soolsma-Muller Ingeborg en Rudmer Robin Lindy en Björn Tim, Aylah Ton en Nancy Soolsma-Vader Rowan Vinnie en Lieneke Izaak Minheere Clazien Minheere-Overwijk Truus Henning-Soolsma Richard Witteveen 1 juni 2016 Scheldestraat 1-213 4381 RP Vlissingen De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 7 juni om 11:00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Na een korte verzorging door velen is thuis, in zijn eigen vertrouwde omgeving, in alle rust van ons heengegaan, mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa ^joGliss ShlO€j2y Goes, 22 oktober 1935 José Schouten Nisse, 1 juni 2016 Janny (in liefdevolle herinnering) Dave Michael Cynthia Dennis Joris Anette Tim Dylan 1k Wij willen het verplegend personeel van Buurtzorg Heinkenszand bedanken voor hun goede zorg. Gerbernesseweg 2A 4443 AJ Nisse De herinneringsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 7 juni om 15.00 uur in de Mariakerk aan het Dorpsplein in Nisse. De naaste familie neemt aldaar afscheid van Joris. Na de dienst is er de gelegenheid met elkaar herinneringen op te halen in Brasserie Stelleplas, Stelleweg 5 in Heinkenszand. Wanneer u geen kaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Joris Zonder is alles anders Het is moeilijk te accepteren en nog zo onwerkelijk dat ons kleine mannetje en lieve broertje er niet meer is. We hadden graag iedereen persoonlijk bedankt voor het meeleven in ons verdriet, maar om niemand te vergeten doen we dit op deze manier. Heel veel dank aan iedereen voor alle steun en meeleven na dit plotselinge overlijden. De ontelbare kaarten, persoonlijke berichten, prachtige schelpen, bloemen, knuffels en knutselwerkjes voor Iris en Maurice en de warme belangstelling tijdens het afscheid zijn voor ons heel waardevol geweest. Ook voor de toekomst. Nico, Jeannet, Iris en Maurice de Haas Scharendijke, 3 juni 2016 A- .f Diepgeworteld Standvastig Mens in weer en wind Mens seizoensgewijs Tot het laatst in bloei Jan op 't Hof 122 mei 1921 f 14 april 2016 Jullie warme belangstelling heeft ons goed gedaan. In dankbare herinnering leeft hij bij ons voort. Nel en Jan Visscher-op 't Hof Ina en Jaap Breen-op 't Hof Izaak en Philomena op 't Hof-Coleman Heieen en Arjan de Hulster-op 't Hof Jaap Jan en Corry op 't Hof-Krabbe en kleinkinderen Hij hield van de polder het weidse land Sirjansland, juni 2016 V Voor het meeleven na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Woutrina J.S. de Bel zeggen wij u hartelijk dank. Familie van Houte Familie de Waal Juni 2016 vrijdag 3 juni 2016 15 Met warme herinneringen nemen we afscheid van We zullen zijn gezelligheid, zijn vriendschap en zijn charmes missen. Jos en Anita, René en Ellie Peter en Cecilia, Renske, Arjen en Marjanka, Joke, Bernard en Angela, Charles en Bernarda, Joop en Maaike Eric en Suzanne, en onze kinderen Nisse, 1 juni 2016

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 75