Familieberichten üi/erlailen g 14 vrijdag 3 juni 2016 tffocfarc/ y(/)/w/iam r ft/xiu/j mensenlinq.nl kükookop q fflensenlinq.nl Pieternella Jacomina Karreman-Geelhoed In liefde hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader en trotse opa Gerardus Boot Harry 3 oktober 1931 131 mei 2016 Magdalena J. van de Sluis Wij zijn verdrietig, maar ook dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven. Zierikzee, Magda Boot-van de Sluis Burgh, Marianne en Ron Anneke en Jorge Joleen en Harmen, Luuk, Evi Anne V en Rob Arthur Willem Martin en Alma Kelly en Daan Bryan Goes, Conny en Juus Madeleen en Kenneth Annemarie en Kyle Geert Burgh, Jan-Leen en Marion Cleo en Remco Haamstede, Ger en Miduk Margaretha Regenboogstraat 27 4301 BS Zierikzee De herdenkingsdienst zal gehouden worden maandag 6 juni om 11.30 uur in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Voor de dienst is er van 10.30 tot 11.15 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Harry Boot Met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting, maar gesteund door goede en mooie herinneringen, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve zoon, onze broer en zwager Goes, t Deventer, 24 augustus 1947 30 mei 2016 K.J. Straub Mineke en Ermanno Correspondentieadres: Kilstraat 52 7417 CE Deventer De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgehad. Louw Jobse Louw Jobse Lou Jobse Heden is overleden onze geliefde broer en oom Kees Jongepier N. Passenier-Jongepier Ko en Marianne David en Gaby Marien Dom burg, 31 mei 2016 Buurman Kees Jongepier, bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Jan (in liefdevolle herinneringen Riet Louwerse Het water is er altijd ook als ik er niet meer ben blijft eb en vloed Verdwenen achter de horizon van de zee waar ze zo van hield, maar voor altijd geborgen bij God. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis dat is overleden Paulina Cornelia Joziasse - Paula - 29 oktober 1952 t 1 juni 2016 Lieve zus, schoonzus en tante van Nisse: Rens en Lia Hombourg (B): Mark en Nina Esther, Jaimy Souburg: Dineke Correspondentieadres: Vernovenhoekstraat 5, 4443 AR Nisse De afscheidsbijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 7 juni om 12.30 uur in het zeemanshuis van The Mission to Seafarers, Ritthemsestraat 498 te Ritthem/ Vlissingen-Oost. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg. Voorafgaand aan de afscheidsbijeenkomst is er gelegen heid tot condoleren tussen 11.00 en 12.30 uur. Leandra Na een moedig gedragen lijden is overleden onze zwager en oom Jan en Marry v.d. Sluis- Kloet Addy en Gerrie ter Riet- v.d. Sluis Neven en nichten Zierikzee, 31 mei 2016 Verdrietig nemen wij afscheid van mijn man, onze vader en opa 22-10-1930 - 01-06-2016 Janny Jobse-Hendrikse Bea en Peter Jesper Rens en Nadeche Marga en Jacco Elly en Harro Jochem Maarten Vera Jos en Irene Fleur Fenna De herdenkingsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 6 juni 2016 om 14:00 uur bij Uitspanning Oranjezon, Kon. Emmaweg 26, Vrouwenpolder. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats in Oostkapelle. Na afloop is er een informeel samenzijn bij Uitspanning Oranjezon. Eikenlaan 28, 4356 HE Oostkapelle Geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer en zwager Wij wensen Janna, alle kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Namens de familie Jobse; Alie, Connie, Janny en Ivan Heden overleed onze zwager en oom Westkapelle: J. Adriaanse - Hendrikse H. Adriaanse t Westkapelle: J. Hendrikse Zaandam: P. Teuthof - Hendrikse t F. Teuthof t Westkapelle: J. Hendrikse N. Hendrikse - Brasser t Neven en nichten Oostkapelle, 1 juni 2016 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Zoeken - Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Q Twitter E3 Facebook Paula In plaats van bloemen graag uw gift voor het werk van The Mission to Seafarers te Vlissingen. Een collectebus treft u aan bij het condoleanceregister. Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van God Efeze 2:8 Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons in haar vertrouwde omgeving mocht zijn, geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve moeder en oma sinds 6 mei 1990 weduwe van Adriaan Karreman Zij zou zaterdag 4 juni 81 jaar worden. Kees en Ellen Jeroen en Kirsten Joost Jolanda en Koos Marloes en Daniël Patrick Lisanne en Pieter Ab en Ida Patricia en Wouter Adrian John en Jet C iljam Annelie Kamperland, 1 juni 2016 Correspondentieadres: Peppeldreef 16, 4493 EL Kamperland (O)ma is thuis, Jacobadijk 2 te Kamperland, waar zaterdag 4 juni van 15.00 uur tot 17.00 uur gelegen heid is tot afscheid nemen. U bent van harte uitgenodigd voor de dienst van Woord en Gebed op maandag 6 juni om 13.00 uur in De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 74