Oyarlailef] m (H mensen inq.nl Familieberichten COLOFON Familieberichten Pieternella Jacomina Karreman-Geelhoed tcfarc/ yl/j/xfJia/n rft/xru/j Geertruida Jacob a Koole-de Feijter Alouisius Camillus van Leemput Wies kijk ook op Truus Pieter Koole Johanna Helena Neeltje van Leemput-Jansen t Jacoba Prins-van Boven sinds 21 januari 1980 weduwe van Jan Prins Mevrouw Prins vrijdag 3 juni 2016 19 Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit uzelf: het is een gave van Cod Efeze 2:8 Verdrietig, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons in haar vertrouwde omgeving mocht zijn, geven wij kennis van het onverwachte overlijden van onze lieve moeder en oma sinds 6 mei 1990 weduwe van Adriaan Karreman Zij zou zaterdag 4 juni 81 jaar worden. Kees en Ellen Jeroen en Kirsten Joost Jolanda en Koos Marloes en Daniël Patrick Lisanne en Pieter Ab en Ida Patricia en Wouter Adrian Leandra John en Jet Ciljam Annelie Kamperland, 1 juni 2016 Correspondentieadres: Peppeldreef 16, 4493 EL Kamperland (O)ma is thuis, Jacobadijk 2 te Kamperland, waar zaterdag 4 juni van 15.00 uur tot 17.00 uur gelegen heid is tot afscheid nemen. U bent van harte uitgenodigd voor de dienst van Woord en Gebed op maandag 6 juni om 13.00 uur in De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats te Kamperland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland. Met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting, maar gesteund door goede en mooie herinneringen, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve zoon, onze broer en zwager Goes, 24 augustus 1947 t Deventer, 30 mei 2016 K.J. Straub Mineke en Ermanno Correspondentieadres: Kilstraat 52 7417 CE Deventer De crematieplechtigheid heeft in besloten familiekring plaatsgehad. Veel heb je ons gegeven t Altijd sterk en zorgzaam ben je gebleven 1 Nu ben je uit ons leven gegaan *■4 Maar in onze harten blijf je altijd bestaan Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang in ons midden heeft mogen zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Sinds 2007 weduwe van 28-10-1921, Terneuzen t 01-06-2016, Zaamslag Schoondijke: Jolien en Adri de Groote-Koole Eindhoven: Erik en Fran^oise Sepp, Guusje Schore: Paul Sas van Gent: Martijn en Catharina Ava, Pieter Een speciaal woord van dank aan het personeel van Verzorgingshuis "De Molenhof", in het bijzonder afd. Kreekpolder voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Jacob van Ruijsdaelstraat 6, 4507 CC Schoondijke De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 7 juni om 13:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren en bent u uitgenodigd in de koffiekamer van het crematorium. Niet een blad maar een boom is gevallen. Nu door liefde en wind gedragen, is hij op weg gegaan. Kort na het overlijden van onze ma en oma hebben we ook jou los moeten laten echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Hulst: Ineke en Frans Karin Alex Cristina Jeroen en Irma Vigo Mats Evianne Halsteren: Joop en Christianne Veerle en Tim Niek 1 juni 2016 Zorgcentrum "De Blaauwe Hoeve" Truffinoweg 2, Hulst Correspondentieadres: Liniestraat 21, 4561 ZS Hulst De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 6 juni om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd delen wij u mee dat na een lange moeizame levensavond, maar gesterkt door haar geloof, van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Yerseke, 8 april 1930 Geersdijk, 1 juni 2016 Johan Prins Inge Prins-van Belzen jacqueline en Vincent Valerie, Sebastien Janine en Jorik Ko Prins Hanneke Prins-Zoeteweij Carolien en Steve Sarah, Matthew Monique en Ron Jan en Sybile-Astrid Correspondentieadres: Zweedijkseweg 10 4401 NH Yerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden Wij willen de medewerkers van Landgoed Rijckholt hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze lieve moeder en oma en dit gedurende bijna 7 jaar Familie Prins Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Met dankbaarheid denken wij terug aan haar jarenlange grote inzet voor ons bedrijf. Directie en medewerkers Koninklijke Prins Dingemanse Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 52