Het perfecte vaderdagcadeau! Feyenoord: patstelling dreigt in controverse over Van Geel Everton zet zinnen op Koeman y 30 Johan Cruijff - De legende 1947-2016 Van34f* Koop in de boekhandel of bestel op pzc.nl/johancruijff Vijf commissarissen bepalen de toekomst van Feyenoord. Ze kij ken elkaar vandaag eens goed in de ogen. Hoe nu verder? Dat is de grote vraag. De vermogende Vrienden van Feyenoord, in de rvc vertegen woordigd door Rob Slotboom en Pim Blokland, willen zo snel mo gelijk afscheid nemen van tech nisch directeur Martin van Geel. Als waakhonden van 49 procent van de aandelen is hun stand punt al veel langer duidelijk. Commissaris William Bontes vond dat eerst ook een goed plan, maar hij begon later te twijfelen en helde over naar de andere kant. Daar zitten Gerard Mous- sault en president-commissaris Gerard Hoetmer al langer. Hoet- mer, die een innige band zou heb ben opgebouwd met de familie Van Geel, wil zijn technisch direc teur niet vervangen. Dus is er sprake van een patstel ling. Het verdeelde Feyenoord staat op dit moment stil. Hoet mer, een kleine anderhalf jaar in dienst, weet dat vier weken voor de start van de voorbereiding op het nieuwe seizoen er vooral wan trouwen en ontevredenheid heerst in de Kuip. Scenario's Eigenlijk zijn er maar twee scena rio's mogelijk. Bij scenario 1 voert Hoetmer alsnog uit wat volgens de Vrienden van Feyenoord al eer der in het afgelopen seizoen werd besloten. De club kiest inderdaad voor een koerswijziging en Mar tin van Geel vertrekt uit de Kuip. Bij voorkeur door de voordeur, maar dat is geen must. Bij scenario 2 komt de club in een storm terecht. Van Geel blijft zitten waar hij zit. Zoals hij zelf tijdens de huldiging van Feye noord op het Rotterdamse Stad huis al riep, toen hij een dag na de bekerwinst van camera naar camera werd gesleept. „Ik ben technisch directeur van Feye noord en ik blijf technisch direc teur van Feyenoord." Laten vallen De Vrienden van Feyenoord zien dat niet als een reële optie. Ze ge ven unaniem aan de club nooit te laten vallen. Maar als er door de directie eerdaags moet worden aangeklopt voor meer financiële ruimte? Dan valt daar best over te praten. Maar wat de investeerders betreft slechts onder één voor waarde: niet zolang Martin van Geel technisch directeur is. LIVERPOOL Everton verwacht op korte termijn Ronald Koeman te kunnen vastleggen als nieuwe ma nager. De club uit Liverpool is be reid om voor de 53-jarige trainer een afkoopsom te betalen aan Southampton. De clubleiding van de The Toffees ziet in de Nederlan der de ideale opvolger van de weg gestuurde Roberto Martinez. Zaakwaarnemer Rob Jansen, die sinds kort de zakelijke belangen van de trainer behartigt, was vol gens ingewijden gisteren al in Mo naco om met Farhad Moshiri en voorzitter Bill Kenwright de zaak af te ronden. De steenrijke Brits-Iraanse zakenman Moshiri is onder de indruk geraakt van Koe man die met Southampton als zes de en zevende eindigde. In eerste instantie leek de mana ger overigens niet geïnteresseerd in Everton, maar dat veranderde recent. Everton kende een kleur loos seizoen met een elfde plaats als eindresultaat. Bij Everton mag Koeman een vermogen uitgeven om zo snel mogelijk weer aanslui ting te krijgen met de top van de Premier League. Als Koeman tot een akkoord komt, zal hij zijn broer Erwin meenemen. vrijdag 3 juni 2016 De positie van Martin van Geel staat vandaag ter discussie binnen de rvc van Feyenoord. foto anp Rotterdam Voor het eerst sinds de beker winst komt de raad van commis sarissen van Feyenoord bijeen. De blik is meer dan ooit op Ge rard Hoetmer gericht, voor het doorbreken van de patstelling rond de positie van technisch directeur Martin van Geel. Mikos Gouka Lever deze bon in en ontvang 10,- korting bij onder andere: AKO, BLz., Bruna, Cigo, Libris, Plantage, Primera, The Read Shop en Vivant. Geldig t/m 30 juni 2016. II Let op: nu tijdelijk (t/m 30 juni) met 10,- lezerskorting voor maar 24,95 bij gebruik van kortingscode JC2016. Normale prijs 34,95.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2016 | | pagina 30